İçeriğe Yönlendir

Sıfır, Kutusunda Hasarlı Samsung S4

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Alma mazlumun ahını demişler abi  :fiuw:

Ah almaya tamamda mazlum taraf yanlış olmuş  :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ah almaya tamamda mazlum taraf yanlış olmuş :D

Yoo Mazlum sensin :)

a6eju4e2.jpg

Geçmiş olsun ali abi, İnşallah sorunsuz değişim verirler.

Saolasın Serdal kardeşim, amin inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Abi acaba doa cihaz mi aldın ?

Eğer doa cihaz ise değişim olur.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mazlum haaaa, al sana mazlum muhahahaa  :D seni gidi mazlum Tırtöver seniiii  :punish:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

>>> Hoşgeldin Ramazan..

>>> Ne Ramazan ı yahu, benim Karagöz!

>>> Bıy bıy bıy bıy..  :D  :D  :D

65RqAz3.jpg?1

Yine affınıza sığınarak; Stand Up programı yapsanız, bir numara olacağınıza eminim Ali abilerim..  :good1: Ne zaman tatlı atışmalarınızı okusam, önce gülmekten yere düşüyorum. Sonra aklıma Hacıvat ile Karagöz geliyor.  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Abi acaba doa cihaz mi aldın ?

Eğer doa cihaz ise değişim olur.

Sanmam Mert, doa yı satsın diye hepsiburada ya verir mi Samsung ?

Başka bir şekilde hallederler, sonuçta mesafeli satış sözleşmesinde iade hakkı daha kolaymış.

Değişim için samsung sitesinden takip no ile kontrol ettim, beklemede görünüyor cihaz :/

u2ajenun.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sanmam Mert, doa yı satsın diye hepsiburada ya verir mi Samsung ?

Başka bir şekilde hallederler, sonuçta mesafeli satış sözleşmesinde iade hakkı daha kolaymış.

Değişim için samsung sitesinden takip no ile kontrol ettim, beklemede görünüyor cihaz :/

u2ajenun.jpg

Abi doa cihazlar genelde internet üzerinden satılıyor veya küçük ilçe operatör bayilerine gidiyor. Ama bilmem tabi.
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Mazlum haaaa, al sana mazlum muhahahaa :D seni gidi mazlum Tırtöver seniiii :punish:

Hadi gel bekliyorum kim mazlum kim Şaban uygulamalı olarak göstericem sana :seytan:

Bu seferde kaçak göçek olursan, görüldüğün yerde karantina ve imhan için özel Nod32 yazılımı yaptırtıcam, tarih olacaksın trojan Android seni :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Stand Up programı yapsanız, bir numara olacağınıza eminim Ali abilerim.. :good1: Ne zaman tatlı atışmalarınızı okusam, önce gülmekten yere düşüyorum. Sonra aklıma Hacıvat ile Karagöz geliyor. :D:D:D

Yapamayız Kerem, adam programlara gelmez kaçar benden yayından kaldırır kanal ;) Beni görünce adam 50 mil açığa çıkıyor, kardaktaki yunan botu gibi kaçıyor.

Yakalarsam ifadesini alıcam da, Ali Androidoğlu'nu canlı görmek, Ufo görmekten daha zor.

Abi doa cihazlar genelde internet üzerinden satılıyor veya küçük ilçe operatör bayilerine gidiyor. Ama bilmem tabi.

Ben hiç bilmiyorum da, tahmin yürütüyorum, inşallah değişir. Bu doa da değil ki, direkt ayıplı mal.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Helal olsun Samsung'a...

Sorgu sual etmeden, tamir opsiyonunu sunmadan direkt yeni sıfır cihaz ile 1 e 1 değişim onayının verildiğini şimdi Altıntepe Samsung Servis ürün değişim sorumlusu Merve Hn arayarak haber verdi. Perşembe günü cihaz aynı renk olarak kapalı pakette verilecekmiş servisten. Bu sefer paket yanlarında açıp teslim alırız :)

Ayıplı ürününün arkasında duran, sorgu sual etmeden yenisiyle değiştiren Samsung a teşekkürler, benim gibi sadık bir müşterilerini yanıltmadılar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Artık şans diyelim abi :)

Sadık abi bu kadar şanşlı değildi

Hayırlı uğurlu olsun

Bol androidli günler :)

Aynen Mert, şans hakkaten.

Maalesef Sadık Abi'de işler bu kadar iyi gitmemiş.

Saolasın, ben ios a devam, eşim uğraşsın dursun şimdi ekranı büyük aklı küçük android ile ;)

Bu arada iyiki paralel ithalat ürün almamışım, bu durumda olumlu bir sonuç hayatta çıkmazdı sanırım. Distribitör farkı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aynen Mert, şans hakkaten.

Maalesef Sadık Abi'de işler bu kadar iyi gitmemiş.

Saolasın, ben ios a devam, eşim uğraşsın dursun şimdi ekranı büyük aklı küçük android ile ;)

Bu arada iyiki paralel ithalat ürün almamışım, bu durumda olumlu bir sonuç hayatta çıkmazdı sanırım. Distribitör farkı...

