İçeriğe Yönlendir

Iphone Ve Ipad Için Ios 8 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Gökhan Tongay

Recommended Posts

Naci Özkan

Beğenmeyen almıyor zaten. Beğenen alıyor. Aracınızın bedelinde çok farklı modellerde türde araç var. Hatta daha dolu araçlar var niye kendi araçlarınızı aldınız.

Ali abi fiestanın parasına daha dolu araçlar var niye fiesta aldın ? Biz Mondeo ile fiestayı karşılaştırıyormuyuz. :D

Mert dizel ov linea parasına Mondeo 3 en Kral'ını alırdınız :D

.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu fotografa hala aciklama bekliyorum [emoji48]

Ama bari bu defaki mantikli olsun abi [emoji57][emoji57]

5a7b67ce6dc2b6da08062a461ee00933.jpg

Naci hiç boşa bekleme, ben de bir ekran görüntüsü var 6 ay oldu halen tık yok :D bak bu kadar yazıyoruz görmEZden de geliyo :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne kıvırması yahu, ben 2. el almam diyorum, param yettiğince en iyisini ve sıfırını alırım diyorum, mondeo nun sıfırını alabilseydim onu alırdım.

2. el alsam alsam Merso alırım o da zor, mondeo falan bakmam bile :)

Telefon kolay iş, gider en babasını rahatça alırım dert değil diyorum, ne kıvırması kardeşim :)

Bence sen yazdıklarımı bir daha oku, aypon un istesem zaten alırım, mondeoya yetmedi para ama buna yeter, eeee yettiğine görede en iyisi neyse onu alırım, aypon kesinlikle en iyi değil, budurumda ne yapmalıyım sence gardaş, esas sen kıvırma

:sandalye:

Ben gerekeni yazdım sen hala fiesta diyorsun :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben gerekeni yazdım sen hala fiesta diyorsun :)

tabiki diyorum sen bilerek anlamamış gibi yapıyorsun, hiic givirma lütfen, fiesta diyorum cunki o zaman gücüm ona yetti, sadece sıfır alırım ben, 2. Ele mondide var ama ben almam kardeş.

Tekrar yazayimda kacamayasin , telefon işi ise kolay, gücüm en pahalisini almaya yeter, neden yarım yamalak olanı alayım diyorum, param yetiyor en iyisini alıyorum, arabada yetseydi zaten ford almazdim, ne mondeosu kardeş ne 2. Eli, ben sadece en iyisini ve sıfır km olarak gücümün yettiğini alırım diyorum, sanırım bu sefer anladın :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu fotografa hala aciklama bekliyorum [emoji48]

Ama bari bu defaki mantikli olsun abi [emoji57][emoji57]

5a7b67ce6dc2b6da08062a461ee00933.jpg

neyi açıklayayım adamlar siteyi guncellememis , satışı oradan yapmiyorlar zaten, ben fırça mahiyetinde yazdım, yoksa telefon super, bula bula bunu mu buldun yani, bu yazımdan aypon iyidir htc kötüdür mu anlaşılıyor yani :) ilahi Naci kardeş, sana bırak bu beyhude numaraları mayk demek geldi içimden :)

Sadece gülüyorum :D :D :D

istediğin kadar gul, gulmen ayponu ne yarım yamalakliktan nede htc nin süper olmasını değiştirmeye yetmiyor ne yazıkki, seni gidi 2.elci eskici ve demode kullanıcısı seni, demode cihazinla mutluluklar, ha gerçi sifirida demode ama sen tf6 yi mondeo sanıyorum değilmi, muahahha :) zaten o da demode, değişen birşey yok yani zuhahaha... tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Beğenmeyen almıyor zaten. Beğenen alıyor. Aracınızın bedelinde çok farklı modellerde türde araç var. Hatta daha dolu araçlar var niye kendi araçlarınızı aldınız.

Ali abi fiestanın parasına daha dolu araçlar var niye fiesta aldın ? Biz Mondeo ile fiestayı karşılaştırıyormuyuz. :D

Mert dizel ov linea parasına Mondeo 3 en Kral'ını alırdınız :D

Abi 21 liraya Dizel otomatik 2008 mondeo var mi? :)

Yine en ucuza en islevselini aldık. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Naci hiç boşa bekleme, ben de bir ekran görüntüsü var 6 ay oldu halen tık yok :D bak bu kadar yazıyoruz görmEZden de geliyo :D

ayponcularin mantık nasıl işliyor acep, aypon gibi yarım yamalakmi :) bundan ne anlam cikardiniz, htc one kotu mu oldu şimdi, yahu siz kendinize bakın, daha düne kadar Türkiye merketiniz yoktu, siz ona bakın, güldürmeyin beni, siteye değil alete bakın, One la bas edecek cihaziniz yok, ağlanacak halinize gulup bahane aramayin.

