İçeriğe Yönlendir

Sahur Sohbetleri - 2014

Sani Gerşon

Recommended Posts

Murat Dere

Kumandanın mı ? :)

Kumandaya takmışın ya, ben de takacam bi kumanda sana, o olacak. :crazy: Böyle konuşunca basacam kapama tuşuna. :p Dalga mı geçiyon sen abiyle köfte? :punish:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Kumandaya takmışın ya, ben de takacam bi kumanda sana, o olacak. :crazy: Böyle konuşunca basacam kapama tuşuna. :p Dalga mı geçiyon sen abiyle köfte? :punish:

Estagfurullah ne dalgası abi, sen ki, ışıklı fites topuzu yapıp, hangi fiteste ise onu gösteren sistem inşa etmiş adamsın. Biz gençler olarak senden feyz aldık. E o adamın evinede kumandalı ışık yakışır ;)
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Estagfurullah ne dalgası abi, sen ki, ışıklı fites topuzu yapıp, hangi fiteste ise onu gösteren sistem inşa etmiş adamsın. Biz gençler olarak senden feyz aldık. E o adamın evinede kumandalı ışık yakışır ;)

Aramızda kalsın; var bi kaç tane. Ama aramızda bak ha! ;):crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Valla buraya bile yetmedi, biraz yağdırdı ve bitti gibi be kardeş [emoji1]

Canın sağ olsun ağam...

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Aramızda kalsın; var bi kaç tane. Ama aramızda bak ha! ;):crazy:

Abi WC'deki sensörlü olmasında sonra Yeni Zellandalılar gibi, Haka Dansı yapmak zorunda kalıyoruz oturduğumuz yerden :crazy:
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi WC'deki sensörlü olmasında sonra Yeni Zellandalılar gibi, Haka Dansı yapmak zorunda kalıyoruz oturduğumuz yerden :crazy:

Şimdilik 2 yerde sensör var. 1 yerde kumandalı var. Diğerleri elle janim. Tuvalette yoktur. ;) Onu bunu bırak da sen ne zaman geliyon buraya?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Şimdilik 2 yerde sensör var. 1 yerde kumandalı var. Diğerleri elle janim. Tuvalette yoktur. ;) Onu bunu bırak da sen ne zaman geliyon buraya?

Abi, 25 agustosta kıbrısa gitme planım var.. Sonrasında, Batum'a gececem. Oralarda hiç yakın değil ki buralara :) plan değişikliği yapıp bodruma geçersem. İlk sana uğratacağım söz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi, 25 agustosta kıbrısa gitme planım var.. Sonrasında, Batum'a gececem. Oralarda hiç yakın değil ki buralara :) plan değişikliği yapıp bodruma geçersem. İlk sana uğratacağım söz

Batum'a Muğla aktarmalı gidersin n'olcak? :crazy:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Batum'a Muğla aktarmalı gidersin n'olcak? :crazy:

Hayırdır Abi, kesin sen ışınlanmayıda bulmuşundur bu kadar elektronik bilgin ile :)
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hayırdır Abi, kesin sen ışınlanmayıda bulmuşundur bu kadar elektronik bilgin ile :)

Olm bu işler elektronik bilgisiyle olsaydı benim bacanak bulurdu onu. ;) Benimki daha çok sihir, büyü. :seytan:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Hayırlı sahurlar. Murat Hocam ışınlama mevzuu tamamsa beklerim sahura. Çayı bırakıyorum ocağa acele et.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı sahurlar. Murat Hocam ışınlama mevzuu tamamsa beklerim sahura. Çayı bırakıyorum ocağa acele et.

Çay hazır Fatih hocam, seni buraya ışınlayalım olmaz mı  :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çay hazır Fatih hocam, seni buraya ışınlayalım olmaz mı :D

İkinizi de buraya ışınlıyorum... Scotty, are you ready? :crazy:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

İkinizi de buraya ışınlıyorum... Scotty, are you ready? :crazy:

are you ready, üç yüz beş yüz üç yüz beş yüz  :)  oynaya oynaya geliyorum hocam 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

are you ready, üç yüz beş yüz üç yüz beş yüz :) oynaya oynaya geliyorum hocam

Olm sizde daha oruç başlamadan kafaya vurmuş. :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Aynen öyle hocam  :)  son günler ya bir de sahur bitimine az kalınca stres yaptırmıştır   :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Ben nerdeyim burası neresi. Beni yanlış ışınladılar. Allahım sana geliyorum.. ( şaka şaka paniğe gerek yok hala evdeyim)

Yarına hazırlık yapıyoruz.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Çay mı varmış, nereye ışınlanıyoruz. Murat Hocam beni de al geçerken.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...