İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta'm 1.6 Tdci Ghia Son Hali.

Alper Aksakal

Recommended Posts

Yalçın Sarıkaya

başında bir kod daha olması lazım diyo yada finish kodu varsa ona göre bakayım felan diyo aynen pes bunlarda ford cu olcak 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Suan servisteyim, ana gövde boyanmış, siyah olacak izgaralar boyanıyor :)d90a581b818275fc1814ebab6d21c5ab.jpg

5c5f33953c09cdca6ada404cb8052d4e.jpg

Uğraşmak istememisler anlaşılan, su kodları denesinler...331171e416d7c08a505bcd3bf82eb6fd.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Güzel bi işçilikle iptal edersin ama bence tak [emoji106]

plakasız tampon hatları daha cok belli oluyor eray :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

şimdi araştırırken paramparca.com diye bir siteye baktım orda ecat gibi bir uygulama mevcut aracın parçalarını veriyor aşşağıdaki gibi çıktı sadece st ile ilgili parçalar bahsettiğim tampon kodu 5S6Y17762AAXWAA olarak görünüyor aynen sizin fotoğrafını gönderdiğiniz gibi 

mrNJzY.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

17B769 lu parçadan iki adet görünüyor bu parça nedir ? sizin ecat daki resme göre en alt lip gibi duruyo paramparca da deflektör olarak geçiyor tam anlamadım bu parçayı onun dışındakileri çözdüm...bir de sadece bu parçaları temin etmek yetiyor değilmi ufak bakalit vida vs.parçalara ihtiyaç olmuyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

O parça lip, 2 parcadir.

Bakalit vida falan gerekmiyor, sadece sis kapakları için 2 vida ve metal karşılığı lazım, yada uygun bir somun takarsin, zira buraların tanesi 33 kaat :)

Sis farini ve davlumbazlari tutan vida ve karşılıklarını mevcut tampondan sokuyorsun...

Yorum bağlantısı
Efecan Topaloğlu

şu kaputun ucundaki şeyde güzelmiş...

FFMK6STRSBLBLUE2.jpg

Abi kaputun ucundaki focusun parçası yanlış hatırlamıyorsam bencede st panjurun üstünde çok iyi duruyor tamamlıyor panjuru.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi kaputun ucundaki focusun parçası yanlış hatırlamıyorsam bencede st panjurun üstünde çok iyi duruyor tamamlıyor panjuru.

Nerden bulunur acep
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Nerden bulunur acep

abi onu ben aylar önce denedim ne yazik ki focusun ki falan olmuyor. Bu yabancı araçlar hangi modelin kullanıyor bende merak ediyorum
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Netten bakalım, bu arada senin arkadasa yolluyorum spoileri...

Veee son durum heheheh

b882bfc430b343ebc399064ede5be622.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Netten bakalım, bu arada senin arkadasa yolluyorum spoileri...

. O parcayi bulsan bulsan sen bulursun abi :))

Aa süper cok sevindim. İkiniEde hayirli olsun

Uuuvvv tampona bak beee coook yakisacak. O siyah parlak boyanin kodunu almayi ihmal etme abi :))

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çok sağol kardeş, deli oldu, şimdi plakayı bastiracagim , bu arada boya dahil ve arka kampanalarin sökülüp bakim temizlik kontrolu beleş olmak üzre tampon maliyeti 1658 tl. Oldu :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Çok sağol kardeş, deli oldu, şimdi plakayı bastiracagim , bu arada boya dahil ve arka kampanalarin sökülüp bakim temizlik kontrolu beleş olmak üzre tampon maliyeti 1658 tl. Oldu :)

. Cidden çok uygun ve güzel oldu. Kaskoya işletmeyi ihmal etme :))

Daha benim tamponlar da depoda bana bakiyorlar bende onlara bakıyorum senin gibi zengin degiliZ ki hemen noktayı koyalim :)))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali abi güzel olacak inşaallah alper abi seninkileri de bekliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Ali abi güzel olacak inşaallah alper abi seninkileri de bekliyoruz.

Mehmet abi inşallah halledecem :)
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Ali abi ağzımın suyu resmen klavyeme damladı ya  :) tez zamanda senden ve alperden bekliyoruz fotoları

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Taksit yaptım kardeş, ne zenginliği :) senide acil bekliyoruz ekibe ....

Bu arada eski tamponda sarkma olurdu, kroniktir, bu tamponda asla yok, çok fena oturdu, en ufak oynama yok...

Ali abi ağzımın suyu resmen klavyeme damladı ya :) tez zamanda senden ve alperden bekliyoruz fotoları

Az sonra.....
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Finish him...

Güle güle kullan abi araba başka birşey olmuş gerçekten... :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Finish him...

q9ciK9A.jpg?1

maşallah çok iyi olmuş abi allah kaza bela vermesin tekrarlıyorum kaskoya ekletmeyi ihmal etme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Ali abi hayırlı olsun ...çok harika olmuş [emoji7][emoji7] her zaman dediğim gibi ben olsam bi ceza yiyene kadar ön plakayı takmam abi [emoji16][emoji16]

MAŞALLAH'ı da eksik etmiyelim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ovv 55 sterlin arti kargo cok para

tipi belli, folyodan yaparız ama carbon fiber yada plastik olanından lazım, nasıl yapsak acep, kendimiz yapsak ne malzeme kullanırız, basit şey aslında...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...