İçeriğe Yönlendir

Sıfır, Kutusunda Hasarlı Samsung S4

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Android büyüsün bi adam olsun da çarpmasada olur :D

Adam olalı yıl oldu, baksana benzetilenler benzemeye başladı, kim adam, kim kime bakıyor artık sen ona bak, örnekte ortada İandrOS7 ve yolda ki 8  :D

Bu arada İPA yolda, yarın elimde,diğeri ise daha yola çıkmadı  :rolleyes:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Abi geçmiş olsun. Sen hiç muhatap olmadan, hepsiburada hesabından iade işlemini başlatacaksın, site sana yurtiçi kargodan ücretsiz gönderebilmen için bir kod üretecek. Bu kodla birlikte telefonu hepsiburada'ya göndereceksin. İade formunu site üzerinden doldururken sebep vb.yazabiliyorsun buraya notunu da iliştirip iade edecektin. Zaten onlar alıp, iadeni yaparlardı. Halen de yaparlar diyorum ben.

Yalnız söylemeden edemeyeceğim :)

İşte bu yüzden hTC.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi geçmiş olsun. Sen hiç muhatap olmadan, hepsiburada hesabından iade işlemini başlatacaksın, site sana yurtiçi kargodan ücretsiz gönderebilmen için bir kod üretecek. Bu kodla birlikte telefonu hepsiburada'ya göndereceksin. İade formunu site üzerinden doldururken sebep vb.yazabiliyorsun buraya notunu da iliştirip iade edecektin. Zaten onlar alıp, iadeni yaparlardı. Halen de yaparlar diyorum ben.

İşte bu yüzden hTC.

:D

Aynen öyle  :p

Benimde dediğim, sende yazmışsın, iade talep edip memnun kalmadım de, yollayın haberi gelincede yolla gitsin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İşte bu yüzden hTC.

bi arkadaşta var, yedek telefonun da olsun diyor, servis benden fazla gördü benim telfonu diyor

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bi arkadaşta var, yedek telefonun da olsun diyor, servis benden fazla gördü benim telfonu diyor

Telefonu portif gibi kullanmayınız yazmayı unutmuşlar kullanma talimatnamesine. Ondan o abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

O arkadaşta zamzung-disco-ayponpon-heleki g2 olaydı servisi bırak çoktan başka cihaz almıştı yalnız.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Abim çok üzüldüm duruma. Ama neden cep telefonu, internetten alınır ? Daha mı ucuz oluyor ? Ben hiç almadım almamda, kutusunu aldığım yerde yetkiliye açtırırım sim kartımı koyarım açar bakarım sonra teslim alırım..

Telde konuştuğumuz gibi, ben hep netten alırım, hem de koca koca paketli şeyler. Bugüne kadar en ufak sorun yaşamadım, maalesef piyango bu sefer bana çıktı.

geçmiş olsun Ali, geçenlerde sana "Samsung alma" diye öneride bulunanlardan biri de bendim. :( çünkü bende Damdan Düştüm :)

benimde kızıma hediye aldığım telefonum kutusundan ezik çıkmıştı, servis kozmetik hatalı demesine rağmen değişim onaylanmadı ve ancak 21 gün sonrasında aldığım yer değiştirmişti. Kasası Çatlak Çıkan Samsung S4 ve Sonrası

Teşekkürler , kader kısmet :) Size geçmiş bize hayırlısı olsun diyelim.

Sonu iyi olur inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ahanda yettim, elime düştün Tırtöver eskici seniiii

Geçmiş olsun, üzüldüm gerçekten, şansızlık, telefonu kutula ve hb ye iade mesajı at, gönderin cevabı gelince (nasılsa uyurlar gönderin derler) aynen iade et bence, bu taktik tutmazsa o zaman servis işine girersin....

