İçeriğe Yönlendir

Iphone Ve Ipad Için Ios 8 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Gökhan Tongay

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Acikcasi HTC'yi bilmiyorum ancak iOS'a kafa tutabileceğini sanmiyorum. Tabi herkesin kendi görüşü saygi duymak lazim :)

Görüş değil, gerçek, ios a kafa tutmaz ayrıca, çünki her açıdan daha iyiidir hemde her. Dene ve gör, denemesi bedava, alsanda daha ucuza gelir ayrıca  :D

hTC yi bilmemen ayıp, al sana örnek, buralardan başlar hTC, hp yazdığınada bakma :)

h2215.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Htc One'a tabiri caizse hard davranıyorum. Ağzına kadar uygulama/oyun/sosyal ağ yüklü. Bir kere mi yavaşlamaz? Takılma olmaz? Stabillik bu değil midir? Aynısının yarısı kadarı ile note 2 kasım kasım kasılıyordu.
Ama ios7 ve üzeri yüklü olupta whatsapptan, tarayıcıdan habire atan, bir saatte %40 şarjı giden,tuş kilidinde,kamerada,   menüde bile kasıla kasıla geçen ip4-4Sler? Şimdi kalkıpda kaç senelik telefon demeyin. Hani bütün iphone'lar stabil ya :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Görüş değil, gerçek, ios a kafa tutmaz ayrıca, çünki her açıdan daha iyiidir hemde her. Dene ve gör, denemesi bedava, alsanda daha ucuza gelir ayrıca :D

Galiba HTC sahibisiniz? :D

Htc One'a tabiri caizse hard davranıyorum. Ağzına kadar uygulama/oyun/sosyal ağ yüklü. Bir kere mi yavaşlamaz? Takılma olmaz? Stabillik bu değil midir? Aynısının yarısı kadarı ile note 2 kasım kasım kasılıyordu.

Ama ios7 ve üzeri yüklü olupta whatsapptan, tarayıcıdan habire atan, bir saatte %40 şarjı giden,tuş kilidinde,kamerada, menüde bile kasıla kasıla geçen ip4-4Sler? Şimdi kalkıpda kaç senelik telefon demeyin. Hani bütün iphone'lar stabil ya :p

Sarj konusunda katiliyorum son 24 saatte ana ve kilitli ekranda %9 harcamıs. Diğerlerini saymiyorum bile :)

4'lere iOS8 gelmedi diye biliyorum bu arada

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sarj konusunda katiliyorum son 24 saatte ana ve kilitli ekranda %9 harcamıs. Diğerlerini saymiyorum bile :)

4'e gelmedi. 4S'te var. 7'de kasan cihaz 8'de ne yapacak ki zaten. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben en iyiyi kullanırım, tabiki hTC sahibiyim, seneyede başkasına geçerim, yeterki en iyi olsun, çağın gerisinde kalmış olmasın yeter :)

işte ios, yıl 2011 in sonları 2012 nin başı sanırım  :D

dejavuOS8  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Yakinda 2g'ye ios7 yukleyip kasiyo diye sikayet eden bekliyorum.

Mert kardesim, sen hic 4-6 senelik bilgisayara en son Battlefield yuklemeyi denedin mi? Hani windows cok stabil ya, ondan. :)))

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ama ios7 ve üzeri yüklü olupta whatsapptan, tarayıcıdan habire atan, bir saatte %40 şarjı giden,tuş kilidinde,kamerada,   menüde bile kasıla kasıla geçen ip4-4Sler? Şimdi kalkıpda kaç senelik telefon demeyin. Hani bütün iphone'lar stabil ya :p

Asla şişmez ve yavaşlamaz, adamlar yapmış, boşa yazmıyoruz, diğerleride yapsın, yazarızda alırızda, sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yakinda 2g'ye ios7 yukleyip kasiyo diye sikayet eden bekliyorum.

Mert kardesim, sen hic 4-6 senelik bilgisayara en son Battlefield yuklemeyi denedin mi? Hani windows cok stabil ya, ondan. :)))

Whatsapp battlefield'sa facebook gta 5 mi o zaman? :p Hani asphalt oynamıyoruz ki akilsiz nokialarin bile yapabildiği whatsapp, facebook yani. Bi şey de yüklü değil. :D

Ayrıca macintosh windowsu döver hertürlü buna da imzamı atarım. :p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ulan iyi üfürüyonuz haa :D ip4 ios7 kullanıyorum, aldığımdan beri daha ne uygulamadan attı ne de clhaza reset attım. Kullanmayı bilmiyorsunuz laf atıyorsunuz, itina şle kurs verebilirim :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Görüş değil, gerçek, ios a kafa tutmaz ayrıca, çünki her açıdan daha iyiidir hemde her. Dene ve gör, denemesi bedava, alsanda daha ucuza gelir ayrıca :D

hTC yi bilmemen ayıp, al sana örnek, buralardan başlar hTC, hp yazdığınada bakma :)

h2215.jpg

Ali abi son bir soru daha soracam. Htc sana gore cihaz,servis bakimindan iyi bir markami?
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

gu8aga6y.jpg

İos 8.0.2 çıkmış. :)

Mert sağol sayende farkettim :)

Yükleyip hemen geliyorum :p

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ali abi son bir soru daha soracam. Htc sana gore cihaz,servis bakimindan iyi bir markami?

Kesinlikle. Servis memnunuiyeti çok iyi.
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit
(düzenlendi)

4a7722141e6213016b3ba02f9a0b1ea3.jpg

:p

tarihinde Ahmetcan Yiğit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Telefon güncel ve eskisinden daha seri calisiyor. Yani ben öyle hissettim :)

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Peki bu  8.02 4s lerde nasıl acaba ? Ben geçen gün 8 i yükledim 2 gün sonra 7 ye geri döndüm.Battary uygulamasında bile barız farkı gördüm. İos 7 deyken en fazla yüzde 70 75 e geliyordu.İos 8 de 85 90 ı gördüm

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İyi evet, zaten sağlam cihazlar, mesela bükülmezler :)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

İyi evet, zaten sağlam cihazlar, mesela bükülmezler :)

Kendinle celisiyosun ali abim. Senin itirazin cihazlara filan degil duzene itirazin var senin [emoji4]

Sayfalardir htcyi ovmekten klavyenin tuslari silindi ama gel gelelimki ove ove bitiremedigin htc ye bile giydirmissin [emoji33][emoji56]

Htc nin facebook grubuna yazdigini buldum. Bu konuyuda noktalayalim burda [emoji106]

4e339d86928e9b9f26fd702b3b471465.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kendinle celisiyosun ali abim. Senin itirazin cihazlara filan degil duzene itirazin var senin [emoji4]

Sayfalardir htcyi ovmekten klavyenin tuslari silindi ama gel gelelimki ove ove bitiremedigin htc ye bile giydirmissin [emoji33][emoji56]

Htc nin facebook grubuna yazdigini buldum. Bu konuyuda noktalayalim burda [emoji106]

4e339d86928e9b9f26fd702b3b471465.jpg

Offff hunharcaaa :D

O değil de Ali abiye ait bir ss atam mı iphone 6 al dediği :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Naci boşverrrrrrr

Bizim telefon çenelerini yoruyor :D

Bu konulara verdigim son cevabimdi zaten abi [emoji4]
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Offff hunharcaaa :D

O değil de Ali abiye ait bir ss atam mı iphone 6 al dediği :D

Mert 3 gundur soruma cevap vermesini bekliyodum. Suan makasa girdim tokatladim artik sagdan tın tın gidebilirim [emoji2]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...