İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta'm 1.6 Tdci Ghia Son Hali.

Alper Aksakal

Recommended Posts

Uğur Şahinbaş

Connet kaput ucu plastikten ben de buldum 30 tl ama mat siyahtı. Alıp parlak siyaha boyatsam değer mi diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Boyalisindan al zaten boyatmayla aynı paraya gelir ama boyası çok daha sağlam olur, black line olanını ışte bence, tabii tamponda piano black boyalı parça yoksa almanya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Biraz daha araştırayım blackline olanı. Bu oyuncakla oyna oyna bitmez :-)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Vasfi Gişten

Alper bey ilk paylaştığınız resimlerde camlarda rüzgarlık var ama daha sonrakinlerde yok acaba neden söktünüz?

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Vasfi bey

Rüzgarlıklardan birtanesini kırınca hepsini söktüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Alper ne oldu tamponlar, hala getiremedilermi ?

Abi cidden artık lanet okumaya başladım. Sis cerceve halkaları ve arka tampon teflektor cerceveleri kaldı. Otosana mail attım halledicez dediler

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
(düzenlendi)

Vasfi bey

Rüzgarlıklardan birtanesini kırınca hepsini söktüm.

Bende aksoytuningden kolçak sipariş vericem hazır birşeyler almışken tek kargo ile rüzgarlıkğıdamı aradan çıkarsam diye düşündüm kullandığınız zaman zarfında memnunmuydunuz almalımıyım sizce ? tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi cidden artık lanet okumaya başladım. Sis cerceve halkaları ve arka tampon teflektor cerceveleri kaldı. Otosana mail attım halledicez dediler

Amma uzun sürdü be kardeşim, nasıl iş yapıyor bu otosan, bari biraz fazla getirselerde yarın öbürgün lazım olursa aramayalım.  :angry:

Bende aksoytuningden kolçak sipariş vericem hazır birşeyler almışken tek kargo ile rüzgarlıkğıdamı aradan çıkarsam diye düşündüm kullandığınız zaman zarfında memnunmuydunuz almalımıyım sizce ?

Aynısını bende Alper den görüp almıştım, gayet memnunum, güzel iş görüyor.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Ali abinin beğendiği geçmeli rüzgarlıklardan olsa keşke alamanyada ingltrede tanıdığı olan yok mu? :-D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Ali abinin beğendiği geçmeli rüzgarlıklardan olsa keşke alamanyada ingltrede tanıdığı olan yok mu? :-D

Ali abinin herşeyi orjinal arabasının tek beğenmediğim yeri farları :) Forumda biraz araştırma yaptım kırıldı koptu yüksek hızda rüzgar sesi yaptı diyen kadar memnun olanda var bende erteleme kararı aldım sadece kolçak siparişi geçtim  :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Farlar tırt demi :)

Merak etme, seste yapmıyor öyle hemen kirilmiyorda, sadece yapistirmadan yüzeyi alkolle silki çıkmasın, tam yapışsın...

Bu arada geçmeli tip bulursanız bana da alın yada haber verin arkadaşlar :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Alper abi sağlam çalışma yapıyor sanırım. Hiç sesi soluğu çıkmıyor.

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

Alper kardeş sana PM atmıştım bayağı önce görmedin sanırım burdan yazayım...benim parklara turuncu ampül aldım ikinci değiştirişim sürekli halojen bir renge dönüyor seninkiler led sanırım nerden aldığını şuan hala sorunsuz çalışıp çalışmadığını öğrenebilirmiyim. aliexpresten bayağı led sinyal stop ampülü felan aldım ama 1 ay sonra patır patır patlıyor o yüzden güvenilir bir yer arıyorum.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Kardeşim kusura bakma mesaj kutum doludur gelmemis olabilir.

Park ampullerini photon marka kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Alper kardeş sana PM atmıştım bayağı önce görmedin sanırım burdan yazayım...benim parklara turuncu ampül aldım ikinci değiştirişim sürekli halojen bir renge dönüyor seninkiler led sanırım nerden aldığını şuan hala sorunsuz çalışıp çalışmadığını öğrenebilirmiyim. aliexpresten bayağı led sinyal stop ampülü felan aldım ama 1 ay sonra patır patır patlıyor o yüzden güvenilir bir yer arıyorum.

Ben hepsiburadadan osram marka turuncu park ampulu almistim 1 seneyi gecti en ufak solma yok patlamada

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

Kardeşim kusura bakma mesaj kutum doludur gelmemis olabilir.

Park ampullerini photon marka kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım.

çakma photon marka ampüllerde çoğaldı piyasada zahmet olmazsa link atabilirmisin ? teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Misafir

290c791569ab77154fa850345980393a.jpg

Kendisinin paylaşacağı yok basina gizli görüntü sizdirayim :)

Bu adam bu işi biliyor

Maşallah :nazar:

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Aslında arabayı düşüren bagajdaki lastiklermiş  :rolleyes:

Maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Aslında arabayı düşüren bagajdaki lastiklermiş :rolleyes:

Maşallah.

Bizim bu kasaların arkası tampon yapısı yüzünden çok yüksek kalıyor yay olsa da ancak yük ile :) yay olmasına rağmen
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Maşaallah adaş, Allah kaza bela vermesin.  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...