Gelelim konuya, Adroide sataşırsan Andronun intikamı acı olur, zamzung alma diye diye dilimizde tüy bitti dinletemedik, malum Tırtöver olmak zor, alışmışsın birkere tırtlara :p Andro kendini imha etmez, zamzung özürlü haliyle bunu görmüş, Andronun intikamının ne denli acı olacağını görünce kendini imha etmiş o kadar

Gelelim diğer konuya, Z1 güzel sayılır, ama son irdelemelerim sonucunda Z2 nin pekte beklediğim gibi olmadını gördüm, direk kötü yönlerini yazayım, birkere acaip sıkıntılıymış, millet sayfalarca sıkıntı üzerine forumlarda konu açmış, sana 2 marka önermiştim, artık mecburen teke düştük, şuan Telefon dünyasında bizde satılan en iyi telefon (ayfonu katmıyorum zaten, hikaye ül dumur durumda çünkü, önce tipi sonrada kısıtlı iosunu iyice androlaştırsın belki yetişir)

hTC One M8, mecburen marka övüyorum, yok alternatifi (M7 hariç), ister fanatik de ister başka şey, bunun yanında diğerleri masal, gelelim z2 m8 eeeee

M8 in üstünlükleri:

Daha gerçekçi ve iyi ekran

Daha iyi ses çıkışı ve kalitesi

Pili daha az mili ampere sahip olmasına rağmen üstün yazılımı ile z2 nin 3000ma lık pilinden fazla dayanması

Kesin ve net daha hızlı çalışan ve en ufak hata yapmayan über Android uyumlu yazılım+donanım uyumu, ios tanda hızlı bu arada...

Sense in ezici üstünlüğü

Süper elde ttuş hissi ve malzeme kalitesi

Direr ayponpon savar özelliği daha yazmayayım....

Z2 ise anca kemarada iyi, başkada iyi M8 den iyi olduğu yan yok, 4k da çekim yapmayın diye nasıl iş se zony bile uyarı yapmış, işlemci ve sensör hasar alma riski varmış, ayrıca en üst ayarda kamera bazı ayaları kısıyormuş, fazlaca şişirme var kamerasında, yazılım açısından kasmalar ve takılmalar var henüz, daha adam edememişler, sony iyi ama bu konuda aleti düzeltene kadar iş işten geçiyor. Z2 yinede fena değil ama M8 in yanında geride kalıyor, Sony nin huyudur, Z1 de olduğu gibi zamanla güncellemelerle daha verim düzgün ve pili daha iyi kullanacak hale gelir, Sony dende Ford gibi yeni çıkan modeli hemen almamak lazım, Zamzung ise doğuştan ölü, Sony gibi düzelsin diye beklersn çoktan ölmüş oluyor alet

Sana 50 kere dedik zamzung alma diye dinletemedik, tırt İandrOS7 ye henüz geçmemişsin ama demode olan eski tip ios çu ya laf anlatmak tabii zor oluyor, malum kilitlisiniz

Sıfır kutu naylonlu olmasına bakma, telefon açılıp kontrol edilip tekrar kapatılıyor bizde, etiket sağlamsa hb sanırım açmamıştır, sen eğer göndermediysen dediğimi yap, HB den iade sürecini başlat, sebebe memnun kalmadım de (7 gün kuralı) süresi içinde aç iade talebini, büyük ihtimal uyuyup gönderin derler, aynen kutusuna koy ücretsiz geri postala kardeş, birdaha da büyük sözü dinle Andro ya laf taş atma, Andro çarpar sonra, dua et bu sefer zamzung tırt haliyle araya girmiş kurtarmışsın

Şaka bir yana, geçmiş olsun tekrardan, telefonu görerek almak lazım bizim memlekette...

1. Altınoluktayım, bana laf sokuşturma tırt mırt hurdacı eskici diye, alırım cebini de arabanı da suya atarım :D Hatice bakalım seni kurtarabilecek mi ya da St koltukların.

2. Kaçma bu seferde bak bu 3 oluyor. Tüm haklarını tükettin 4. de affetmem 68 bg in için takana 68 kez çarparım, içine de dandroidli hatçeni koyarım arda kalan un ufak parçaları oğluna matchbox diye verirsin oynar.

