İçeriğe Yönlendir

İos 7.0.4 Den İos 6.1.3 E Nasıl Dönerim ?

Özgür İncigülcan

Recommended Posts

Beyefendi siz kimsiniz. İlk önce tanışma bölümüne alalım. Sonra gelip burada IOS'a çamur atın.

Lütfen başka kapıya. Biz dandroid konunuza geliyormuyoruz.

Herkes kendi mahallesine. : :D:D

Dandirodin zulmunden kurtulmak istiyorum artık  :crazy:

1555548_737257846285119_20941627_n.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dandirodin zulmunden kurtulmak istiyorum artık  :crazy:

Dandroid=Zamzung

Şunu tam söylesenize kardeşim, über çalışan manyak süper markaları hariç tutun, zaten o markalarla başedecek modeliniz bile yok  :p

resimde manidar, bükülen arka cepte yamulan bir model daha biliyorum ya neyse  :rolleyes:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

dilediğin renkte yanıyor hem de, android bir işletim sistemi, bunları kullanan bir çok marka var telefon üreten, yani tek markanın tercih ettiği bir işletim sisitemi değil, özgürlük ve seçme hakkı buradan doğmakta, bir de app ler kredi kartından bağımsız, farklı bir dünya, priz yanı koltuk aratmayan markalar da var, vs..... bir ara kave içerken tartışalım

Windows da işletim sistemi pardüs te :) siz ios u erişilemez mi sanıyorsunuz ;) 2 gün benim makinayı kullan diye versem sana abi bir daha andromegayı eline almazsın ;) 64 bit olmasını felan yazmıyorum henüz ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kataloğ verisine kandık prc tablet aldık, bit lere bakmam daha, stabilite önemli, bir de mecbur kalmama durumu, özgür adamım ben dilediğim üreticiden 2 misli hızlısını yarı fiyatına almaya alışmışım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

windows adam olunca zaten alayı tokadı yer Süha kardeş, ios falan çoktan erişildi, onu bırak adamlar benzemek için kopye çekmeye başladı bile, neyse hiçbirşey erişilmez olmadığı gibi, hiçbir imparatorlukta ilelebet sürmez, hepsinin zamanı dolar ve tarih olurlar zaten :)

ha win adam olana kadar Andro kraldır, üzgünüm :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Herşeye tamamda hala ios gibi değil demeyin be kardeşim, donuyorda, kitleniyorda resette atıyor, ha sık değil ama yapıyor, şimdi androda iyi  hemde hiçbirşey yapmadan kutudan çıktığı gibi kullanımda :) aylardır kullanıyorum, sıfır hata, bozukluk aranıyorsa saçma sapan model uyduran tırt zamzunga bakmak lazım.

O konuda kimse yanına yaklaşamaz zaten :) istenildiği kadar yazılım optimizasyonundan bahsedilsin hiç biri İOS gibi değil, özgürlük derken hala bluetooth ile resim - müzik göndermek diyorsan, jailbreak ile yapılabilir hale geliyor.. Zaten apple için bu bir eksiklik değil kalite belirtisidir.. iTunes yeter fazlasıyla.. Bende sırf batarya ve ekran yüzünden bıraktım iPhone'u, ama spy fotolara bakarsak 6 bomba gibi, hem büyük ekran hem ince tasarım yapılmış.. Eşek değiller heralde artık 2500 mAh batarya koymuşlardır :)

1900 geçmez batarya, hayal 2500 falan, bekle gör.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O konuda kimse yanına yaklaşamaz zaten :) istenildiği kadar yazılım optimizasyonundan bahsedilsin hiç biri İOS gibi değil, özgürlük derken hala bluetooth ile resim - müzik göndermek diyorsan, jailbreak ile yapılabilir hale geliyor.. Zaten apple için bu bir eksiklik değil kalite belirtisidir.. iTunes yeter fazlasıyla.. Bende sırf batarya ve ekran yüzünden bıraktım iPhone'u, ama spy fotolara bakarsak 6 bomba gibi, hem büyük ekran hem ince tasarım yapılmış.. Eşek değiller heralde artık 2500 mAh batarya koymuşlardır :)

garantisini etkiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Cok yaratici bir tasarım gercekten. Ah bilgisayarda olsaydim da g2 nin fotoğrafini atsaydim. :)

Iphone 6: G2'nin arkasi aliminyum ve elma logolusu. Bu kadar. Sonra da gidip samsungu begenmezler. 24unde galaxy s5 i bekleyin.

