İçeriğe Yönlendir

Sıfır, Kutusunda Hasarlı Samsung S4

Ali Elöver

Recommended Posts

Ayhan Sırtıkara

Rahmetli Sani Konukoğlu'nun bir lafı vardır: 'İşin hilesi dürüstlüktür' der anlayana. Güzel günlerde kullan kardeşim, çok sevindim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Dandroid sistemini seçip, andronun adını batıran, marka olarak kaliteli ama üretim dalı olarak kalitesiz olduğunu bildiği telefonu değiştirme anlayışı

:D

Geçmiş olsun gardaaaş ....

İlla ya Samsung a ya Apple/ios a laf sokuşturucan, rahat edemezsin dimi :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Benim nerem hayal ??? Bu forumda 2003 den beri beni gören birebir kontak kuran 250 kişiden fazla insan vardır, asıl sen mahsülsün hem de toprak .

Ben gördüm canlı, hem de 6 çizdi boş arazide :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

etmeeez :) ama htc değişim yapınca kalite olur. samsung yapınca kötü olduğunu bildiği için der :)
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Rahmetli Sani Konukoğlu'nun bir lafı vardır: 'İşin hilesi dürüstlüktür' der anlayana. Güzel günlerde kullan kardeşim, çok sevindim.

Desteğin için teşekkür ederim Ayhan kardeşim :)

Ben gördüm canlı, hem de 6 çizdi boş arazide :D

Ooo hemen koyayım, 6 değil 0 sıfır...

u7a3yjag.jpg

etmeeez :) ama htc değişim yapınca kalite olur. samsung yapınca kötü olduğunu bildiği için der :)

Bir gün ezeli düşmanlar, patent kavgalıları Apple ile Samsung birleşip Androidoğlu'nu imha etmek için vurucu tim çıkartıp intikam alacaklar. Bu kadar da kolay mı karalanır üstü çizilir dünya devi firmalar :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sen sokuşturunca ediyorsunya ne yapalım, gerçi benim uğraşmama gerek yok, Androya benzemeye çalışan ios, roller değişeli 1 sene oldu gardaş  :biggrin:

Bir gün ezeli düşmanlar, patent kavgalıları Apple ile Samsung birleşip Androidoğlu'nu imha etmek için vurucu tim çıkartıp intikam alacaklar. Bu kadar da kolay mı karalanır üstü çizilir dünya devi firmalar :)

Hahahah dünya devi firma dediğin elma toplama ürün yaptıran dejavudan öteye gidemeyen bir firma, diğeride iyi yaptığı şeyi yapsın, milleti uyduruk modellerle kandırmasın, gitsin tv buzdolabı süpürge falan yapsın, bu ikisi tim çıkarsa ne olur, karşılarında özel eğitimli Ordu varken  :D  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Ali abiii,yeni telefonununuz hayırlı olsun.Sıkıntı yaşadığına üzüldüm neyseki sorun çözülmüş.Bu arada 4s den memnunum.Tekrar teşekkür ettiim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali abiii,yeni telefonununuz hayırlı olsun.Sıkıntı yaşadığına üzüldüm neyseki sorun çözülmüş.Bu arada 4s den memnunum.Tekrar teşekkür ettiim.

Saolasın Evren kardeş, halloldu çok şükür.

Tekrar güle güle kullan ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Helal olsun Samsung'a...

Sorgu sual etmeden, tamir opsiyonunu sunmadan direkt yeni sıfır cihaz ile 1 e 1 değişim onayının verildiğini şimdi Altıntepe Samsung Servis ürün değişim sorumlusu Merve Hn arayarak haber verdi. Perşembe günü cihaz aynı renk olarak kapalı pakette verilecekmiş servisten. Bu sefer paket yanlarında açıp teslim alırız :)

Ayıplı ürününün arkasında duran, sorgu sual etmeden yenisiyle değiştiren Samsung a teşekkürler, benim gibi sadık bir müşterilerini yanıltmadılar.

Sadık abi de servis hatayı kabul etti telefonu değiştirmedi. Aldığı yer değiştirdi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...