İçeriğe Yönlendir

Köy Okulu Yardım

Ahmet Özcan2

Recommended Posts

Ahmet Özcan2

Ben sizleri yormak istemiyorum elinizden geleni yaptiniz cooook tesekkur ederim eski soba var okulda onu kurariz yine. Biraz komurumuz var devletye biraz verir cocuklar cali cirpi getirir isinma isini hallederiz. Ovgu dolu soz ve mesajlariniz icin cooook tesekkur ederim. Bu isi ugrastik ama cikar yol bulamadik. Eger mumkunse okula fotokopi makinesi almak icin ugrasiyorum. Bu konuda daha kolay hallolur hibi geliyor bsna ne dersiniz?

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Ortak bir havuz hesabı açıp oraya isteyen gönlünden ne geçeni aktarsın. "Damlaya damlaya göl olur"muş.

Daha önceki Ali Hocamın olayında da bu konu konuşuldu ama hesap olayına sıcak bakılmamıştı. Sonuçta konudan tereddütü olan zaten yaklaşmaz. Kişi başı 10TL bile olsa okulun ihtiyacını görecek en güzel makine alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Özcan2

Herkese tum ugraslari icin cok ama cok tesekkur ederim. Bizim icin cok caba sarfettiniz. Allah hepinizden razi olsun. Denedik ama bir yol bulamadik. Canimiz sagolsun. Konuyu kapatabiliriz artik. Tekrar tum emekleriniz icin tesekkur eder esenlikler dilerim...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Keşke elimizden birşeyler gelseydi hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...