Bundan sonra su iki markadan sasmam. Androidde htc digerlerinde apple.

Yorum bağlantısı

Çamurmu, gerçekler acıdır, gelin bizim konuya, kapımız herkese açık kareşim, atabilecekseniz atın çamurda görelim, yalnız örnekleriniz zamzungtan olmasın, o sayılmaz  :D

Not: İOS değil, İandrOS,   İOS, İos7 ile bitti, günaydıııın :) ayrıca dandro değil Android, ben tırtios diyormuyum haa :)

Ahh bu yanlış seçimler.... androyu dandro yapan markaları kullanırsan olacağı buydu, kapalı kutuya hoşgeldin, bu nası ferahlıksa artık  :p

:p

:p

Htc mi dandro
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Htc mi dandro

hTC Android in kralıdır, hemde bir sürü markanın içinde,  elmada ios un, gerçi başka kimse yok bu kulvardaya neyse :D  (yiyorsa elma kodları yayınlasın bak bakalım ios 2 günde nasıl patlıyor)  ikisi arasında ben Androyu seçtim, sebebide basit, 1. ayponun saçma fiyatı yetersiz ekran ve pili, 2. si sizin jb ile yaptıklarınızı biz kutudan çıkan aletle direk yaparız, elmayla aynı hızda ve aynı stabilitedeyiz, çok daha kaliteli malzemeye sahibiz, ekranda tipte çok daha iyi, sizin jb yapsanızda yine eksik kalacağınız konularda Andro daha iyi daha evrensel, hiiiiç boşuna aksini iddaa etmeyin, yok şişer yok yavaşlar takılır vs. bunlar One da olmayan şeylerdir, ayponun en düzgünü ve İandrOS7 yi adam gibi çalıştıran tek modeli 5s ise, Androidin 4.4 ü adam gibi çalıştıran tek modelide One dır, evet model övüyorum doğru, bu alete 5s in fark koyacağı tek konu barnak izi sensörüdür, o da önemli değildir, ayrıca One çıkalı ne kadar oldu onuda hatırlatırım, rakip  çıkan daha gelişmiş modellerin hali ortada, tokadı yemiş durumdalar.

Kısaca Andro kullanan tonla uyduruk marka ve modelin suçunu androya yüklemeyin, burada suçlu firmalar ve para hırsları, nasıl ayponun + yönlerini görüyorsunuz, eksik yönlerini söylemek istemiyorsunuz, One gibilerin (gibiler olmaz bu konuda tek ya neyse, bozuk yönüde yok hem) hakkınıda yemeyin kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kurtuldum ben

Hayırlı olsun, zamzungtan kurtulduğuna sevindim, kapalı kutuya hoş geldin, yeni kurtuluşlar dilerim  :D

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun, zamzungtan kurtulduğuna sevindim, kapalı kutuya hoş geldin, yeni kurtuluşlar dilerim  :D

Zamzung değil Htc den kurtuldum :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Zamzung değil Htc den kurtuldum :)

Demekki eski seri kullanmışsın, sen zamzung kullanaydın hayattan bezmiş olacaktın, neyseki şanslıymışsın, yoksa kurtsuz elma versek bile olsa seni kurtaramazdık, neyse uzatmayayım, nasılsa dönüp dolaşıp geleceğin yer belli, şimdilik oyalan bakalım  :D

bu arada hTC nin tek tam anlamıyla olmuş modeli One dır, sen bu zevkten mahrum kalıyorsun :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir

İşyerinde arkadaşımın  jealbreak'li telefon güncelleme alırken kilitlenmiş. Bu durumda yapılması gereken işlemler nelerdir. Telefon açılmıyor. Genpa'ya vereceklerdi ama kabul etmezler dedim bu şekilde, önce bir soralım ona göre hareket edelim dedim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İşyerinde arkadaşımın  jealbreak'li telefon güncelleme alırken kilitlenmiş. Bu durumda yapılması gereken işlemler nelerdir. Telefon açılmıyor. Genpa'ya vereceklerdi ama kabul etmezler dedim bu şekilde, önce bir soralım ona göre hareket edelim dedim.

Saygılarımla.

Garantiliyse yazılımı anlayamıyorlar. Zaten açılmıyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Garantiliyse yazılımı anlayamıyorlar. Zaten açılmıyor.

Teşekkür ederim Sani Bey.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...