İçeriğe Yönlendir

İos 7.0.4 Den İos 6.1.3 E Nasıl Dönerim ?

Özgür İncigülcan

Recommended Posts

Sani Gerşon

Windows phone'u kastetmedim. MS napıcak onu da göreceğiz, daha yeni, update verip duruyor, yeni versiyon söylentileri var.

9 yoldaymış. Ağustos diyorlar.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Yok, alet sürekli kilitleniyor.

Bir de kendi kendine telefonlar ediyor. Onu hiç çözemedik zaten.

Telefon ağır darbe aldı mı hiç? ( iOS 7 yüklenmekten başka :) ) Kendi kendine araması ve sık kilitlenmesi bana tuhaf geldi.

Üstte açma kapama tuşuna ve altta orta tuşa 10sn boyunca basılı tut. elma sembolü çıkınca bırak. Bunu yaptınız mı hiç?

Ayrıca tüm uygulamaları kaldır. Yukarıdaki işlemi bir daha yap..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefon ağır darbe aldı mı hiç? ( iOS 7 yüklenmekten başka :) ) Kendi kendine araması ve sık kilitlenmesi bana tuhaf geldi.

Üstte açma kapama tuşuna ve altta orta tuşa 10sn boyunca basılı tut. elma sembolü çıkınca bırak. Bunu yaptınız mı hiç?

Ayrıca tüm uygulamaları kaldır. Yukarıdaki işlemi bir daha yap..

Hiç düşmedi, hiç bir darbesi yok. İlk günden beridir göz gibi bakılıyor.

Kendi kendine birilerini araması bi kaç kişide daha olmuş. Öyleki, ekran şifre varken bile arıyor sağı solu.

Kilitlenme ise uygulamalar arası geçerken, menü arası geçişlerde falan oluyor.

Bahsettiğin kombinasyon ne işe yarayacak abi?

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Reset , soft olanından..

Data kaybı yaşanmaz..

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Bir de tel defteri, foto vs yedek alıp ayarlar/genel/sıfırla ile ağ ayarlarını sıfırlar mısın..

Ayrıca yine yedek aldıktan sonra diğer seçenekleri de deneyebilirsin.. Tümüyle fabrika ayarlarına dönmen muhakkak durumu değiştirecektir..

Bu arada başka bir yazımda performans artırmayla ilgili bir şeyler paylaşmıştım, onları da uygularsın sani..

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tüm yedeğini alıp yeniden yükle yaptım itunes'tan. Resimleri geri atamadığım için tek başına, mecbur backup'ı yükledim geri. Pek bi değişim olmadı...

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Tüm yedeğini alıp yeniden yükle yaptım itunes'tan. Resimleri geri atamadığım için tek başına, mecbur backup'ı yükledim geri. Pek bi değişim olmadı...

Sani, fabrika ayarlarına getir. Eğer düzelmez ise yedekten tekrar yüklersin, fotoları geri gelir.

Fakat fotoları bilgisayara atabilirsin.. O fotolar nereye kadar iPhone da duracak?

Fotolar mı , rastgele aramalar mı mühim? :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani, fabrika ayarlarına getir. Eğer düzelmez ise yedekten tekrar yüklersin, fotoları geri gelir.

Fakat fotoları bilgisayara atabilirsin.. O fotolar nereye kadar iPhone da duracak?

Fotolar mı , rastgele aramalar mı mühim? :)

Annem için foto'lar :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arkadaşlar... 

Bunları neden paylaştığınızı biliyorum... 

İlgili mesajdan dolayı ilgili kişiye saat 11:23 de mesaj gönderdim ve açıklama istedim.. henüz mesajı okumadı.. 

Mantıklı bir açıklaması olmayacaksa, üyelik silme sebebidir zaten.. 

Sakin olmanızı ve aynı hataya sizin de düşmemenizi tavsiye ediyorum... 

Süha ve Ali.. sizlerin mesajlarını gizledim.. 

Konuyu geçici süreliğine kapatıyorum... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sedat Bey şu şekilde bir açıklama göndermiş.. 

sayın mehmet bey,

geçtiğimiz haftasonu hayatımda ilk kez 4s telefonumu jailbrake yaptım. başta belirteyim. kayseriliyim. şu dünyada en çok brezilya formasına hastayım. ilk bulduğum yeşilli tema yı kullandım. acemi bir cydia kullanıcısıyım. ana ekran görüntüsünü göndermemdeki amaç yeni ios sürümlerinin performans düşüklüğünden yakınan arkadaşlarımıza yeni bir ios7.04 cydia kullanıcısı olaraktan ve telefonun hayatımda sadece alo demek ve fotoğraf çekek amacıyla kullanan biri olaraktan "şaka" , "espiri" amaçlı bu ios sürümünü ben çok sevdim. ios 7.1 çıkınca jailbrake yapmamız zaman alacak. biz ios 7.04 de kalalım. demek amaçlı göndermiştim.

