İçeriğe Yönlendir

Köy Okulu Yardım

Ahmet Özcan2

Recommended Posts

Burak ilgin

Hocam emeklerinize sağlık, sizler gibi öğretmenlerin aramızda olması bizler için gurur verici.

yukarıda yazılan mesajları okudum, yardım için arkadaşlar seferber olmuşlar, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim,

fordclubtr her ihtimale karşı buna bir çözüm bulacaktır. ben derimki Kilisten uygun klima satan biriyle fiyat konuşulur, fiyat internet üzerinden de kontrol edilir, bir yardım konusu açılır isteyen istediği miktarı varsa okulun hesap numarası, buraya yatırılır. herkes yatırdığı miktarı yazar hesap tamamlanınca konu kapanır. tabi bu yasal değil, yardım toplamak için dünya kadar yazışması var. biz hocamızı tanıdığmız bildiğimiz için, çorbada bizimde tuzumuz olsun diye bir şeyler yapalım derim.

Biz buna da varız Lokman abicim. Hem böylesi daha mı iyi olur servis, garanti vs. Gibi durumlar da söz konusu.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

fordclubtr yönetimi gereğini yapacaktır Burak. biz yardıma hazırız. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hocam emeklerinize sağlık, sizler gibi öğretmenlerin aramızda olması bizler için gurur verici. 

yukarıda yazılan mesajları okudum, yardım için arkadaşlar seferber olmuşlar, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim,

fordclubtr her ihtimale karşı buna bir çözüm bulacaktır. ben derimki Kilisten uygun klima satan biriyle fiyat konuşulur, fiyat internet üzerinden de kontrol edilir, bir yardım konusu açılır isteyen istediği miktarı varsa okulun hesap numarası, buraya yatırılır. herkes yatırdığı miktarı yazar hesap tamamlanınca konu kapanır. tabi bu yasal değil, yardım toplamak için dünya kadar yazışması var. biz hocamızı tanıdığmız bildiğimiz için, çorbada bizimde tuzumuz olsun diye bir şeyler yapalım derim.

Ben klima göndereyim, para olayı bana ters. :crazy: Hiç sevemedim şu parayı, buldum mu harcarım oni daa. :seytan:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hocam inşallah sizin göndereceğiniz olur, olmaz ise b planı devreye girsin. :) yada bir heyet kurulur, uygun yerden klima alınır adres okulun adresi verilir, servis kurar olur biter. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Bakalım bir çözüm bulunur takipteyim kargo işi ne kadarsa aramızda da hallederiz sorun olmaz.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Az demek haksızlık olur.

Olmaz hocam olmaz. Toplama vurunca az. Bence.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Olmaz hocam olmaz. Toplama vurunca az. Bence.

Zafer, bir önceki iletini beğenmiştim ama maalesef bi ayrıntıyı kaçırmışım. Niyetini bilemem elbette ama keşke daha çok özen göstersen yazdıklarına. Bu gibi konularda yapabileceğimiz bir şey varsa yapmak, güzel bir iş yapmış olan arkadaşımızı tebrik etmek ve bu meslekte benzeri işleri yapanlarla yapmayanları kendimizce oranlamamak daha doğru olur.

Ahmet hoca buraya acilen bekleniyorsunuz...

fordclubtr yönetimi gereğini yapacaktır Burak. biz yardıma hazırız. ;)

Benim buradan yapabileceğim bir şey olursa haberleşelim abilerim.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

değerli fordclub üyeleri beni gerçekten çok onure etmişsiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

:bravo: Ellerinize, emeğinize sağlık..  :flowers:

Teşekkür ederim Kerem Bey

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer, bir önceki iletini beğenmiştim ama maalesef bi ayrıntıyı kaçırmışım. Niyetini bilemem elbette ama keşke daha çok özen göstersen yazdıklarına. Bu gibi konularda yapabileceğimiz bir şey varsa yapmak, güzel bir iş yapmış olan arkadaşımızı tebrik etmek ve bu meslekte benzeri işleri yapanlarla yapmayanları kendimizce oranlamamak daha doğru olur.

Benim buradan yapabileceğim bir şey olursa haberleşelim abilerim.

Ali, sonunda "bence" yazıyor. Fikrim yani. Düşüncem.

