İçeriğe Yönlendir

Kayseri'de İyi Bir Usta İsmi

Yalçın Karaca2

Recommended Posts

Cihangir Kalkan

Merhaba arkadaşlar,2001 model focusumun bakımı geldi.Daha önce Aksaray'da görev yapıyordum memlekete tayin çıktı burada da daha önce hiç ford servisine gitmedim sizlerin Kayseri'de tavsiye edebileceği özel servis var mı?

Bir de muayenesi de var bu ay onun için özel bilmem ve yaptırmam gerekenler nelerdir hazır sanayiye gitmişken onları da yaptırayım.

şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar,2001 model focusumun bakımı geldi.Daha önce Aksaray'da görev yapıyordum memlekete tayin çıktı burada da daha önce hiç ford servisine gitmedim sizlerin Kayseri'de tavsiye edebileceği özel servis var mı?

Bir de muayenesi de var bu ay onun için özel bilmem ve yaptırmam gerekenler nelerdir hazır sanayiye gitmişken onları da yaptırayım.

şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.

Kayseri'de Yaşar ustamız var.Kendisi ile temasa geçebilirsiniz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/user/264-yasar-demirci/

Yorum bağlantısı

Kayseri'de değil artık Yaşar usta.Aksaray yetkili serviste çalışıyor olması lazım

Yaşar Usta en son aksarayda idi.

Kusura bakmayın verdiğim yanlış bilgi için.

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Oksuzler otomotiv var. (Salih Usta) Ozellikle ford araclara bakarlar.En so agir bakimini orda yaptirmistim

Yorum bağlantısı
Cihangir Kalkan

Kayseri'de değil artık Yaşar usta.Aksaray yetkili serviste çalışıyor olması lazım

Ben Aksaraydan Kayseriye geldim o Aksaraya gitmiş:)

Kusura bakmayın verdiğim yanlış bilgi için.

Önemli değil hocam ne demek yardımcı olmaya çalıştığın için ben teşekkür ederim.

Oksuzler otomotiv var. (Salih Usta) Ozellikle ford araclara bakarlar.En so agir bakimini orda yaptirmistim

Teşekkür ederim hocam 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

İsabey otomotiv ile bir kaç kez alışverişim olmuştu. Çağlayan Ford görüyorum çoğunlukla ancak işcilikleri nasıl bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Kayseride bence aedam akıllı bir ford ustası yok.Dilim hep yandı demedi demeyin.Kesinlikle servise götürün.Yok götürmem derseniz yedek parçalarınızı tamirci değil siz alıp götürün.Parça olarak en kaliteli ve uygun fiyat çizmeci ford diye bi parçacıda var.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Yaşar usta Kayseride, yeni dükkan açtı, eksikleri var gideriyor. Yeni sanayi 21. Sokak olması lazım byz otomotiv. Ayrıca deva oto var yeni sanayide yine, Yaşar ustanın eski ortakları. Bide bildiğim Avrupa oto var Celal usta.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Yasar usta geldiyse macera aramaya gerek yok o zaman. Bence dogrudan ona ulasin..

Yorum bağlantısı
Mehmet Küçük

Erdoğanlar Ford servis var. Arkadaşımın dükkanı. Selamimla gideseniz fiyat konusunda yardımcı olur ama ustaları hakkında bilgi sahibi değilim. Bu arada sadece dizel fordlara bakıyorlardı sanırım.

Yorum bağlantısı
Cihangir Kalkan

Yaşar usta Kayseride, yeni dükkan açtı, eksikleri var gideriyor. Yeni sanayi 21. Sokak olması lazım byz otomotiv. Ayrıca deva oto var yeni sanayide yine, Yaşar ustanın eski ortakları. Bide bildiğim Avrupa oto var Celal usta.

Yaşar Ustanın bayağı ismini duydum eğer başladıysa onu bulup orada yaptırayım teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.

Erdoğanlar Ford servis var. Arkadaşımın dükkanı. Selamimla gideseniz fiyat konusunda yardımcı olur ama ustaları hakkında bilgi sahibi değilim. Bu arada sadece dizel fordlara bakıyorlardı sanırım.

Teşekkür ederim fakat benim araç lpg li malesef yine de sağolun.

Yorum bağlantısı
Cihangir Kalkan

Yaşar ustayı bugün buldum aracımın bakımlarını yaptırdım kendisi de iyi bir insan sağolsun baya yardımcı oldu bilmeyenler varsa diye yazıyorum Yaşar Usta tekrar Kayseri'ye gelmiş Yeni Sanayi 21.sokak BYZ otomotiv herkese yardımları için teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Yaşar ustayı bugün buldum aracımın bakımlarını yaptırdım kendisi de iyi bir insan sağolsun baya yardımcı oldu bilmeyenler varsa diye yazıyorum Yaşar Usta tekrar Kayseri'ye gelmiş Yeni Sanayi 21.sokak BYZ otomotiv herkese yardımları için teşekkür ederim.