3. Senin nazarın değdi ver bana 1500 tl tazminat yoksa üstteki madde 2 yi uygularım.

4. iOs 100 dandroid kalitesinde hiç kendini kandırma, inat edip yukardaki gibi destanlar yazıp savunursan yine madde 2 yi uygularım.

5. Be adam üşenmedin mi yine döktürmüşün ansiklopedi gibi :) Okumaya çalışırken pil bitti.

Saolasın, geçer inşallah. Geçmezse de kullanırız böyle olmadı tüketici heyetine havale ederim.

Hepsiburada ile uğraşmam, zira adamların zerre suçu yok, keza kargonun. Samsung Tr ile çözebilirsen çözerim, yoksa zaten hepsiburada da onlara yollayacak. Bari 1. elden derdimi anlattım.

Android alırsan böyle çarpılırsın işte :p geçmiş olsun abi

He valla, çarpıldık

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

İşte bu yüzden hTC.

Evet bu opsiyon vardı ama kullanmadım, hatta o kargo numara sayfasına da geldim ama almadım. Ben beğenmedim diye iade etsem kabul etseler alıp ayıplı malı bir başkasına yollayacaklar, bu çarka bende ortak olucam içim rahat etmeyecek.

Ürün hasarlı geldi yi de hepsiburada kabul etmedi. Neymiş kargocu ile hasar tutanağı yapmamışım. E hasar yoktu ki kargoda ve kutuda... Burda yurtiçi kargo ve hepsiburada bence tamamen suçsuz.

İşte bu yüzden hTC.

Ali Androidoğlu yüzünden asla Htc almam, bir de Fiesta denim 68 bg + abs almam ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

:D

Benimde dediğim, sende yazmışsın, iade talep edip memnun kalmadım de, yollayın haberi gelincede yolla gitsin.

Günah lo günah... O telefonu illa birine yamayacaklar veya buna çalışacaklar. Birinin göbeği çatlayacak sonuç almak için. O biri benim kader bu. Yapmam ben, aslında uyanık olup yapmam gereken bu ama içime sinmez benim.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bu ürünü başkasına yollayacaklarını sanmıyorum abi, yeniden paketleme yapabilir mi ki ? Bence samsung'a iade edilen cihazlar vardır..

Samsung Tr ye yollarlar mı ki ? Sonuçta memnun kalmadım dersen iade alıyor. Onu da kontrol edip paketleyip satarlar veya Samsung a yollarlar. Zaten bu telefonun başına birşeyler gelmiş de bu cihaz bana bu halde geldi gibime geliyor.

Samsung hiç kabul etmez bence, sonuçta 4 kere kargolanmış olacak bu süreçte, samsung hepsiburadaya kargoladı, onlar bana, ben onlara geri onlar samsunga geri yolladı, ben açtım hepsi burada açtı paketi sonra Samsun servise gitti, oooo arada daha beter çizilir ezilir bile :)

Yollamazlardı abi. Fabrikaya iade ederlerdi.

Sanmam Zafer, cihaz sıfır. En kötü ekran takarlar sıfır diye tekrar satarlar, outlet diye satarlar, olmadı personele samsung defolu diyee giriş fiyatına satar. Fabtika zor çünki sorun kozmetik. 1000 lira desen bu hsliyle sıfır ama nokta çizikli, 1000 kişi alır, nasılsa yarın öbürgün çizilecek diye. Sonuçta elektronik kusur yok.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Ali'cim geçmiş olsun servisten sonuç alamazsan bana haber ver, senin gibi dürüst müşteriler veli nimettir. Selam

