İçeriğe Yönlendir

17 Eylül Gecesi Uydu Cihazlarımızı Güncelleyelim

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben çıktım, geri de girdim. Sıkıntı yok. 

Şanslıymışsın ne diyim :)

Bir an "Röpteşambır" ile elinde puro ile canlandı gözümde.  :D

Bende canlanmadı desem  :D

soldier-funny-B5FA-9DFF-04E5.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Kapimda da RR. [emoji16]

RR den selamlar fakirler ölsün  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kapimda da RR. [emoji16]

Açsana kapıyı, ayıp değilmi  :D

George R. R. Martin

640px-George_R_R_Martin_2011_Shankbone.J

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Next için kanal düzenleme editörü buldum ben de. ama yarına kaldı artık.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bir diji mağduru daha, çıkmayı denesene bir :D

Heybeye para kaptırmışlar antenciye, aaaaa birden aklıma ayponcular geldi nedense :D:p

Niye cikayim ki ? Cok memnunum, istedigim programlari filmleri dizileri hd ye kayit ediyorum, istedigim vakit seyrediyorum. Yagmur yagar milletin teledunyasi donar kesik kesik olur bende firtina da bile tik yok.

Sizi aldi bir kanal heyecani bir aydir benim olaydan haberim bile yok.

Millet dusmus kanal derdine ben tek tus ile king kong u ve gas monkey i kaydettim cepten eve gelince izlerim.

Kizin tum cizgi filmlerini kaydediyorum isteyince seyrediyor. Program kacirmak lafini unuttum hem de ayda 49 liraya.

Açsana kapıyı, ayıp değilmi :D George R. R. Martin

640px-George_R_R_Martin_2011_Shankbone.J

Aaa senin dede halin :) sen geldiysen acarim tabi Hatice van kardesligi, bir de araba ceksen altina o 68 bg yerine tam olacak, mesela gp tjet...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Digi var kafam rahat :)

Normalde sadece digi ye para vermem tv için ama superonline ile sadece ınternet parasına geldi iki keyif paketi ve ana paket ile aldık.

Bugün halamin dahili uydu alıcılı beko lcd tvsini ayarladım direk geldi tüm kanallar :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kotasız en yüksek hız internetim var, herşey var yani, yerim dijiyi, son çıkan filmler abd de gösterimden sonra hemen ekranımda, yine yerim dijiyi, terabayt harrdisklerim var rahatım, skystar uydu alıcıyı duydunuzmu ve hatta kanca desem bir şey çağrıştırırmı, diji falan, yav hehehehehehehhehe :D

Yerli kanal zaten çon ender izlerim, sıkıntı yok yani :)  

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

perisaniz :D

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

D-Smart var kafam rahat. Yan odada da 15 liraya full D-Smart var kafam rahat. Mutfakta normal çanak var kafam bozuk, salonda normal çanak var deli oldum.. 21:00 dan 23:59 a kadar uğraştım. Bi pogh olmadı.  :angry:  :( Aydın, yedek para sayma makinesi olarak gelebilirim. Tükkanın bir köşesinde paralardan arta kalan yerde uyumaya razıyım..  :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Samnsung Smart tv ( uydu alıcılı) ve hiremco mini uydu sorunsuzca ayarlandı. 500 civarı kanal buldum bir çok kanal hd olmuş. samsung için program var kanal sıralama ile ilgili akşam kanalları sıralayacağım. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

yeni uydu ekleyince star kanal d atv gibi kanallar harici hepsi geldi, bende eski türksatın ayarlarını değiştirip ayar çektim bütün kanallar geldi 500e yakın kanalımız oldu.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Yalnız yoğun izlenilen kanallar HD olmuş,bu bizi memnun etti..

aynen, akşam eve gittim kızım beni bekliyor. "hiç bir çocuk kanalı çalışmıyor" dedi.

"eyvah" dedim. yemekten önce oturdum tv başına.

internetten frekans bulmuştum, ağ arama ile çoğu kanalı buldu ama eski kanallar çöp olarak kaldı.

ben de sıfırdan kurulum yapıp, eskileri sil dedim.

çoğu kanal hd geldi, güzel oldu. :)

Yorum bağlantısı

Çanak takımı dedikleri bunlar mı ?  :D

Yok, bunlar ayak takımı abi. Her yola geliyorlar. Ne iş olsa yaparlar.. Yeter ki adres ver..  ;)  :D

Yorum bağlantısı

Yok, bunlar ayak takımı abi. Her yola geliyorlar. Ne iş olsa yaparlar.. Yeter ki adres ver..  ;)  :D

Bunların birde güncel versiyonu vardı şortlu  :D

Yorum bağlantısı

Bunların birde güncel versiyonu vardı şortlu  :D

Hah. işte asıl çanakçılar onlar..  :D  :D Hertür çanak, çatı, havuz, dans, esp işlerini itina ile yaparlar..  ;)  :D  :D

Yorum bağlantısı

Hah. işte asıl çanakçılar onlar..  :D  :D Hertür çanak, çatı, havuz, dans, esp işlerini itina ile yaparlar..  ;)  :D  :D

Şuan kablolu tv dans eğitimi alıyorlar. :D

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Bu kadar tantana içerisinde forumun  akıllısından ses çıkımıyor, demek ki burad değil .... 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...