İçeriğe Yönlendir

Iphone Ve Ipad Için Ios 8 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Gökhan Tongay

Recommended Posts

Naci Özkan

Bu arada ben 5s i 8 e güncelledim. Akşama kadar şarj ancak %75 e düşüyor. 3G ve email açık. normal görüşme ve mail trafiği. daha önce 40-50 lere geliyordu. Hoşuma gitti.

Sarj suresi ayni kullanimda uzadi diyebilirmiyiz
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ali abinin sesi çıkmıyor :D

Ali dandroidoglu'nun fctr uyeligi askiyami alindi silindimi bilgisi olan varmi? [emoji10]

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Sarj suresi ayni kullanimda uzadi diyebilirmiyiz

evet

ama daha önce de yaptığım gibi arka plan uygulama yenileyi kapıyorsun. Sadece istediklerine (mail ve whatsapp vs) açıyorsun.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ali abinin sesi çıkmıyor :D

Her saat basi askiya alinan uyeliklerin listesine bakiyorum [emoji2]

evet

ama daha önce de yaptığım gibi arka plan uygulama yenileyi kapıyorsun. Sadece istediklerine (mail ve whatsapp vs) açıyorsun.

Ben oraya bayadir bakmiyodum. Yukledikce acmis hep. 10 tane kadar kapattim sarj fark edecekmi bakalim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ali abi'ye malzeme vermeye geldim. :p
Apple, hata geri dönüşlerinin oldukça fazla olması sebebiyle, daha bugün çıkardığı iOS 8.0.1 güncellemesini geri çekti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Androidin bu zamana kadar geri çekilen sürümü oldu mu ?

Androidde her surumde eksiklikler var. Hangi bi surumu geri ceksin [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Androidin bu zamana kadar geri çekilen sürümü oldu mu ?

Evet olmadı. Bir gün sonra yeni versiyon çıkardı :) oda tırt çıktı :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Kul yapısı bunlar. Allah yapısında bile yüz türlü kusur hastalık çıkıyor. Kul yapısında da bir sürü hata çıkacaktır. idare edin zevkinize göre. Bu cihazlar bizim 20-30 sene önce hayal bile edemeyeceğimiz cihazlardı.

IOS-Android bilmem ama windows phone ne durumda?

Bu arada vestel geliyor. Büyük hataları vestel adı ile çıkmaları.  Vestel yerine "Mercur-X" felan gibi bir isim koysa çok şansı olurdu.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

General mobile yeni güncelleme yaptı disco için en yeni sürüme geçecektik çağ atlayacaktık. İlk başta betayı yayınladı millet çok sayıp sövdü. Millet hep geriye döndü daha hala güncelleme gelsin diye bekliyoruz :) ne zaman çıkar diye sormuşlar kader demiş firma :)

Yani işe yaramamış :D ortada kalmış alan yok. iOS kendi direk alıyor :D
Yorum bağlantısı

güncellemeden sona watsap programı şaşırdı. 20-30 iletiden fazla konuşma varsa o konuşmayı açamıyorum, hemen ana ekrana atıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

güncellemeden sona watsap programı şaşırdı. 20-30 iletiden fazla konuşma varsa o konuşmayı açamıyorum, hemen ana ekrana atıyor.

Güncellemeyi yaptın mı?

Şu anda bende 5 var sıkıntı yok. Sadece Facebook bazen sorun veriyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

2 dakka boş bıraktık hale bak, yahu ip6 geldi,ekran dışında fark yok, hala tırt, kasa ip5 gibi hala yamulgan ve tırt, gerisi zaten senelerdir bildiğimiz kısıtlı-kapalı-yetersiz aypon, yazılım androide benzemeye çalışan ama olmayan yarım yamalak birşey, her güncellemede duman olan ios ta cabası, hTC alayını duman eder derken boşa demiyoruz, yıllardır elma kullanan arkadaşlarda var, yazmışlar, o zaman bir baksınlar, o zamandan bu yana ne değişti, hep aynı yahu.

