İçeriğe Yönlendir

Kayseri'de İyi Bir Usta İsmi

Yalçın Karaca2

Recommended Posts

Berkok Polat

Evet, biran önce götürmem gerekiyor. Fakat aracı krediyle almış olmam ve bazı maddi nedenlerden dolayı bu aşamaya geldi. Bu arada ortalama nekadar tutar. Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

400-600 arası tutar.Bilyayı falan da değişin sonra sıkıntı açar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Berkok Polat

Tekrar merhaba. Aracımdaki gürültü ve titremenin nedeni bulundu. Sorun motor kulağı.

Şuan aracı sabah çalıştırdığımda dahi çok sessiz

Usta baskı balatanın henüz değişecek kadar kötü olmadığını daha idare edeceğini söyledi.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
İbrahim Ünver

Abilerim kardeşlerim öncelikle hepinize kazasız belasız hayırlı günler diliyorum. Konuyu yanlış yere açtıysam affola... Benim sıkıntım kayseride adam akıllı titiz ve iyi iş yapan bir tane ford ustası bulamamam. Yahu arkadaş herkesin gittiği yere bile gidiyorum adamlar bir balata değişiyorlar fren sertleşmiyor az tutuyor ve adamlara gidince böyle böyle diye söylüyorum tutup aracın içerisinden el freni ayarları ile uğraşıyorlar zaten daha önceden belli ufak tefek bu hataları gördüğüm firmadan artık iyice soğudum. Durumum gereği arabamı maalesef ki servise götüremiyorum. Kayseride adam akıllı iş yapan müşterilerin aracına titizlikle yaklaşacak iyi usta varmı bildiğiniz ? ( En basit krem rengi koltuğa yağlı elbisesiyle oturmasın )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Konunuzu uygun başlıkla uygun yere taşıdım.

Abilerim kardeşlerim öncelikle hepinize kazasız belasız hayırlı günler diliyorum. Konuyu yanlış yere açtıysam affola... Benim sıkıntım kayseride adam akıllı titiz ve iyi iş yapan bir tane ford ustası bulamamam. Yahu arkadaş herkesin gittiği yere bile gidiyorum adamlar bir balata değişiyorlar fren sertleşmiyor az tutuyor ve adamlara gidince böyle böyle diye söylüyorum tutup aracın içerisinden el freni ayarları ile uğraşıyorlar zaten daha önceden belli ufak tefek bu hataları gördüğüm firmadan artık iyice soğudum. Durumum gereği arabamı maalesef ki servise götüremiyorum. Kayseride adam akıllı iş yapan müşterilerin aracına titizlikle yaklaşacak iyi usta varmı bildiğiniz ? ( En basit krem rengi koltuğa yağlı elbisesiyle oturmasın )

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Kayseride ben oto deva yi kullanıyorum.gerçi sadece 1 kere gittim troger değişimi için. Sabah birakim aksam 2-3 gibi almistim ve memnun kalmistim.belki deneyebilirsiniz.

Birde memnun kalmadiginiz firmanin adini ozelden yazar misiniz? Bilgimiz olsun bos yere ( olur ya yolulumiz duserse ) zaman ve para kaybi yasamayalim.

tarihinde ersin özkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Ünver

Konunuzu uygun başlıkla uygun yere taşıdım.

Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Ünver

Oto devayı tanırız. Severiz. Bilgilidirler. Servis eğitimlidirler.

Not aldım Mehmet abi adres ve tel bilgilerini bir daha ki sefere oraya gideceğim inşallah. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
İbrahim Ünver

bizdende selam söyleyin

Aleyküm Selam inşallah gidince söylerim :)

Oto Deva iyidir. 

İnşallah iyidir herkesin önerdiğine göre vardır bi hikmet. Gidip bakacağım bir dahaki gidecek olduğum zaman. Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Hurdacılarin arka tarafındaki yeni sanayinin içindeki büyük caminin orda. Uslular oto camın karşısı.uslular oto cam sorarakta bulabilirsiniz.

tarihinde ersin özkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Oto deva nin yerini tarif edebilir misiniz

Stadın karşısı... 

Şimşeklerin, Uslular oto camın karşısı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...