Gerçekler değişmedi ios hala yarım yamalak, cihazlarinizsa her açıdan zayıf eksik ve senelerdir demode :)

Rahat ol Mert , haybeye örnek verdiğini kaçışının mümkün olmadığını eski bir androcu olarak dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına döneceğini kendi de biliyor, dikkat edersen anca laf ebeligi var, htc ile bas edecek cihaz getirin ve hangi özelliği htc yi bırakıp ayponpon aldırır bana... sorularıma cevap yok, anca giviriyor arkadaşlar :) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

ayponcularin mantık nasıl işliyor acep, aypon gibi yarım yamalakmi :) bundan ne anlam cikardiniz, htc one kotu mu oldu şimdi, yahu siz kendinize bakın, daha düne kadar Türkiye merketiniz yoktu, siz ona bakın, güldürmeyin beni, siteye değil alete bakın, One la bas edecek cihaziniz yok, ağlanacak halinize gulup bahane aramayin.

Gerçekler değişmedi ios hala yarım yamalak, cihazlarinizsa her açıdan zayıf eksik ve senelerdir demode :)

E niye HTC al diyemem sana iphone al diyordun zamanında :D

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zaman değişti kardeş, o zaman di, şimdi aypon 6 al dermiyim yada sen der misin acaba? Adamlar iyice suyunu çıkardı, iyi olsaydı zaten alırdım ip6 yi, ama değil ve değişen birsey de yok, anca ekran büyüdü ama oda tirt hd bile değil...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Zaman değişti kardeş, o zaman di, şimdi aypon 6 al dermiyim yada sen der misin acaba? Adamlar iyice suyunu çıkardı, iyi olsaydı zaten alırdım ip6 yi, ama değil ve değişen birsey de yok, anca ekran büyüdü ama oda tirt hd bile değil...

Ben bilmem, dedin mi dedin :D

Sen kesin apple ajanısın çözdüm seni :D eleştiriyor gözüküp insanların bilinç altına apple işliyorsun :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yine en ucuza en islevselini aldık. :)

O arabayı 21 bine ne zaman aldınız :)

Bozuk plakların tamiri yokmu arkadaş ya :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

O arabayı 21 bine ne zaman aldınız :)

Bozuk plakların tamiri yokmu arkadaş ya :D

Abi konusunda mevcut her bilgi. 21.750'ye alıp öylesine koyunlan ilanda 26.500 gören tek araç. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ben bilmem, dedin mi dedin :D

Sen kesin apple ajanısın çözdüm seni :D eleştiriyor gözüküp insanların bilinç altına apple işliyorsun :D :D

Basarili oluyo bence. Ali abiyi gordukce Gunden gune apple olan bagimliligim artiyo [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ali abeyyyy bırak bu htc işini gel wax konusu açalım yine [emoji23][emoji23]

Mert dur simdi adam android konusundan wax a gecince Dandroidi wax la parlatip uzaktan iphone gibi gorecek [emoji2]

Capslara konu olur sonra mazaallah [emoji48]

115a0966412c40461bbf5bcbec467a75.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mert dur simdi adam android konusundan wax a gecince Dandroidi wax la parlatip uzaktan iphone gibi gorecek [emoji2]

Capslara konu olur sonra mazaallah [emoji48]

buda demode, telefonda 1 numara hTC,araç korumada ise Nasiol ZR53 tek geçerim, siz hala dedenizin gramafonu ve müzelik yamulgan ayponla son modelim rüyasına devam edin  :D

Bu konu Malkocoglu Bizanslilara karsiya dondu le. :D

Malkoç bizim eski htc cilerdendir, bizanslı ayponcu öküzbaş alyonu tanırmısın kardeş  :D

http://www.zapkolik.com/video/okuzbas-alyon-65352

"Modeller arasında çok büyük farklılıklar da yok ha, bunu da söyleyeyim" dedi.

Muahhahahaha Cumbaba tastikli tırt, ahanda ayponpon  :D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Olay bitmiştir, tastikli tırt, itirazı olan  :D

"iPhone 6'nın diğer modellerinden farkının olmadığını iddia eden Erdoğan, "İnsanlar o marka telefonu alabilmek için gece dahi saatlerce kuyrukta bekliyorlar. Bu marka her yıl model çıkardığı halde, modeller arasında çok büyük farklılıklar da yok ha, bunu da söyleyeyim. 