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

adam emekli arabasına biniyor, otoparkta yolunu şaşırıp ters yöne dönüyor, ne malum eli titreyip te yere düşürmedi, kolay değil ultra teknolojik yazılımlı ve kullanıldığı cihazı seçme hürriyetine sahip olduğu ilk an bu, 1978 te tofaş alabilenlerin heyecanı gibi, listedeki isimlerine sıra gelince.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali'cim geçmiş olsun servisten sonuç alamazsan bana haber ver, senin gibi dürüst müşteriler veli nimettir. Selam

Saolasın ilgin için Ayhan kardeşim, sonuca göre haber ederim sana. Samsung un iyi müşterisiyim ama hepsiburada nın manyak müşterisiyim. İmkan olsa eskiden bügüne tüm siparişlerimi dökebilsem buraya yüzü bulmuş olabilir :) Herşeyi alırım burdan, bebek bezinden bulaşık deterjanına kadar :)

İlteber e anlattım telefonda, onlarca pahada ağır, yükte ağır özellikle klima buzdolabı termosifon, led tv laptop gibi şeyler aldım netten, bimeks, vatan, hepsiburada, teknosa va gibi ve problem yaşamadım. Bu ilk oldu maalesef.

adam emekli arabasına biniyor, otoparkta yolunu şaşırıp ters yöne dönüyor, ne malum eli titreyip te yere düşürmedi, kolay değil ultra teknolojik yazılımlı ve kullanıldığı cihazı seçme hürriyetine sahip olduğu ilk an bu, 1978 te tofaş alabilenlerin heyecanı gibi, listedeki isimlerine sıra gelince.....

Emekliyim tabiki emekli arabasına bineceğim ;) Sgk 2013 yılı emeklilerine clk dağıttı bol bol. Elim titrese düşürsem yanmam ama böylesi fena, insan kabul edemiyor sıfır hasarlı ürünü.

Bu da benim tofaşım, ferrarim bugattim. Maddi gücünün alabildiği araba her zaman en iyi ve en kıymetli arabasıdır sahibinin, bu şahin de olur ferrari de.

Otoparkta yer arıyordum gölgelik biraz fazla döndüm sanırım :)

ygaqajug.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1. Altınoluktayım, bana laf sokuşturma tırt mırt hurdacı eskici diye, alırım cebini de arabanı da suya atarım :D Hatice bakalım seni kurtarabilecek mi ya da St koltukların. Buna kendimde inanmıyorum ama olsun.

2. Kaçma bu seferde bak bu 3 oluyor. Tüm haklarını tükettin 4. de affetmem 68 bg in için takana 68 kez çarparım, kendi arabam dağılır senikine birşey olmaz ama yaparım, içine de Mega Androidli hatçeni koyduğun arabana çapınca benim arabadan  arda kalan un ufak parçaları alır kendim oyanrım artık. 

3. Senin nazarın değdi ver bana 1500 tl tazminat yoksa üstteki madde 2 yi uygularım. Gitti gül gibi zamzung, sattık uyduruk tf4 leride kaldık ortada...

4. iOs 0.100 Android kalitesinde hiç kendini kandırma, ios un uyduruk olduğunu bende biliyorum, inat edip yukardaki gibi destanlar yazıp savunursan yine madde 2 yi uygularım.

5. Be adam üşenmedin mi yine döktürmüşün ansiklopedi gibi :) Okumaya çalışırken pil bitti. tabii alet tırt normaldir.

Saolasın, geçer inşallah. Geçmezse de kullanırız böyle olmadı tüketici heyetine havale ederim.

Hepsiburada ile uğraşmam, zira adamların zerre suçu yok, keza kargonun. Samsung Tr ile çözebilirsen çözerim, yoksa zaten hepsiburada da onlara yollayacak. Bari 1. elden derdimi anlattım.

He valla, çarpıldık

Bundan sonra bende gerçekleri gördüm, hTC One alıp tüm dertlerden kurtulup yeni bir sayfa açacağım, ne bu böyle eskilerden ve tırtlardan çektiğim.

6.  hTC überdir Androidde süper, diğerleri tırttır. üstteki maddelerin adı bile geçse 6. madde uygulanır.