Ayrıca her zaman yazdıklarıma çok özen gösteririm. Önerin için teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

Linkteki slaytı sonuna kadar izledim. Çok büyük emek ve özveri harcamışsınız. Tebrikler.

Teşekkür ederim Serkan Bey

Hocam emeğinize sağlık.Çok güzel olmuş ve olmaya da devam ediyor.

bende birleştirilmiş sınıflı bir köy okulunda tek öğretmenim.

Teşekkür ederim  hocam

Ah hocam!

Yaklaşık 2_3 ay önce depoyu boşalttık. Kullanımda olmayan klimaları firmamız hurdacıya yok pahasına vermişti.

Yinede kulağımız delik olsun. Belki yakalarım yine.

Kolay gelsin.

kısmet diyelim. Teşekkür ederim 

:bravo: Tebrikler.Emeğine sağlık.

Teşekkür ederim Bahadır Bey

Ali hocamizin okuluna FordClubTr Kütüphanesi kurdu bu forumun kıymetli insanlari. Eminim elinden gelen herkes yardım edecektir.

Yüreğinize sağlık hocam. Açtığı okula bakamayan (!) bir ülkede sizler ne güzel şeyler yapmışsınız

Teşekkür ederim Ozan bey elmizden geldiği kadar birşeyler yapmaya çalıştık

Ahmet Hocam, yaptığın çalışmalar harika olmuş. Emeklerine sağlık.

Teşekkür ederim  Ali Hocam

Hocam emeğine sağlık Allah razı olsun. İnşallah yardımı dokunacak kişiler çıkacaktır. 

Teşekkür ederim  Serkan Bey

Hocam elinize emeğinize ve yüreğinize sağlık bu ülkede sizin gibi öğretmenlerin olduğunu görmek çok güzel, çok çok tebrik ederim.

Teşekkür ederim Berk Bey 

hocam yüreğine sağlık. forum dan sana destek gelecektir inşallah. rabbim yar ve yardımcın olsun. 

Allah razı olsun Şahin bey

elinize sağlık :)

Teşekkür ederim  :)

Hocam Allah kolaylık versin,gerçekten öğretmenlik kutsal bir meslek :good1:

Teşekkür ederim  Evren Bey

Emeğinize sağlık , allah yardımcınız olsun 

Teşekkür ederim Zafer bey

Değerli genç meslektaşım.Yazdıklarınızı okurken bir anda Van Özalp ilçesi Aşağı Koçkıran köyündeki geçen 3 yılımı hatırladım.Yol yok,su yok,elektrik yok.Nahiyeden köye 8 saat yol yürüyerek gidiyordum.Hey gidi günler hey.Allah kolaylıklar versin meslektaşım,işiniz zor demeyeceğim çünkü benden şanslısın elektriğin bile var :) Bu arada unutmadan ben 5 sınıf bir arada okutuyordum..

Uğur hocam ben bu hikayelerle büyüdüm. Benim babam da öğretmen ve o da sizin gibi çok fazla zorluk yaşamış. Sürekli anlatırdı yaşadıklarını. Onun için siin yaşadıklarınıza yabancı değilim. O zaman da o şartlarda çalışmak herkesin yapacağı birşey değil aslında öğretmenlik. Biz yeni nesil öğretmenler size nispeten çok ama çok şanslıyız. 

Hocam elinize sağlık, çabalarınızdan dolayı sizi takdir ediyorum inşallah en kısa sürede isteğiniz yerine gelir.

Teşekkür ederim Emre bey. 

Sayın hocam elinize ve yüreğinize sağlık,sizi tebrik ediyorum.Sizin gibi mesleğine kendini maddi ve manevi adamış öğretmenler olduğu müddetçe vatanına ve ailesine faydalı nice öğrenciler yetişecektir.Bizde bir klima vardı çalışmıyordu yarın baktırayım eğer duruyorsa bir çözüm bulmaya çalışalım inşallah.Olmadı, bir velim var bu işlerle uğraşan ona ihale etmeye çalışayım  :) Haberleşmek dileğiyle...