tarafıma göndermiş olduğunuz bu mesajdan sonra bu konunun başka taraflara çekilmeye müsait olduğunu ve göndermiş olduğum ekran görüntümün çok çok farklı taraflara çekildiğini tahmin ediyorum.

tüm gün boyunca foruma girmediğimi ve yaşananlardan ve yazılmış olanlardan uzak olduğumu da belirtmek isterim.

amacım kışkırtıcı ve tahrik edici hareketlede bulunmak değildir. sadece sarı ve yeşil brezilya formasına olan ilgimdir.

sizden ricam rahatsızlık verecekse o ana ekran görüntüsünü kaldırmanızdır.keşke direk sormadan kaldırmış olsaydınız. çünkü o an ben farkedemedim.

böyle ilginç bir durumdan dolayı tarafınızdan bu denli açıklama isteyen mesaj aldığım için de çok üzgünüm.

rahatsızlık verdiysemde siz forum arkadaşlarımdan da özür dilerim.

gerekirse bu mesajımı şikayet eden arkadaşlarla da paylaşabilirsiniz.

saygılarımla.

Ecz. Sedat ÜNSAL

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sedat Bey şu şekilde bir açıklama göndermiş.. 

şu dünyada en çok brezilya formasına hastayım.

Ecz. Sedat ÜNSAL

viva Espana! :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

androide bir daha hayran oldum, cihaz kullanabilmek için neler neler yapmak zorunda imiş meğerse bazı kullanıcılar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

androide bir daha hayran oldum, cihaz kullanabilmke için neler neler yapmak zorunda imiş meğerse bazı kullanıcılar

Çok harika gerçekten mesaj geliyor ötüyor ama ışığı yanmıyor ?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

O kadar akilli degil baskan. Durtmek lazim :)

Lanet ediyorum şu androidi her kullanmak zorunda kaldığıma arkadaş, bunu kırıp ios a çeviremez misin kardo ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çok harika gerçekten mesaj geliyor ötüyor ama ışığı yanmıyor ?

dilediğin renkte yanıyor hem de, android bir işletim sistemi, bunları kullanan bir çok marka var telefon üreten, yani tek markanın tercih ettiği bir işletim sisitemi değil, özgürlük ve seçme hakkı buradan doğmakta, bir de app ler kredi kartından bağımsız, farklı bir dünya, priz yanı koltuk aratmayan markalar da var, vs..... bir ara kave içerken tartışalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Boşa çabalamayın, bu genişlik ve rahatlık ios ta asla olmayacak şeyler, bu sebeble boşa kendinizi yormayın, JeamBeam bekleyin, sonra stabiil olmasını bekleyin.... uzaaaar gider, neyse Çağlar bey haklı, konuyu JeamBeam içerkende tartışabiliriz, hem daha rahatta olur  :D  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Boşa çabalamayın, bu genişlik ve rahatlık ios ta asla olmayacak şeyler, bu sebeble boşa kendinizi yormayın, JeamBeam bekleyin, sonra stabiil olmasını bekleyin.... uzaaaar gider, neyse Çağlar bey haklı, konuyu JeamBeam içerkende tartışabiliriz, hem daha rahatta olur  :D  :p

Beyefendi siz kimsiniz. İlk önce tanışma bölümüne alalım. Sonra gelip burada IOS'a çamur atın.

Lütfen başka kapıya. Biz dandroid konunuza geliyormuyoruz.

Herkes kendi mahallesine. :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Beyefendi siz kimsiniz. İlk önce tanışma bölümüne alalım. Sonra gelip burada IOS'a çamur atın.

Lütfen başka kapıya. Biz dandroid konunuza geliyormuyoruz.

Herkes kendi mahallesine. : :D:D

Çamurmu, gerçekler acıdır, gelin bizim konuya, kapımız herkese açık kareşim, atabilecekseniz atın çamurda görelim, yalnız örnekleriniz zamzungtan olmasın, o sayılmaz  :D

Not: İOS değil, İandrOS,   İOS, İos7 ile bitti, günaydıııın :) ayrıca dandro değil Android, ben tırtios diyormuyum haa :)

İki yıl dandroid den sonra ios a geçtim.

Görüşlerimi belirtiyim; DÜNYA VARMIŞ

Ahh bu yanlış seçimler.... androyu dandro yapan markaları kullanırsan olacağı buydu, kapalı kutuya hoşgeldin, bu nası ferahlıksa artık  :p

:p

:p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...