İçeriğe Yönlendir

Kayseri'de İyi Bir Usta İsmi

Yalçın Karaca2

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
Celal Bayhan

arkadaşlar kayseride iyi özel servis adı söylermisiniz.

Yorum bağlantısı
Misafir

teşekkürler.

Celal Bey;

Konunuz uygun başlık ile birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Halil isimli Tunceli de görev yapan arkadaşıma tavsiye ettim telefon açtı aynen şunu söyledi "Selim Allah Razı Olsun çok teşekkür ederim, şimdiye kadar o kadar ustayla uğraştım bu güne kadar alet edevatı eline bu kadar uyum sağlayan aracımın her noktasına hakim bir usta görmedim." Diye dönüş yaptı yolu açık olsun Allaha Emanet Olsun dostumuz ayrıca eline sağlık USTA eline sağlık hakkını helal et Allah yardımcın olsun.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Yaşar usta bir tanedir, Kayserili olarak şanslıyız

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne
(düzenlendi)

fırsat bulur bulmaz bende yanına uğrayacağım 3 ay  önce

3s otomotivde bakım yaptırmıştım bakıma daha var ama sol ön  z rot değişecek işlerimden fırsat bulur bulmaz yanındayım ustam

tarihinde Muhammet Selman Nesne tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yaşar Demirci
(düzenlendi)

Adam Gibi Adam

selim abi teşekkürler

tarihinde Yaşar Demirci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

selim abi teşekkürler

Yaşar Usta bir adaşın daha var cam sıyırıcıları için konuya vakıf ihtiyacı olanı yönlendirirsen muhakkak yardımcı olacaktır

Evvveett işte bu ya KAYSERİ de de bulduk usta var usta var ara tara gez dolaş en sonunda buldum sağol ustam ellerine sağlık.

Cam fitiliniz için KAYSERİ'de tek adres;

196n1g.jpg

Sağol Yaşar Usta

"İşin gücün rastgelsin."

Adres: IHLAMUR KÖPRÜSÜ POLİS NOKTA KAVŞAĞI

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Yaşar Usta bir adaşın daha var cam sıyırıcıları için konuya vakıf ihtiyacı olanı yönlendirirsen muhakkak yardımcı olacaktır

Evvveett işte bu ya KAYSERİ de de bulduk usta var usta var ara tara gez dolaş en sonunda buldum sağol ustam ellerine sağlık.

Cam fitiliniz için KAYSERİ'de tek adres;

196n1g.jpg

Sağol Yaşar Usta

"İşin gücün rastgelsin."

Adres: IHLAMUR KÖPRÜSÜ POLİS NOKTA KAVŞAĞI

Tamam abi yönlendiriyim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yaşar Demirci

Bazı arkadaşlar beni bulmakta zorluk yaşıyorlar. o yüzden buraya tekrar yazıyorum

Yaşar usta cep tel: 0542 621 07 41

BYZ otomotiv. yeni san. şeker kıs. 21. sok. no:9 kayseri

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Muhammet Selman Nesne

Aracimin bakimini ve cukurlarda gelen ses icin 2 gun once yasar ustayi ziyarete gittim ve gerekli ilgi ve alakayi gosterdigi icin tesekkur ederim kendisine . Ben cok memnun kaldim . Aracimin sorununu titizle ve ustalikla giderdi . Kayseride olanlara tavsiye ederim yasar usta isinin ehli gercekten macera aramalarina gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
(düzenlendi)

Aracimin bakimini ve cukurlarda gelen ses icin 2 gun once yasar ustayi ziyarete gittim ve gerekli ilgi ve alakayi gosterdigi icin tesekkur ederim kendisine . Ben cok memnun kaldim . Aracimin sorununu titizle ve ustalikla giderdi . Kayseride olanlara tavsiye ederim yasar usta isinin ehli gercekten macera aramalarina gerek yok :)

Ben teşekkür ederim

tarihinde Yaşar Demirci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Ayyıldırım

Kayseri de iyi bir usta tavsiyesi diye konu açacaktım, tam yerine denk gelmişim. Yaşar ustam inşallah en yakın zamanda ziyaretine gelirim.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Yaşar ustam özeldende mesaj attım ama cevap vermediniz aracım 2011 benzinli focus 3 75000 bakımı için fiyat verebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Yaşar ustam özeldende mesaj attım ama cevap vermediniz aracım 2011 benzinli focus 3 75000 bakımı için fiyat verebilirmisiniz

bazı parçalar elimde mevcut değil. o yüzden fiyat vermem yanlış oluyor. gelirseniz arızalı parçaları tespit eder. hangi parçacıdan isterseniz oradan alırız.

Kayseri de iyi bir usta tavsiyesi diye konu açacaktım, tam yerine denk gelmişim. Yaşar ustam inşallah en yakın zamanda ziyaretine gelirim.

Her zaman beklerim 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ercan Kısa

arkadaşlar ve yaşar ustam kayseride bildiğiniz kaporta ve boyacı var mı işini temiz yapan biri

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...