İçeriğe Yönlendir

İos 7.0.4 Den İos 6.1.3 E Nasıl Dönerim ?

Özgür İncigülcan

Recommended Posts

Sanırım İOS 7'ye geçmeyen sayılı 4s kullanıcılardanım.. Geçmeyide düşünmüyorum :)< :)>

+1 Bende buradayım  :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

ios7'nin (ipad mini) ekran geçişlerinden ben de hoşlaşmadım 6 yağ gibiydi. Gülü seven dikenine katlanır :p

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

beta sürümü 7.0.2 4 ve 4s lerde gayet akıcı olmuş bence biraz sabredim 7.1 de 4 serisi cihazların stabilitesi artacak.

bu arada ben beta 7.0.2 den cok memnunum

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Abiler iphone 4 dü dediğiniz gibi geri döndüremedim fakat eniştenin 3gs vardı onu 6.1.3 yaptım ve süper oldu hicbirşey yapamıyordu şimdi  yükleyebiliyor teşekkür ederim.Fakat bende 4s var ve ios 7 den gerçekten memnunum ne kasma var ne bişey ?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

4S için en iyi sürüm ios5 tir, sakın ha değişme, tabii sende ios5 te durmamış 6 ya geçmişsindir :)

4s ve ios 5 mis gibi alındığı gün gibi çalışıyor :D 

Hehe, valla arabamin telefonuna bak, 6210 cok eski ama olsun nostalji hemde canavar gibi çalisiyor araç kiti mercedes ve full fonksiyon

ikiz simkart kullan :D 

birde yılan da oynanıyor mu :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Sani Gerşon

Bunu denediğimde tinyumbrella da şu hatayı alıyorum.

02/12/2014 19:52:08.694 CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone4 5.1.1b (9B208) THERE IS NO vay FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE.

Sanıyorum geri dönüşüm artık yok mu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Too too late

Başka yol yok mu? Valide sultan'ın telefonu. Kadıncağız delirmek üzere.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Başka yol yok mu? Valide sultan'ın telefonu. Kadıncağız delirmek üzere.

:i-ih:  üzgünüm, bitirmişsiniz aleti....

ha evet 7.1 var, alete acı çektirmeyin bari, 7.1 e geçin temiz iş olsun bari...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:i-ih: üzgünüm, bitirmişsiniz aleti....

ha evet 7.1 var, alete acı çektirmeyin bari, 7.1 e geçin temiz iş olsun bari...

7.0.4 var üstünde, hızlanıyor mu?

iOS 7.1

Hızlı mı?

itunes indirdim, iphone4 için en günceli 7.0.4 diyor :(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

7.0.4 var üstünde, hızlanıyor mu?

Hızlı mı?

Eh yani Sani, evet hızlanıyor, aletin ömrünün bitmesi hızlanıyor ama :)  neyse zaten itunes olmaz diyorsa maksimum dozu yemiş demektir, artık böyle idare edeceksin, ömrü ne kadar kaldıysa artık...

O kadarda dedim, 4 e hiç İandrOS7 yüklenirmi, 4s e bile maksimum ios5 yüklenirken.... neyse olan olmuş artık, yapacak birşey yok, yinede iyi bir araştır, belki bir yolu vardır, andro olsa dert değilde bunda zor...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Eh yani Sani, evet hızlanıyor, aletin ömrünün bitmesi hızlanıyor ama :) neyse zaten itunes olmaz diyorsa maksimum dozu yemiş demektir, artık böyle idare edeceksin, ömrü ne kadar kaldıysa artık...

O kadarda dedim, 4 e hiç İandrOS7 yüklenirmi, 4s e bile maksimum ios5 yüklenirken.... neyse olan olmuş artık, yapacak birşey yok, yinede iyi bir araştır, belki bir yolu vardır, andro olsa dert değilde bunda zor...

Hay androidler kovalasın seni :)

Apple firmasina yaptigin tum bu karalamaların ekran ciktilarini aldim, derleyip (100 sayfa tutuyor) noterden tasdikletip abd ye yollayacagim.

Avukat ordusu milyon usd lik tazminat için pesine dusecek ve gelecek 300 senelik maasina haciz koyacak, tripirtörünü alip Tasiş e cektirecek 5000 liraya satacak, htc ni alip denize atacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Hızlı mı?

