İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta'm 1.6 Tdci Ghia Son Hali.

Alper Aksakal

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Abi size imreniyorum yaa elimde imkan olsa aynından yapardım ama bütçe kısıtlı inşaallah güzel olur.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi size imreniyorum yaa elimde imkan olsa aynından yapardım ama bütçe kısıtlı inşaallah güzel olur.

İnşallah sende yaparsın arkadaşım, bende uzun yıllardır erteliyordum, baktım 3-4 sene daha araba değişmeyeceğim, eksik kalan son şeyide yapayım tam olsun dedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

He vallahi, satamayacagim ben bunu, hanım pek memnun değil tabii, bu son dedim, sonra suv alacağım oto vites , sende surersin dedim, böylece ikna oldu gibi, idare ederiz artık, zaten baska yapacak ta kalmadı sanırım, yeter bu kadar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yok artık :) 16 gelmez bana, polomu sandım bunu :) taş gibi oluyor, zaten çok sert birde adam gibi jant olmazsa yamulur gider onla ugrasiriz, yine masraf yine masraf ı ıııhhh almiyim, interkul takarım daha iyi, kalsın böyle, hem gaz verme bakiiim, polocu seniii :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

canlısını görmedim ama sanki piano black tamponun tüm ihtişamını almış götürmüş gibi zevk ve renkler tartışılmaz ama bence orjinal renkte kalmalı....bu arada aynı fiyata ankarada bayiden alma şansım nedir ? 

9080611.002.1M.jpg

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

birde bu resimdeki tüm parçaları almak zorundamıyız yani servisten fiyat aldığımızda verdikleri fiyata neler dahil neler değil yoksa paket halinde satıyorlarda parçalama yapmıyorlarmı ? 

17K876 nolu parça zaten arabada mevcut değil mi mesela bu yüzden soruyorum...

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Araba da mevcut olan tek malzeme sisler.

Servis müşterinin isteğine bağlı şekilde ürünü getirir. (Takım halde veya parça parça ).

Bayiler de ne yazık ki fiyat değişiklikleri oluyor diye biliyorum. Yine de bu konuya en hakim olan kisi Ali abi. Sizi daha detaylı bilgilendirir.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

App siz sakın takmayın abiler o tamponları yazık olur [emoji23][emoji23]

Araba da mevcut olan tek malzeme sisler.

Servis müşterinin isteğine bağlı şekilde ürünü getirir. (Takım halde veya parça parça ).

Bayiler de ne yazık ki fiyat değişiklikleri oluyor diye biliyorum. Yine de bu konuya en hakim olan kisi Ali abi. Sizi daha detaylı bilgilendirir.

Yok artık :) 16 gelmez bana, polomu sandım bunu :) taş gibi oluyor, zaten çok sert birde adam gibi jant olmazsa yamulur gider onla ugrasiriz, yine masraf yine masraf ı ıııhhh almiyim, interkul takarım daha iyi, kalsın böyle, hem gaz verme bakiiim, polocu seniii :)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

App siz sakın takmayın abiler o tamponları yazık olur [emoji23][emoji23]

. O tampona birde plaka mı takıcaz ? [emoji1] cam da dursun olmaz mı :))
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

birde bu resimdeki tüm parçaları almak zorundamıyız yani servisten fiyat aldığımızda verdikleri fiyata neler dahil neler değil yoksa paket halinde satıyorlarda parçalama yapmıyorlarmı ? 

17K876 nolu parça zaten arabada mevcut değil mi mesela bu yüzden soruyorum...

o travers, o zaten var bakma sen ona, diğer parçaları tek tek alabiliyorsun, bu arada siyah renk harbi hoşoluyor, gri olan 2-3 sene sonra beyazlaşma yapıyor ve sinir oluyorum.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

. O tampona birde plaka mı takıcaz ? [emoji1] cam da dursun olmaz mı :))

O zman iş ayrı plaka yeri iptal ettireceksin yoksa kötü duruyo [emoji6]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Plaka bastırıp cama koyacağım ama tamponda yeri var, o ne olacak?

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Plaka bastırıp cama koyacağım ama tamponda yeri var, o ne olacak?

Güzel bi işçilikle iptal edersin ama bence tak [emoji106]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben tamponu taktıktan sonra o boşluğa razıyım.

:D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

şekil a

modified_euro_mk6_fiesta_021-592x393.jpg

armut gibi boşuk var

100_0295.jpg

şuda süpermiş, tam oğluma göre  :D

image_url-11346-1235246827.jpg

şu kaputun ucundaki şeyde güzelmiş...

FFMK6STRSBLBLUE2.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ş. cemiyetinden kalın fontlu plaka bastıracağım, çok az silikon ve bantla yapayım, bakalım hoş olacakmı, yoksa çerçevemi yapsak plakaya...

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

Çerçeve derken nasıl bir tip çerçeve o önemli bence ? bir tarafı ST logolu diğer tarafı ise isim soyisim olan pianoblack plexiden yapılma çerçeve hoş durabilir sanki...

app-plakalar-cesitleri-137249352314954.j

1384461218.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

pleksi olabilir, hoşuma gidiyor bu şekil, inceleme yapayım biraz...

Yorum bağlantısı
Çağlar Ekşioğlu

Tek kelimeyle mükemmel olmuş. Elinize sağlık... Allah kaza bela vermesin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

şuna bakınız :)

lA7mGyV.jpg

abi bu resimdeki kodu ford tan otoya verdim çıkmıyo hiç bişey felan dedi st tampon dedim o ne abi felan dedi ben anlamadım :) benide dumur ettiler

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Haydaa, internetten sahibinden com dan mesela bir st aratsinlar, onun plakayı sisteme girsinler, çıkan araçtan tüm parçaları bulurlar, pes yani nasıl bulamadılar....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...