Android eskisi gibi değil, boşa aksini iddaa etmeyin, ios şuan ki androidin yanında zayıf, cihazları ise zaten ortada, ne adam gibi ekran, ne kasa nede başka şey var, el insaf yahu, mal ortada görmüyormusunuz, en ama en ufak ne artısı nede avantajı var, her açıdan zayıf:

Sonuç:  boşa iddaa etmeyin, ios ve ip6 şuan piyasadaki tüm üst düzey android kullanan markaların yanında her açıdan zayıf, özelliklede hTC  her açıdan daha iyi, dahada diyecek birşey yok, daha iyi olsaydı zaten almıştım, ama yamulgan-kısıtlı-zayıf ve geri kalmış yazılımlı ekranı büyümüş 5Same alacak kadar uykulu değilim, üzgünüm  :D

5same ciler, son sürümü yüklemeyin,  az bir performans kaybı ile kurtarırsınız ama bundan sonraki yazılımlar sizi hep geriye götürcek, benden söylemesi, güncelleme yüklemek istiyorsanız (gerçekte hikaye olan güncellemeler) tf6 alın, yoksa 5same inizi fazla zorlamayın  :p

Not: hTC de şimdilik iyi, yarın başkası olur onu överim, hiç farketmez, ama ayponu zor, hele bu haliyle çok zor.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Birden aklima babamin eski aracindaki cd calar geldi. Bazen takilip hep ayni seyi tekrarlardi.  :biggrin:  :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Birden aklima babamin eski aracindaki cd calar geldi. Bazen takilip hep ayni seyi tekrarlardi.  :biggrin:  :p

Hah şimdi doğru dedin, takılmamak lazım, ileriye bakmak, gelişmişi ve gelişeni görmek, dejavudan kurtulmak lazım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

2 dakka boş bıraktık hale bak, yahu ip6 geldi,ekran dışında fark yok, hala tırt, kasa ip5 gibi hala yamulgan ve tırt, gerisi zaten senelerdir bildiğimiz kısıtlı-kapalı-yetersiz aypon, yazılım androide benzemeye çalışan ama olmayan yarım yamalak birşey, her güncellemede duman olan ios ta cabası, hTC alayını duman eder derken boşa demiyoruz, yıllardır elma kullanan arkadaşlarda var, yazmışlar, o zaman bir baksınlar, o zamandan bu yana ne değişti, hep aynı yahu.

Android eskisi gibi değil, boşa aksini iddaa etmeyin, ios şuan ki androidin yanında zayıf, cihazları ise zaten ortada, ne adam gibi ekran, ne kasa nede başka şey var, el insaf yahu, mal ortada görmüyormusunuz, en ama en ufak ne artısı nede avantajı var, her açıdan zayıf:

Sonuç: boşa iddaa etmeyin, ios ve ip6 şuan piyasadaki tüm üst düzey android kullanan markaların yanında her açıdan zayıf, özelliklede hTC her açıdan daha iyi, dahada diyecek birşey yok, daha iyi olsaydı zaten almıştım, ama yamulgan-kısıtlı-zayıf ve geri kalmış yazılımlı ekranı büyümüş 5Same alacak kadar uykulu değilim, üzgünüm :D

5same ciler, son sürümü yüklemeyin, az bir performans kaybı ile kurtarırsınız ama bundan sonraki yazılımlar sizi hep geriye götürcek, benden söylemesi, güncelleme yüklemek istiyorsanız (gerçekte hikaye olan güncellemeler) tf6 alın, yoksa 5same inizi fazla zorlamayın :p

Not: hTC de şimdilik iyi, yarın başkası olur onu överim, hiç farketmez, ama ayponu zor, hele bu haliyle çok zor.