Sani şaka yapmıyorsun dime? :)

7.1 çıkmak üzere, hissedilir performans artışı olacak deniyor. (4 ve 4s ler için..)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani şaka yapmıyorsun dime? :)

7.1 çıkmak üzere, hissedilir performans artışı olacak deniyor. (4 ve 4s ler için..)

Ben ne anlarim elma dan :) okudum, mart ta geliyormus. Iphone4 lerin kurtaricisi olacakmis diyorlar.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bunu denediğimde tinyumbrella da şu hatayı alıyorum.

02/12/2014 19:52:08.694 CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone4 5.1.1b (9B208) THERE IS NO vay FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE.

Sanıyorum geri dönüşüm artık yok mu?

Sıfırlama çözüm olmuyor mu ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sıfırlama çözüm olmuyor mu ?

Yok, alet sürekli kilitleniyor.

Bir de kendi kendine telefonlar ediyor. Onu hiç çözemedik zaten.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yok, alet sürekli kilitleniyor.

Bir de kendi kendine telefonlar ediyor. Onu hiç çözemedik zaten.

Servise götürsen, bi fikirleri illa vardır ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Servise götürsen, bi fikirleri illa vardır ?

Garantisi yok ki. Fikirleri yenisini aldırmak olur :)

Herşeyi geçtim, garantisi de olsa bu zaten 7.0.4'ün genel problemi. Her iphone4 kullanıcısının şikayeti. Beta tester'lar 7.1'in aleti eski performansına kavuşturduğunu söylüyorlar ama, bilemiyorum artık.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hay androidler kovalasın seni :)

Apple firmasina yaptigin tum bu karalamaların ekran ciktilarini aldim, derleyip (100 sayfa tutuyor) noterden tasdikletip abd ye yollayacagim.

Avukat ordusu milyon usd lik tazminat için pesine dusecek ve gelecek 300 senelik maasina haciz koyacak, tripirtörünü alip Tasiş e cektirecek 5000 liraya satacak, htc ni alip denize atacak.

Hehehehehe çok süper adamsın vesselam :)

Not: hTC denizden etkilenmez okside olmaz banamısın demez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Garantisi yok ki. Fikirleri yenisini aldırmak olur :)

Herşeyi geçtim, garantisi de olsa bu zaten 7.0.4'ün genel problemi. Her iphone4 kullanıcısının şikayeti. Beta tester'lar 7.1'in aleti eski performansına kavuşturduğunu söylüyorlar ama, bilemiyorum artık.

Apple bu konuda hata yaptı. Bilip bilmeden herkes 7'ye geçti. Opsiyonel olmalıydı ve bir yandan da 6'nın güncellemeleri gelmeye devam etmeliydi. Gözünü sevdiğimin microsoftu :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben ne anlarim elma dan :) okudum, mart ta geliyormus. Iphone4 lerin kurtaricisi olacakmis diyorlar.

Sen bomba haberi duymamışsın, elma geri kalmış ülkelerde en tutulan modeli sayesinde para kazanmak için aypon 4 modelini tekrar üretime geçirecekmiş böylece pazarda ara modelle pay kapacakmış, bekle bu sayede uygun yazılımın önü açılır sanırım :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Apple bu konuda hata yaptı. Bilip bilmeden herkes 7'ye geçti. Opsiyonel olmalıydı ve bir yandan da 6'nın güncellemeleri gelmeye devam etmeliydi. Gözünü sevdiğimin microsoftu :)

Android'te de durum aynı. Windows'ta farklıymış demekki.

Sen bomba haberi duymamışsın, elma geri kalmış ülkelerde en tutulan modeli sayesinde para kazanmak için aypon 4 modelini tekrar üretime geçirecekmiş böylece pazarda ara modelle pay kapacakmış, bekle bu sayede uygun yazılımın önü açılır sanırım :)

Bu iyi haber gerçekten iP4 kullanıcıları için.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Android'te de durum aynı. Windows'ta farklıymış demekki.

Bu iyi haber gerçekten iP4 kullanıcıları için.

Windows phone'u kastetmedim. MS napıcak onu da göreceğiz, daha yeni, update verip duruyor, yeni versiyon söylentileri var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...