İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera Shadow-Tec Gt680W

Olgu Erhan

Recommended Posts

Eren çakmağı kontağa bağlayacağım . Araç hareket halinde iken güç gelecek,park halinde iken zaten kendi gücü 5 dakka gidiyor kendi kendine kapanacak. Çakmak soketi ve kablosu çok çirkin duracak gibime geliyor araç içinde. Torpido arkasından görünmeyecek şekilde geçirmek lazım

Ben farklı anladım :) sürekli takılı kalsın kaydetsin anladım. Kabloyu kapı fitilinden camın üstünden geçirdim pek çirkin durmadı. Hatta farkedilmiyor bile. Zaten çakmaklıkta on/off var. Inerken off yapıyorum sadece.
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Gps yeri neresi en uygun arkadaşlar. Bazıları kaporta altında daha iyi çekilyor demişler.Cama mı yapıştıralım yoksa kaporta aksamına mı daha verimli olur?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gps yeri neresi en uygun arkadaşlar. Bazıları kaporta altında daha iyi çekilyor demişler.Cama mı yapıştıralım yoksa kaporta aksamına mı daha verimli olur?

Ben cama godum. Siyah bölge var ya, işe oraya. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

arkadaşlar bugün montajını yaptım

Sorunlar sunlar. Gps herzaman okumuyor,hızı yanlış gösteriyor yavaşlayınca kapanıyor hız göstergesi ve epey uzun süre gps bağlanamıyor.

Birde gece kayıt yaparken ilk kayıt süper ama sonraki kayıtlarda acayip grenlenme ve bulanıklık var. Makina mı bozuk acep?

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
(düzenlendi)

İlk 5 dk lık gece çekimi:

night1_zpsa28faa81.jpg

Diğer gece çekimleri. Kumlanma ve bulanıklık fena

night2_zpsd22607ac.jpg

tarihinde Savaş Değişli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Savaş gps araç kilometresi ile 5-6 km. lik farkı olur. gps. ninki doğru olandır.

gps bağlanma olayı, kapalı alana girip çıkıyorsan ondan olabilir.

görüntü içinde çözünürlüğü kontrol et, belki oynarken değişmiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Lokman abi çözünürlükleri 1920*1080 hepsi aynı. 560 mb 5dakikalık çekimler.Gps işareti mavi olarak yanıp sönüyor sabit mi yanması gerekir acaba? Düz yolda giderken kafasına göre Lokman abi bi hızı yazıyor bi  yazmıyor,anlamadım gitti defolu ürün mü yolladılar bilmem :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

GPS'i bilmem ama ilk resimle ikinci resim arasında ışık farkı var Savaş. Daha az ışık, daha çok "gren" demektir. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Murat abi araci gece ilk çalıştırdigim zamanda ortam epey karanlikti ama orada siyahlar keskin hiç bulaniklik yoktu kamera calistikca siyahlar bi gariplesti. Cmos sensör de sikinti var gibi

Yorum bağlantısı
Murat Dere

O zaman ısındıkça kararlı çalışmayı bırakan bir devre elemanı söz konusu. Sensör olabilir ama olmayadabilir. Sensör sürücüsünden de kaynaklanabilir. Değişim şansın varsa kullan bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gece çekiminde klimayı aç, cama doğru üflesin, eğer görüntü düzeliyorsa kamera arızalı demektir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gece çekiminde klimayı aç, cama doğru üflesin, eğer görüntü düzeliyorsa kamera arızalı demektir

Afferin len! ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Afferin len! ;)

İlginç ilk defa duydum. Peki bu arıza kameranın hangi parçasından kaynaklanıyor. ?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İlginç ilk defa duydum. Peki bu arıza kameranın hangi parçasından kaynaklanıyor. ?

Sensör meme yapmış. :crazy:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

İlk gece çekiminden bir kare, birde 1 saat kadar çaşıltıktan sonraki çekimden bir kare. Ortam ışığı hemen hemen aynı abilerim bide siz bakın.

ilk fotoğraf.

2wh000l.jpg

Bir saat çalıştıktan sonraki fotoğraf.

2dv2wpz.jpg

Murat abi banada öyle geliyor ilk çalışmada sıkıntı yok ama çalıştıkça görüntü bozuluyor.Satıcı foxofferla görüştüm bakalım ne diyecek.Tamam Servet abi bide öyle deneyim bakalım klimayı verem gözüne :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Fox offer ile yazıştık,E bay e iade kaydı açtırdım eleman mesajlarıma cevap vermiyordu kayıdı görünce hemen damladı :) İster geri %10 kesintili iade yap dedi istersen 15 dolar iade edeyim e bay case i kapatalım dedi. Bende kabul ettim:) İki saat geri Çin'e gönder falan birsürü iş.İyi yapmışmıyım :)))

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Fox offer ile yazıştık,E bay e iade kaydı açtırdım eleman mesajlarıma cevap vermiyordu kayıdı görünce hemen damladı :) İster geri %10 kesintili iade yap dedi istersen 15 dolar iade edeyim e bay case i kapatalım dedi. Bende kabul ettim:) İki saat geri Çin'e gönder falan birsürü iş.İyi yapmışmıyım :)))

İyi yapmışsın. Zaten Çin'e geri gönder, gelsin diye bekle, iki saati de geçer tahminim. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

İyi yapmışsın. Zaten Çin'e geri gönder, gelsin diye bekle, iki saati de geçer tahminim. :crazy:

Dünya küçük Murat hocam, Git gel konya 6 saatse çinde tutsa tutsa 2 saat falan işte :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Dünya küçük Murat hocam, Git gel konya 6 saatse çinde tutsa tutsa 2 saat falan işte :D

Muğla'ya ne zaman geliyon? Tutsa tutsa yarım saat falan tutar. :tongue2:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Emre Gülşen

Sefa ben 4 Eylül'de sipariş verdim bekliyorum, bence alınası bir kamera.Hatta daha sonra yine sipariş geçtim iki tane daha.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Son durum nedir? Alalım mı almayalım mı?  :unsure2:  

Alma sen alma... :punish: Hala almamış ya, ay inanmıyoruum. :crazy:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Gülşen
(düzenlendi)

Kameram geldi, detaylar kullanımdan sonra...Bir adet fazla GT680W mevcut, ilgililere duyurulur. Kar amacı olmadan 250-TL+Kargo alıcıya ait.

tarihinde Emre Gülşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Kameram geldi, detaylar kullanımdan sonra...

Hayirli olsun abi gule gule kullan.Fiyat nedir ?
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kameram geldi, detaylar kullanımdan sonra...Bir adet fazla GT380W mevcut, ilgililere duyurulur. Kar amacı olmadan 250-TL+Kargo alıcıya ait.

??? 680 olmasın :biggrin:

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...