İçeriğe Yönlendir

Köy Okulu Yardım

Ahmet Özcan2

Recommended Posts

Ahmet Özcan2

Sadece teşekkür etmekle hakkınız ödenmez gibi ..sizin gibi insanların (sadece öğretmenlerin değil) çoğalması dileği ile geleceğe umutla bakmak istiyorum.  

Çok teşekkür ederim Hikmet Bey. Onure ettiniz beni.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Servet abi soba için gerekli araştırmayı yapmış. Sobanın tanesi 130 Euro. Pazarlık sonucu 110 Euro bırakacakmış. 2 soba 220 Euro. Uygun derseniz paranin toplanması için karar verilecektir.

Not: Sobalar sıradan sobalar değil. Kaliteli ve verimli ısı sağlıyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Servet Aydın

Bu ilanı gördüğüm iyi oldu. İmalatçı fabrika 50 metre yanımda, rakamı daha yüksek., ki maruzatımızı anlattık.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu ilanı gördüğüm iyi oldu. İmalatçı fabrika 50 metre yanımda, rakamı daha yüksek., ki maruzatımızı anlattık.

İlanları göster de utansınlar, utanma duyguları varsa tabii.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
(düzenlendi)

Şu an il merkezinde çalışıyorum köyde çalışırken aldığım zevkin onda birini alamıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.  :bravo:

tarihinde Mustafa ÇİÇEK tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İlanları göster de utansınlar, utanma duyguları varsa tabii.

Yarın sabah ilan çıktısı ile kapılarındayım. Onca anlattım derdimizi, ayıptır

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

Okula fotokopi makinası almayı düşünüyoruz. Fiyat olarak 600 tl geçmeyecek ürünler nelerdir? Bilgisi olanlar benle paylaşırsa çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

2000 watt goldsun için tekil rakam 250 TL. Okulun kdv muafiyet belgesi göndermesi gerekiyor. Soba ile ilgili çalışmada, 70 m'kare için 6 kw öngörülüyor.

Sobanın tek dez avantajı yaydığı ışık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

6 kw X 6 saat/gün X 22 gün = 792 kw/ay X 0,30 krş/kw (kdv hariç tutar) = 273 tl aylık masrafı olacak, en soğuk geçen 4-5 ay için ve ılık aylar ile birlikte yaklaşık 1500 tl elektrik parası bir kış için tutacaktır. Bu rakam kimin tarafından karşılanacaktır ? Devletin ısınma için bu kadar rakamı karşılaması mümkünmü ?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

6 kw X 6 saat/gün X 22 gün = 792 kw/ay X 0,30 krş/kw (kdv hariç tutar) = 273 tl aylık masrafı olacak, en soğuk geçen 4-5 ay için ve ılık aylar ile birlikte yaklaşık 1500 tl elektrik parası bir kış için tutacaktır. Bu rakam kimin tarafından karşılanacaktır ? Devletin ısınma için bu kadar rakamı karşılaması mümkünmü ?

Devlet dediğin ne masrafını karşılıyor ki bunu karşılasın abi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Özcan2

Elektrigi cok tuketiyormus benim okul ikili ogretim oldu bu yil sabah 7 den aksam 5 e kadar kullanilacak o da aylik 300 400 lira elektrik demek milli egitim kesinlikle kabul etmez ve ustune ustuk bir de sorusturma acar :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Elektirik parası sorun olacaksa geriye tek seçenek katı yakıt sobası kalıyor. Elektirik ile daha ucuza ısınamazsınız. 

2 Tane döküm soba + odun kömür sizin ilacınız..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Klimanın tüketimi daha fazla olur bence ısıtamaması da cabası.Sonuç olarak bu elektrik parası sıkıntısı sürekli önünüze gelecek. Belki kat kaloriferi kurulabilir ama maliyeti ne kadar olur bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Klima cop değeri ile sobadan öne geçiyor lakin dış ünite içerisine mutlak surette ısıtıcı gerek. İnverter dahi donma yapıyor. Her halukarda elektrik faturası kabaracak.

Eski tip guzineli soba büyüklüğünde tuğla sobalardan bulsak işimiz çözülür. Akıllı saat ile geceden aktif hale getirilir. Isınması zaten 5-6 saati geçiyor ve tüm gün soğumadan iş görüyor.

Elektriği devlet karşılıyor ama belirli bir kw'ya kadar sanırım

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Eski tip guzineli soba büyüklüğünde tuğla sobalardan bulsak işimiz çözülür. Akıllı saat ile geceden aktif hale getirilir. Isınması zaten 5-6 saati geçiyor ve tüm gün soğumadan iş görüyor.

Abi akıllı saat ile neyi çalıştırıcaz anlayamadım ben ..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Elektrikli soba Ersen. Eski tip, 2 kw resiztans var içerisinde. Tuğlaları ısıtıyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Elektrikli soba Ersen. Eski tip, 2 kw resiztans var içerisinde. Tuğlaları ısıtıyor

Anladım şimdi abi..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Klima cop değeri ile sobadan öne geçiyor lakin dış ünite içerisine mutlak surette ısıtıcı gerek. İnverter dahi donma yapıyor. Her halukarda elektrik faturası kabaracak.

Elektriği devlet karşılıyor ama belirli bir kw'ya kadar sanırım

Küçük bir örnek: http://www.bugun.com.tr/son-dakika/patnosta-56-okulun-elektrigi--haberi/1258722

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Devlet elektrik parasını ödüyor. Sıkıntı yok. Odun vermez (versede yetmez) ama elektiriği öder.

Elektrigi cok tuketiyormus benim okul ikili ogretim oldu bu yil sabah 7 den aksam 5 e kadar kullanilacak o da aylik 300 400 lira elektrik demek milli egitim kesinlikle kabul etmez ve ustune ustuk bir de sorusturma acar :(

O zaman adam gibi yeter miktarda odun kömür versin.
Millieğitimin hatası. Milli eğitim ödüyor. Maraş için konuşuyorum.
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

kış geliyor, havalar soğumaya başladı, ne yapacağız şimdi? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...