Tanınmışlık sayesinde bu uzun kuyrukları oluşturabiliyorlar. Burada birçok arkadaşımız da bunu biliyor. Aslında satılan telefon değil, satılan o telefonun markası. "Bak yenisini aldım” bu…" diye konuştu."

Doğru söze ne hacet, dejavu ayponpon.

THE END.

:D  :bravo:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Olay bitmiştir, tastikli tırt, itirazı olan :D

"iPhone 6'nın diğer modellerinden farkının olmadığını iddia eden Erdoğan, "İnsanlar o marka telefonu alabilmek için gece dahi saatlerce kuyrukta bekliyorlar. Bu marka her yıl model çıkardığı halde, modeller arasında çok büyük farklılıklar da yok ha, bunu da söyleyeyim.

Tanınmışlık sayesinde bu uzun kuyrukları oluşturabiliyorlar. Burada birçok arkadaşımız da bunu biliyor. Aslında satılan telefon değil, satılan o telefonun markası. "Bak yenisini aldım” bu…" diye konuştu."

Doğru söze ne hacet, dejavu ayponpon.

THE END.

:D:bravo:

Cumhurbaşkanından sonra demek ki sende kabul ettin ga markanın büyüklüğünü :D

Konu androitçilierin üstüne kapanmıştır, Cumhurbaşkanı dahi kabul etti markanın büyüklüğünü. Kabullenin artık arkadaşım Apple nokia 3310 üstüne logosunu bassa, Vw el arabasının üstüne logosunu bassa kapış kapış satar. Çünkü marka. ( nokta )

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

biz zaten markaya laf etmiyoruz. Sayın cumhurbaşkanımızın dediği gibi kendini tekrar ediyor diyoruz. 2 yıl önceki teknolojiyi yeniymiş gibi önünüze sunuyor. Nokta :)

Ona laf etmiyoruz bna laf etmiyoruz, neye ediyonuz be adaşım. Donanım de, e yazılımımı iyi donanıma gerek yok. İos kapalı diyor, e açığı arayan yok zaten. Açmak isteyen de jb ile açıyor zaten Gerek yok büyük yenilemeye, biz kullanıcılar bunu talep etmiyoruz zaten. Bunun farkına varın öyle eleştirin markayı.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Yarin Apple'ci oluyom 5s ile.  :tongue:

Ama buyuk ihtimal ile kiz arkadasima verecegim. Asiri fazla mail trafigi ile ugrasiyorum gun boyu. Iphone bb'nin yanindan gecemez bu konuda diye dusunuyorum ama bakacagiz.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Donanım tırt, cihaz zayıf ve hTC den arak ayrıca yamulgan ve tırt, yazılım eksik ve androdan arak, ayrıca tonla eksiği var.

Jb yapsan ne yazar, andronun kutudan çıktığında yapatığının yarısını anca yapar, boşa diretmeyin, ne ayponun üstünlüğü nede ios un bir espirisi kaldı.

İkinokta üstüste :)

demode-dejavu-yamulgan-eksik-kısıtlı-kapalı ve sıkıcı= aypon demode 2012 tf6 edişın.  :p

Cumbaba bile senelerdir aynı terane, demode demiş bunu bile über alet dediye çekmişsiniz ya helal olsun, fanatikliğinde bu kadarına pes  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Donanım tırt, cihaz zayıf ve hTC den arak ayrıca yamulgan ve tırt, yazılım eksik ve androdan arak, ayrıca tonla eksiği var.

Jb yapsan ne yazar, andronun kutudan çıktığında yapatığının yarısını anca yapar, boşa diretmeyin, ne ayponun üstünlüğü nede ios un bir espirisi kaldı.

İkinokta üstüste :)

demode-dejavu-yamulgan-eksik-kısıtlı-kapalı ve sıkıcı= aypon demode 2012 tf6 edişın.  :p

Cumbaba bile senelerdir aynı terane, demode demiş bunu bile über alet dediye çekmişsiniz ya helal olsun, fanatikliğinde bu kadarına pes  :D

Fanatiklik değil sen görmek istemiyorsun marka büyüklüğünü. Bak ne diyorum; Nokia 3310 üstüne Apple elması koyup sürsün piyasaya hemde şu teknoloji çağında bile yok satar. HTC ve diğer markalar için böyle bir şey söyleyebilir misin?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...