Fotograflara tek tek aciklama bekliyoruz. Haftalardir ayni seyleri copy paste yapiyosun ali abi [emoji4]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

An itibarı ile güncellmeyi durdurmuş firma, kurt mu ne yemiş diolaa elmanın geri kalanını

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fotograflara tek tek aciklama bekliyoruz. Haftalardir ayni seyleri copy paste yapiyosun ali abi [emoji4]

Kısa ve net açıklamam: ios iyi güzel, ama günümüzde artık yetersiz, hem yazılım hemde model açısından yetmiyor kardeş, iyi tamam ama artık kurtarmıyor beni, her sene aynı şey, bekliyoruz ortada birşey yok, seneye bakarız artık, bu aleti çözemem ve sıkılmam 1 saat, eksik gördüğüm an satmam içinse 7 gün yeter, jb yapsanda birşey değişmiyor hala yetmiyor bana, şuan en güzel sistem ve cihazlar androidde, olay bu, ahanda açıklama, ip6 süperde benmi almadım, değil ne yapayım, daha iyisi var, kaç para olduğunada bakmam, alacak halim var çok şükür, ama beni tatmin etmedi, m7 verip almama değmez, olay bu.

An itibarı ile güncellmeyi durdurmuş firma, kurt mu ne yemiş diolaa elmanın geri kalanını

Eeee İandrOS lukta zor tabii, olmadımı olmuyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi yorma kendini :) zaten her şey açık ve net. Yarım elma bükülmeyen telefon yapsın önce :)

Haklısın kardeş, geçen senede dedim yapsın alacağım diye, aha bükülgen 6, 2014 düde 2012 modelle tamamladılar, seneye inşallah, aha yine yazıyorum, ip6s adam gibi olsun direk alacağım, bu yazımı saklayın, umudum yok ama olsun, tabii o zamana M9 çıkmış olur, ne olacak göreceğiz artık :) bu sene böyle geçti, m7 yettide arttı bile :)

1411373011_11.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ali abi aynı Şeyleri yazma artık. :D

Benim evde dedemden kalma gramofon bile takılmıyor. Sen takıldın kaldın. Bırak yorma sen kendini :D Yukardaki yazdıklarımıza cevap bekliyoruz :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ali abi aynı Şeyleri yazma artık. :D

Benim evde dedemden kalma gramofon bile takılmıyor. Sen takıldın kaldın. Bırak yorma sen kendini :D Yukardaki yazdıklarımıza cevap bekliyoruz :D

+1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Verdik ya cevap, apple ilk önce 2 yaşındaki M7 den daha iyisini yapsın sonra bakalım, yok işte, ortada birşey yok kardeş, ne diyim sana  :D

Gramafon haa, takılıp kalan ben değilmişim anlaşılan, uyan artık kardeş, gramafon da ayponponda mazide kaldı, sen nerede kaldın  :p

Yamulgan seri devam ediyor, alsana 2. cevap :)

iphone-5-bent-11356945023.jpg

iphone-6-plus-bent-672x371.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Ben telefonumdan memnunum. Sadece iOS8 bazen takılma yapiyor. Birde sarjı hızlı bitiyor. O kadar. Diğer yönleriyle gayet iyi. Android'in 5 uygulamadan sonra kasmaya ve donmaya baslamasını unutmayalım bu arada :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben telefonumdan memnunum. Sadece iOS8 bazen takılma yapiyor. Birde sarjı hızlı bitiyor. O kadar. Diğer yönleriyle gayet iyi. Android'in 5 uygulamadan sonra kasmaya ve donmaya baslamasını unutmayalım bu arada :)

Androyu samsungta kullanırsan dediğin olur, hTC de dene bakalım, aypona yüklediğinin aynısını yap, bak bakalım, takılmayı zaten bırak, yavaşlama dahi oluyormu, Android demek hTC demektir.

Kasan Andro değil, Zamzung :)

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Androyu samsungta kullanırsan dediğin olur, hTC de dene bakalım, aypona yüklediğinin aynısını yap, bak bakalım, takılmayı zaten bırak, yavaşlama dahi oluyormu, Android demek hTC demektir.

Acikcasi HTC'yi bilmiyorum ancak iOS'a kafa tutabileceğini sanmiyorum. Tabi herkesin kendi görüşü saygi duymak lazim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...