Nokta.  :D

68 kere benim araca çarparsan çakma jipciin parça pinçik olur, benimse arabam çizilir, motor 68hp ama gerisi 68 megaton patlamaya eşit güçte, ayrıca amfibik UV korumalı St koltuklu über edişın, seni gidi eskici emekli arabacı çakma jipçikli tırtOS kullanıcısı seniiiii, HaTiCe al da rahata er, uğraşıp durma şu tırtlarla Gardaaaaş   :p

Esas sen kendini kandırma, Andronun şuanki seviyesi senin yarımyamalak İandrOS çakma sından daha iyidir, sen hala ip4 lerin çağında yaşıyorsun, uyanda günümüze gel, bu arada Zamzung tan anca süpürge buzdolabı vs. olur, başkada işe yaramaaaaz  :D  :p

:bravo:  :good1:

Günah lo günah... O telefonu illa birine yamayacaklar veya buna çalışacaklar. Birinin göbeği çatlayacak sonuç almak için. O biri benim kader bu. Yapmam ben, aslında uyanık olup yapmam gereken bu ama içime sinmez benim.

O zamam Zamzunga yolla, dediğin değişmez bizim memlekette, onalarda süsler yine paketlet satar, sen hiç merak etme gardaş.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

O zamam Zamzunga yolla, dediğin değişmez bizim memlekette, onalarda süsler yine paketlet satar, sen hiç merak etme gardaş.

Androidoğlu kardeş, sen ne içtin ? Celibiin misin kitkat mısın nerde kaldı sen ?

Zaten baştan beri Samsung a yolladım diyorum ya basbas :)

Dediğin doğru, ya red olacak bana patlıyacak çizik ben de hakem heyete başvurucam, ya ekranı değiştirip geri verecekler onu da ben istemem böyle çizik kalsın 100 kere daha iyi tamirli içi açılmış sıfır cihazdam, ya da değiştirecekler yeni cihaz ile bende helal olsun Samsung a devam diyeceğim :)

68 kere benim araca çarparsan çakma jipciin parça pinçik olur, benimse arabam çizilir, motor 68hp ama gerisi 68 megaton patlamaya eşit güçte, ayrıca amfibik UV korumalı St koltuklu über edişın, seni gidi eskici emekli arabacı çakma jipçikli tırtOS kullanıcısı seniiiii, HaTiCe al da rahata er, uğraşıp durma şu tırtlarla

Yarın Edremitte misin ? Nerdesin kaçak göçek Android seni...

Yarın gel de bakak megaton kim görek.

Bu sefer de kaçma da hatice ni seviyim, fiestanı yıkayim :) Bak ne barışçıl yaklaştım kaçma gel :seytan:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Androidoğlu kardeş, sen ne içtin ? Celibiin misin kitkat mısın nerde kaldı sen ?

Dediğin doğru, ya red olacak bana patlıyacak çizik ben de hakem heyete başvurucam, ya ekranı değiştirip geri verecekler onu da ben istemem böyle çizik kalsın 100 kere daha iyi tamirli içi açılmış sıfır cihazdam, ya da değiştirecekler yeni cihaz ile bende helal olsun Samsung a devam diyeceğim :)

Ha yolladınmı, ben görmemişim, malum arkadaşın uyduruk ip4 ünden bakıyordum bir ara görememişim kusura bakma, düdük kadar ekrana bakarken sürekli şarjda olan menü tuşu basmayan aletten bakarsam olacağı buydu, neyse One ımı alayımda gözlerim bayram elimde rahat etsin, kütük gibi ağır dört köşe ufacık şeyden bakınca bileğim ağrıdı yahu, madem yaptınız bari ergonomide olsun, cık cık elma işte no olacak, 4 köşe alet yap onuda zony den esinlen olacağı budur tabiii :)

Bu arada itin demişsin, evet içtim, 4 bardak duble çay içtim, malum şantiyede en önemli şey çay, resmen cephede gibiyiz askerlik daha rahattı valla  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yarın Edremitte misin ? Nerdesin kaçak göçek Android seni...