Teşekkür ederim  Halis Bey :)

Üzerimize duseni imkanlar dahilinde yapalım. Murat abi eğer 12000 lik klima orada is görürse ve gondericekseniz form üyemiz olan ozer Kürkdiken Burak Kuru Yusuf Atmaca ve ben burak ilgin kargo ücretini ödemeye hazırız. Belki Isim olarak bilmesenizde bizi ankara ekibinin renkli kardeşler diye tanıdığı güzel insanlarız : :)f2f69a8b6fb59d448c02310589146b4b.jpg

Teşekkür ederim Renkli kardeşler 

Teşekkür ederim Lokman bey. İnanın yazılanları beni çok mutlu etti. iyi ki varsınız diyorum.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ali, sonunda "bence" yazıyor. Fikrim yani. Düşüncem.

Ayrıca her zaman yazdıklarıma çok özen gösteririm. Önerin için teşekkürler.

Yazdıklarını anlıyorum Zafer, branşım Türkçe. [emoji4] Söylenecek çok şey var ama konu müsait değil.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Hocam sınıf kac m2 sana ne kadarlık bir klima lazım sen onları yaz :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Klima kışın inverter dahi olsa işe yaramayacak. Ha bire soğuk koruma moduna giriyorlar. Yazında okul kapalı. Klima yerine farklı ısınma yöntemi ayarlanmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yazdıklarını anlıyorum Zafer, branşım Türkçe. [emoji4] Söylenecek çok şey var ama konu müsait değil.

Herkesin söyleyecek şeyleri var. Benim de vardı yazdım. Hepsi bu. Sence müsait değilmiş, bence müsaitti.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

Hocam sınıf kac m2 sana ne kadarlık bir klima lazım sen onları yaz :)

sınıf takriben 70 metre kare artık ne kadarlık bir klima işimizi görür bilmiyorum Nuri Bey

Klima kışın inverter dahi olsa işe yaramayacak. Ha bire soğuk koruma moduna giriyorlar. Yazında okul kapalı. Klima yerine farklı ısınma yöntemi ayarlanmalı.

maliyet ve kullanım açısından elverişli olduğu için aklıma klima geldi. Tabii yeni fikirlere de açığız. Sizin öneriniz ne olurdu?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sadece klima ile ısınacaksa Servet abinin de dediği gibi sıkıntılı olur. 70 m2 az değil orayı ısıtmak için sürekli çalışması lazım öyle oluncada klimanın dış ünitesi buzlanacaktır. 

Ustalarımız daha iyi bilir ama elektirik tesisatı sorun çıkarmıyacaksa böyle birşeyler kullanmalı..

http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/5214

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

sınıf takriben 70 metre kare artık ne kadarlık bir klima işimizi görür bilmiyorum Nuri Bey

maliyet ve kullanım açısından elverişli olduğu için aklıma klima geldi. Tabii yeni fikirlere de açığız. Sizin öneriniz ne olurdu?

Linkini vereceğim ürünü 10 yıldır kullanıyorum. Kars'ta dışarısı -9,10 derece iken çok rahat bir çekilde makina başında çalışıyordum. Hali hazırda işyerimin ısıtma ihtiyacını karşılıyorlar.

1 adet 2kw Goldsun ısıtıcı, 2 adet 3 kw ufo türevi ışıtıcıdan daha fazla verime sahip.

Yada katı yakıtlı ısıtma sistemi tercih edilmeli. Etrafımızda kullanılmayan ünite bulabiliriz. Peteklerin yerleşimi ile çok daha verimli ısıtma sağlanır.

Ustalarımız daha iyi bilir ama elektirik tesisatı sorun çıkarmıyacaksa böyle birşeyler kullanmalı..

http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/5214

Bu olmaz. Açık alan için tasarımlı, çok fazla oksijen tüketiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Linkini vereceğim ürünü 10 yıldır kullanıyorum. Kars'ta dışarısı -9,10 derece iken çok rahat bir çekilde makina başında çalışıyordum. Hali hazırda işyerimin ısıtma ihtiyacını karşılıyorlar.

1 adet 2kw Goldsun ısıtıcı, 2 adet 3 kw ufo türevi ışıtıcıdan daha fazla verime sahip.

Yada katı yakıtlı ısıtma sistemi tercih edilmeli. Etrafımızda kullanılmayan ünite bulabiliriz. Peteklerin yerleşimi ile çok daha verimli ısıtma sağlanır.

Bu olmaz. Açık alan için tasarımlı, çok fazla oksijen tüketiyor.

Abi bunun ev kullanımına uygun olanı var mı ? Duvara monte olmayacak 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Abi bunun ev kullanımına uygun olanı var mı ? Duvara monte olmayacak 

Var ufo :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...