İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi Yasak Mı? Artık Serbest

Murat Doğan
Çözüme git Sedat Oral tarafından,

Recommended Posts

Serdal Soysal

Yok Hakan özellikle film çevirmesiydi duble yolun her iki tarafındanda çevirdiler 4 ekip ceza yazdırmak için sıra bekledik. En acığından en koyusuna kimseyi es geçmediler. :(

abi 3 numarada en kalını nasıl görüyorsun etrafını 1 numara olsa belki ceza yazmazlardı ama 3 numaraya kıl oluyolar

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

7 gün içerisinde söküp kontrole gitmen lazım. Geçmiş olsun..

Kerem Bey, bildiğim kadar kontrole gitmiyorsun. Ancak, verilen süre bitiminden sonfra ilk kontrol sırasında film sökülmemişse o zaman araç parka çekiliyor. Ben kzımın arabasınd abu olayı yaşadım. Ama anında gidip, filmi söktürmüştüm, bir de onun için ayrıca para vermiştim..

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Hikmet abi emniyete gidip yedi gün içerisinde söktürdüğümüzü teyit ettirmemizi istediler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Kerem Bey, bildiğim kadar kontrole gitmiyorsun. Ancak, verilen süre bitiminden sonfra ilk kontrol sırasında film sökülmemişse o zaman araç parka çekiliyor. Ben kzımın arabasınd abu olayı yaşadım. Ama anında gidip, filmi söktürmüştüm, bir de onun için ayrıca para vermiştim..

Hikmet abi,kontrol şöyle oluyor.filmi söküp memur arkadaşın durduğu otoparka gidip aracı kontrol ettiriyorsun,sonra tutanak yazıp imzasını atıyor memur arkadaş.''Evet aracı gördüm,filmler sökülmüş vs..''+ 4 adet'te fotoğrafını çektireceksiniz aracın ve dosyasına ekleyip,trafik şubesine teslim edeceksiniz.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Hikmet abi,kontrol şöyle oluyor.filmi söküp memur arkadaşın durduğu otoparka gidip aracı kontrol ettiriyorsun,sonra tutanak yazıp imzasını atıyor memur arkadaş.''Evet aracı gördüm,filmler sökülmüş vs..''+ 4 adet'te fotoğrafını çektireceksiniz aracın ve dosyasına ekleyip,trafik şubesine teslim edeceksiniz.

bu kadar tefarrurattan sonra bütün camları filimli araçlara ceza kesseler aynı zaman içinde oh ne ala memleket,heryer dosya gelen giden çekilmez,bakalım bize ne zaman sıra gelecek ;) 

Yorum bağlantısı

bu kadar tefarrurattan sonra bütün camları filimli araçlara ceza kesseler aynı zaman içinde oh ne ala memleket,heryer dosya gelen giden çekilmez,bakalım bize ne zaman sıra gelecek ;)

Devlet işleri böyle çalışıyor malesef  :)

Gelir gelir merak etmeyin. :)

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Hikmet abi emniyete gidip yedi gün içerisinde söktürdüğümüzü teyit ettirmemizi istediler.

Bize polisler bir şey demediler, ancak, sizin  söyledikleriniz o zamanlarda da söyleniyordu, ben de bir kaç trafik polisine sormuştum,  "gitmene gerek yok, ancak ikinci kez bu şekilde yakalanma" demişlerdi.  ve daha sonra zaten arabayı satmıştık. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Devlet işleri böyle çalışıyor malesef  :)

Gelir gelir merak etmeyin. :)

mecliste bi allahın kulu dua almak istiyorsa çözsün şu işi,birilerine iş çıkar cebini dolduru onada razıyım :D yoksa söktürecem filimleri azcık eskise acımıyacagım ama daha yenıler ;) devlet bize baksın lütfen!! :D 

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

mecliste bi allahın kulu dua almak istiyorsa çözsün şu işi,birilerine iş çıkar cebini dolduru onada razıyım :D yoksa söktürecem filimleri azcık eskise acımıyacagım ama daha yenıler ;) devlet bize baksın lütfen!! :D

dövlet bize bakmir.

Yorum bağlantısı

Arka 3'lü cama film yaptırsam sorun olur mu peki?

:shok: Yoksa senin arka camlar orjinal koyu renkli değil mi İbo?  :i-ih:  :D Çevirme yapan polisin insiyatifine kalmış. Ama film yasak ise ön arka bakılmaz.  ;)

Yorum bağlantısı

Ön, sürücü ve ön yolcu tarafı hariç film yapılabilir. "E ama araç orjinalinde siyah camlı geliyor" v.s. denebilir. Onların da belirttiğim şekilde geldiğini hatırlatırım.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

:shok: Yoksa senin arka camlar orjinal koyu renkli değil mi İbo?  :i-ih:  :D Çevirme yapan polisin insiyatifine kalmış. Ama film yasak ise ön arka bakılmaz.  ;)

Yok abi bizim araçlarda unutmuşlar.Connectimde bile orj. karartılmıştı :D

Ya arkalar araçlarda karartılmış olarak çıkıyor ya Özgür abinin dediği gibi bir mantıkla gidince birşey demezler gibime geldi :)

Yorum bağlantısı

Ya arkalar araçlarda karartılmış olarak çıkıyor ya Özgür abinin dediği gibi bir mantıkla gidince birşey demezler gibime geldi :)

Yasada ön camda olmayacak denmiyor. Ona dayanarak dediğim gibi insiyatif meselesi.. Dene istersen.  ;)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Yasada ön camda olmayacak denmiyor. Ona dayanarak dediğim gibi insiyatif meselesi.. Dene istersen.  ;)

Denicem abi bu hafta tüv var onu geçelimde hayırlsıyla sonra egsoz, film yapcaz birşeyler :)

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

film işi döğme gibi ucuza yapılıyor ama sonrası sıkıntı ceza muayene pahalıya geliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Abi aldigin yer Connect'in arka camlari icin kagit vermedi mi :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Ersel Çevik

Konu uygun başlığa taşındı

Bence biraz asılsız haber gibi geliyor.

Orjinal modifiyeli olanlar ne olacak? Türkiye de 1 tane var ama gerçek RS örneğin

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

zaten şu film lere ne garezleri var anlamıyorum yazın yakıt tasarrufuna kadar yararı var kaza desen  kalıp fgibi alıyorsun camı sürücü ye yararı cok anlamıyorum dertlerini benim aracımda 1 numara film var iki sefer zor kurtuldum polisten bide polisler bu arac modifiye konusundan bi hber alcak arac gördümü direk yayları kesmiş gibi muamele yapılıyor şu polisler biraz eğitilse bu kadar ceza yazılmaz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...