Hayal mahsülüsün hayaaal, Androyla ne ilgisi var, büyük sözü dinlemeyip zamzung alırsan ahanda böyle yarım yamalak ios denen kısıtlı yazılıma mahkum kalırsın :)

Zamzung un sadık müşterisiyim diyor birde, hala tırtöver liğe devam ediyorsun pess   :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27
(düzenlendi)

Geçmiş olsun. Ama sonu iyi bitmiş.

tarihinde Fatih Öztürk27 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Vaay çok sasirdim. Helal olsun samsunga. Tabi beni kaybedince toplandılar geri kazanmak istiyorlar ama yemezler. :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Geçmiş olsun Ali Bey. Demek ki Samsung servisi hasari iyi tahlil etmis.

Saygılarımla.

Saolun Evren Bey, süreç hızlı, olumlu ve beni hiç uğraştırmadan tamamlandığı için kafamda acaba bu imei nolu cihaz sabıkasından yani daha önce bir iade süreci atlattığından dolayı mı bu kadar zahmetsizce sonuçlandı diye düşünmedim değil. Veya bir seride çıkan fabrikasyon hatadan, olmadı belki maaşını az bulan müdürüne kızan bir ön kontrol yetkilisi sabotajından :)

Bu arada işlem şu şekilde yürümüş, ben servise bıraktım yazılı şikayetim ile, servis değişim sorumlusu benim şikayetim + kendi gözlemlerini ekleyip Samsung genel müdürlüğün onayına sunmuş, onlarda onaylayıp yeni cihazı servise yolluyor.

Her ne olursa olsun mağduriyetim giderildiği için tekrardan teşekkürler Samsung Türkiye ilgilileri.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Vaay çok sasirdim. Helal olsun samsunga. Tabi beni kaybedince toplandılar geri kazanmak istiyorlar ama yemezler. :p

Dün arasıra aksesuar alışveriş yaptığım telefoncuya uğradığımda konudan bahsettim, Samsung direkt değiştirir problem olmaz dedi, emin misin dedim, sıfır ürün sıkıntı yapmazlar dedi. Dediği gibi de oldu, ben tamir bekliyordum, ön cam ekran değişimi gibi adamlar direkt yeni imei yeni kutu açılmamış cihaz yollanıyor dedi.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Önce samsunga kocaman bir aferin sonrada sana teşekkür ederim Ali Elöver. Herkesin yapabileceği kolay yolu seçip hepsiburadaya iade etmedin ve içimizde hala vicdan sahibi olarak kalanları sevindirmiş oldun. Geçmiş,olsun, Hanımın ve çocğun güzl günlerde kullansınlar. Çok fazla film seyrettirmeyin yavrucağa gözleri şaşı olmasın :)

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

geçmiş olsun Ali, gözün aydın. senin adına sevindim. :yes: zamzung beni 21 gün stres etsede, mediamarkt hatasını telafi etti. sonuçta bende telefonu değiştirdim. :)

Sonuçtan o veya bu şekilde herkes memnunsa şükür halimize. Ben kolay yoldan siz zorlu yoldan olsada hakkımızı almışız bir şekilde.

Teşekkürler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Önce samsunga kocaman bir aferin sonrada sana teşekkür ederim Ali Elöver. Herkesin yapabileceği kolay yolu seçip hepsiburadaya iade etmedin ve içimizde hala vicdan sahibi olarak kalanları sevindirmiş oldun. Geçmiş,olsun, Hanımın ve çocğun güzl günlerde kullansınlar. Çok fazla film seyrettirmeyin yavrucağa gözleri şaşı olmasın :)

Saolasın Fatih Abi, sonuç güzel oldu.

Hepsiburada'nın ve yurt içi'nin bu olayda suçu yok şahsi kanatim ve fikrimce, o yüzden kendi paramı kurtarmak için onları gereksiz yere müdahil etmek yazık günah ve kul hakkı da olurdu. Sonuçta bu telefonun revizyonun Samsung tarafından yapılması lazım bir şekilde. Olayın ana sorumlusu da ivedilikle çözüm sundu saolsun, mağdur olmadım. Elektronik de şans işi, piyango bana ilk kez vurdu.

Küçük hanım az izliyor artık ama sokakta misafirlikte bu ekran ve çizgi film olayı annesini ve beni baya kurtarıyor, güle güle kullansınlar inşallah.

Geçmiş olsun abi işte android isletim sistemini seçen kaliteli markanin kalite anlayışı :)

Saolasın Ozan, Hatice olsa daha da bozar yollardı dimi ? ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geçmiş olsun abi işte android isletim sistemini seçen kaliteli markanin kalite anlayışı :)

Hafiften düzelteyim :)

android sistemini seçip, andronun adını batıran, marka olarak kaliteli ama üretim dalı olarak kalitesiz olduğunu bildiği telefonu değiştirme anlayışı

:D

Geçmiş olsun gardaaaş ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Hayal mahsülüsün hayaaal

Benim nerem hayal ??? Bu forumda 2003 den beri beni gören birebir kontak kuran 250 kişiden fazla insan vardır, asıl sen mahsülsün hem de toprak mahsülü kadastrocu seni.

büyük sözü dinlemeyip zamzung alırsan ahanda böyle yarım yamalak

Abilik yapaydın da Samsungu arayıp iki kelam edeydin HTC ve Android'in yetkili en birinci baş ordinaryüs avukatı olarak.

Anca foruma 960x480 boyutunda yazı döşe dur Hatice övücü , aksiyon yohhh, fiziksel tepki yohhh.

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...