Yarın gel de bakak megaton kim görek.

Bu sefer de kaçma da hatice ni seviyim, fiestanı yıkayim :) Bak ne barışçıl yaklaştım kaçma gel :seytan:

Hafta sonu bizim burada savaş çıkmaz baraj patlamazsa geleceğim, getir şu mersonuda beraber yıkayalım, bizzat özel şampuanlarımla vs. ile yıkarız, merso şöyle adam gibi yıkansında yıkama görsün, sen şimdi eski diyip bakmamışsındır garibe  :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Ha yolladınmı, ben görmemişim, malum arkadaşın uyduruk ip4 ünden bakıyordum bir ara görememişim kusura bakma, düdük kadar ekrana bakarken

Bu arada itin demişsin, evet içtim, 4 bardak duble çay içtim, malum şantiyede en önemli şey çay, resmen cephede gibiyiz askerlik daha rahattı valla :D

Hahaha sattım uyduruk Hatçeyi iphone 4 aldın dimi ? O bile iyidir one dan hele 4s olsa şapkan uçar. Veya bozuldu sende 4 aldın doğru yolu buldun sonunda :)

Çayı severim, içmeye geliyim nerdesin sen koordinat ver şantiyeni basıp makinaları ateşe vericem seni de kaçırıp fidye istiycem

Hafta sonu bizim burada savaş çıkmaz baraj patlamazsa geleceğim, getir şu mersonuda beraber yıkayalım, bizzat özel şampuanlarımla vs. ile yıkarız, merso şöyle adam gibi yıkansında yıkama görsün, sen şimdi eski diyip bakmamışsındır garibe :D

Jip ile gelip senin takanı ezicem, sonra merso ile gezdiririm seni efkarın dağılır :)

Clk geçen hafta Meguiars a girdi cam gibi oldu :nazar: Eski senin takan bu yepisyeni :seytan: Yine de saol yıkarız allahın izniyle de sen benim kovaya asit dökersin intikam amaçlı boyam erisin diye :)

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hahaha sattım uyduruk Hatçeyi iphone 4 aldın dimi ? O bile iyidir one dan hele 4s olsa şapkan uçar. Veya bozuldu sende 4 aldın doğru yolu buldun sonunda :)

Çayı severim, içmeye geliyim nerdesin sen koordinat ver şantiyeni basıp makinaları ateşe vericem seni de kaçırıp fidye istiycem

Sen öyle san, 4s mi, yahu 5s  bile One ın yanında sönük ve yarımyamalakken üstelik çakma andros yüklüyken One ı bırakırmıyım ben, asas sen ne içtin söylede gelince beraber içelim, belki o zaman alırım ayponpon  :D

Al verdim koordinatı, gel hadi bekliyorum :)

35T   505322,34 D    4470200,31 K al sana koordinat  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

İlteber saolsun Meguiar's landık :)

Al verdim koordinatı, gel hadi bekliyorum :)

35T 505322,34 D 4470200,31 K al sana koordinat :D

Nere bura kuzey kutbu mu ??? Bulucam seni ve imha edicem trojan yazılım Ali Androidoğlu, bir nevi Ajan Smith.

ahebe7ys.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İlteber saolsun Meguiar's landık :)

Nere bura kuzey kutbu mu ??? Bulucam seni ve imha edicem trojan yazılım Ali Androidoğlu, bir nevi Ajan Smith.

Aaa ajan simitin hTC görmüş hali  :D

Ajanlar götürsün seni emi, koordinatlar açık net, gogıl amcadan bak, uyduruk telefonun bu kordinatı anlamaz, istersen anlayacağı dilden yazayım ama sonradan kitlenmesin, malum sahte multitaskta bir yere kadar, iki işi birden yapamayan tırt ayponun koordinatı hesaplayım falan derken yanmasın sonra  :D

Bittin sen  :D

mqoTvQG.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...