İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera Shadow-Tec Gt680W

Olgu Erhan

Recommended Posts

Murat ÜNAL

birkaç gündür hiç sorun yok.

GPS bağlantı sorunu YTX000FW.bin 2.818kb lık dosya ile v2.7g ye güncelleyerek çözüldü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat ÜNAL

Sd kart dolmadan kayıtlara bakayım dedim. 5.gün 2. klasör oluşturmuş ilkinde 5dk lık 21 kayıt var  13 den itibaren oynatmıyor ve 0x80070079 semafor hatası veriyor.

kart fat32 ve disk birleştirme yaptım ama sorun göremedim. denetle yapıyorum yapıp yapmadığı belli olmuyor pencere hemen kayboluyor. Ne yapmam lazım semafor hatası almamak için?

Yorum bağlantısı

Sd kart dolmadan kayıtlara bakayım dedim. 5.gün 2. klasör oluşturmuş ilkinde 5dk lık 21 kayıt var 13 den itibaren oynatmıyor ve 0x80070079 semafor hatası veriyor.

kart fat32 ve disk birleştirme yaptım ama sorun göremedim. denetle yapıyorum yapıp yapmadığı belli olmuyor pencere hemen kayboluyor. Ne yapmam lazım semafor hatası almamak için?

Alternatif kart kullandınız mı acaba. Tek karta mı yapıyor hepsinde mi yapıyor. Ben sandisk 32gb ile hiç sorun yaşamadım.
Yorum bağlantısı
Murat ÜNAL

Eren Bey sorun laptopumun donanımı kaynaklıymış. Telefona takıp usb kablo ile bağlanarak hafıza kartındaki istediğim işlemleri yapabildim. bende de aynı kart var. 

Yorum bağlantısı

Eren Bey sorun laptopumun donanımı kaynaklıymış. Telefona takıp usb kablo ile bağlanarak hafıza kartındaki istediğim işlemleri yapabildim. bende de aynı kart var.

Sorun kalmadı yani demi?
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Bir haber.

Kamera sebepli olabilir, hafıza kartı bozuldu. Video görünüyor lakin silme yazma yapamıyor. 24 saattir çalışan sistem zannederim kartın hasar almasına neden oldu. Safak kartı ilgili servise gönderecek. Muhtemelen garanti dahilinde değişim olacaktır.

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bir haber.

Kamera sebepli olabilir, hafıza kartı bozuldu. Video görünüyor lakin silme yazma yapamıyor. 24 saattir çalışan sistem zannederim kartın hasar almasına neden oldu. Safak kartı ilgili servise gönderecek. Muhtemelen garanti dahilinde değişim olacaktır.

Ooh, suyundan da koy! Kartı boz, boz, sonra da neymiş efendim; garantiden değişecekmiş. Kullanıcı hatası o bi kere muhterem. Garanti maranti yok. Ver parasını yeni kart al. :punish::p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Evet hic sorun yok.

biz bu urunu aldik ama kaskoya ekletebiliyormuyuz?

Parasını ödediğin her şeyi kaskoya ekletebilirsin. ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Faturası yok. Kutu üzerindeki kargo kağıdıyla mı yapacağız nasıl olacak?

İlle fatura isterlerse satıcıdan isteyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Benim kameranın sabitleme yuvasinda sıkıntı var. Araç rolantideyken bile kamera sallanıyor. Geçme yeri sabitlenmiyor. Ayrıca 407nin torpido kısmi uzun olduğundan yansıma da bir hayli fazla. Bana gelen kutudan sadece vakumlu ayak çıkmıştı. Elinde fazladan 3m yapiskanli ayak bulunan ve kullanmayan varsa talibim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Benim kameranın sabitleme yuvasinda sıkıntı var. Araç rolantideyken bile kamera sallanıyor. Geçme yeri sabitlenmiyor. Ayrıca 407nin torpido kısmi uzun olduğundan yansıma da bir hayli fazla. Bana gelen kutudan sadece vakumlu ayak çıkmıştı. Elinde fazladan 3m yapiskanli ayak bulunan ve kullanmayan varsa talibim.

Ben kullanmıyorum, şimdi kargoyla göndersem ne kadar tutar acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Ben kullanmıyorum, şimdi kargoyla göndersem ne kadar tutar acaba?

Furkan Bey inanın kargonun önemi yok. Örnek bir video yuklesem durumun vehameti anlaşılır sanırım. Suan kamera kullanım amacına hizmet etmiyor.
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Furkan Bey inanın kargonun önemi yok. Örnek bir video yuklesem durumun vehameti anlaşılır sanırım. Suan kamera kullanım amacına hizmet etmiyor.

Özelden adres alayım, ama ancak yarın çıkarabilirim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Özelden adres alayım, ama ancak yarın çıkarabilirim.

Teşekkür ederim Furkan Bey. Forum farkını yine gösterdi. Adres bilgilerimi özelden gönderdim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Furkan Bey'in gönderdiği 3M ayağı taktım. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Diğerine nazaran çok daha stabil. Cama daha yakın olduğundan kameranın ucunu aşağı çevirdim. Gökyüzünü daha az gördüğünden kayıtlar daha aydınlık ve yansıma daha az. Sallanti diğer ayağa göre daha az ama tam sabit değil. Sanırım kameranın yuvasinda problem var. Artık içine pamuk tarzı birşey sıkıştırıp sabitlerim.

yba7y5us.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Furkan Avcı

Furkan Bey'in gönderdiği 3M ayağı taktım. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Diğerine nazaran çok daha stabil. Cama daha yakın olduğundan kameranın ucunu aşağı çevirdim. Gökyüzünü daha az gördüğünden kayıtlar daha aydınlık ve yansıma daha az. Sallanti diğer ayağa göre daha az ama tam sabit değil. Sanırım kameranın yuvasinda problem var. Artık içine pamuk tarzı birşey sıkıştırıp sabitlerim.

Rica ederim, evde boş boş duruyordu, hiç değilse bir işe yarasın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Gökhan Demirrr

Arkadaslar focus 3 e bu cihazın takılmış resimleri varmı acaba icten ve dıştan çekilmiş resimleri varsa cihazı alma asamasindayim

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

1. Seçenek :D

Sebebini de belirtelim lütfen duygusal yaklaşma olmasın  :D

tarihinde Murat Sağdaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Sebebini de belirtelim lütfen duygusal yaklaşma olmasın :D

Sebebi belli. 1. Seçenek araç içi kamerası çünkü :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...