Yaşar ustanın kayseride tekrar dükkan açması ford sahibi arkadaşlar için şans.Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Hosgeldin Yasar Ustam. Yeni yerin hayirli olsun. Allah hayirli,bol kazanclar nasip etsin. Bir cayini icmeye geliriz insallah...

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Hosgeldin Yasar Ustam. Yeni yerin hayirli olsun. Allah hayirli,bol kazanclar nasip etsin. Bir cayini icmeye geliriz insallah...

her zaman beklerim

Ustamın yanına uğrarız inşallah.

başka yerlerde görmeyim sakın

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Murat Bozok

Herkese iyi gunler 2010 honda civic aracimin 90 bin bakimini yaptiricam yag yag filitresi hava ve polen filitreleri degisecek servis 500 tl istedi bosh car servis 250, kayserdeki bosh car servis hakkinda bilgisi olan varmi yada baska usta tavsiye edebilecek?

Yorum bağlantısı
Misafir

Herkese iyi gunler 2010 honda civic aracimin 90 bin bakimini yaptiricam yag yag filitresi hava ve polen filitreleri degisecek servis 500 tl istedi bosh car servis 250, kayserdeki bosh car servis hakkinda bilgisi olan varmi yada baska usta tavsiye edebilecek?

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Yasar ustanin ismini duydum.galiba once otodevada calisiyordu.simdi erdal ile sinan usta var.hos geldin yasar usta.

Yorum bağlantısı
Murat Bozok

Hoş bulduk. Honda 90 bin bakıma yardımcı olabilirim

Yasar bey oncelikle cvp verdiginiz icin tesekkur edrm msjinizi yeni gordum. Konuyu bastan sona okuduktan sonra yalnizca ford araclara baktgniz kanisina vardigimdan sizinle iletisime gecmedim.Malesef izinde oldugum icin biraz acele davrandim ve en azindan tecrube etmek acisindan Kayseri Bosch car servise gitme hatasinda bulundum. Telefonda 200- 250 tutar dedikleri fiyat bir saat sonra gittigimde 275 oldu fazla bir fark olmadgindan ve bosch garantisi olacagindan tamam dedim. Araci hemen lifte aldilar ve yagi bosalttilar ve beklemeye basladik yagin iyce suzulmesini beklediklerini dusunurken(ilk gittigimde islemlerin ne kadar surecegini sordugumda en fazla 45 dak demislerdi) yarim saat sonra biri yanimdaki ustayi aradi hondaya hangi yagin koyuldugunu sordu oda 10-40 dedi birazdaha konustular telefonu kapatinca usta daha once cikarmis oldugu yag ve hava filitrelerini yan dukkana goturdu( kayseri bosch car servis aralarinda bir lastikci olan iki dukkandan olusmakta) yarim saat daha bekledik birisi elinde filitreler ve yagla gelip onlari birakip cikti. Yanim daki usta hemen yag filitresini cikardi yagida alip arabanin basina gitti. Polen ve hava filitresinin kutusuna baktim birinde gold yaziyo digerini tam hatirlamiyorum kayzer olabilir yag filitresinin kutusuna baktim oda gold ustanin yanina gittim hemen kullanilan malzemelerin neden bosch olmadigini sordum oda normalde bosch kullandiklarini zaten onun icin kendilerine geldiklerini soyledi eee dedim bunlar ne? Yan tarafi aradi filitreleri bosch istedigimi soyledi sonra bana donup yag filitresini bosch veya honda yazandan getireceklerini soyledi gene basladik beklemeye o andan sonra sadece yagi degistirip cikmaya karar vermistim zaten. Neyse 15-20 dak sonra abi bi yan tarafa gelirmisin dedi usta gittik ilk konustugum ve fiyat aldigim kisi sen bana malzemeleri orjinal istiyorum demedinki dedi. Ben de orjinal istemeyorum bosch marka istiyorum dedim burasi bosch servis degilmi buraya gelmemin tek nedeni kullandiginiz malzemelerin bosch marka olmasi dedim. Bana ilk geldiginde bosch istedigini soylemedin dedi ben musteri ne isterse onu takarim dedi bende farkli bise istersem solerim dedim. Adam kayserideki parcacilarda benim araca uygun bosch filitrenin su an olmadigini soyledi bende siz bosch servis degilmisiniz merkezden gelmiyomu malzemeleriniz diye sordum neyse baya bi agiz dalasi yasadik yag bosaltildigi icin sadece yag degisimi yaptiracagimi nekadar tutacagini sordum 100 tl dedi tamam dedim yagi degistirdi bi kagit verdi 150 tl velahavle dedim verdim parayi baktim faturada vermiyolar faturayi istedim onu bekledim biraz daha, sag olsunlar getirdiler arkama bakmadan kufur ede ede ciktim servise gittim filitrelerin orjinalini aldim taktiririm izin donusu yada kendim takarim. Kayserideki arkadaslarima tavsiyem KESINLIKLE BOSCH CAR SERVICE gitmeyin yanlislikla yolunuz duserse yolunuzu degistirin. Daha yazamadigim bikac sey var cok uzadi firsat bulursam yazarim herkese iyi gunler
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...