İçeriğe Yönlendir

Samsung Note4 Detaylı İnceleme(Kullanım Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Bende galaxy alpha da 5.0.2 kullanıyorum. Sahsen cok beğendim. Su ana kadar ne ram bosalttim ne de kasma oldu. Eski samsungtan eser kalmamis. Rehber felan jet gibi açılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bende galaxy alpha da 5.0.2 kullanıyorum. Sahsen cok beğendim. Su ana kadar ne ram bosalttim ne de kasma oldu. Eski samsungtan eser kalmamis. Rehber felan jet gibi açılıyor.

Bir üst model çıksın ve güncelleme gelsin. Ondan sonra görüşelim.
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bir üst model çıksın ve güncelleme gelsin. Ondan sonra görüşelim.

Abi ust model cikali cok oldu. S5ten sonra s6dan once ki cihaz alpha.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi ust model cikali cok oldu. S5ten sonra s6dan once ki cihaz alpha.

Sevindim [emoji106][emoji106]
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

150mb'lik bir guncelleme daha geldi. Pil tuketiminin cok olumlu etkilendigini belirtiyorlar. Bir de benim girdugum kadari ile sebek sinyal seviyesi gostergesi bizim evde genelde 1'de gosterirken simdi 4 cizgiden en az 3'u cekiyor olarak gozukuyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

150mb'lik bir guncelleme daha geldi. Pil tuketiminin cok olumlu etkilendigini belirtiyorlar. Bir de benim girdugum kadari ile sebek sinyal seviyesi gostergesi bizim evde genelde 1'de gosterirken simdi 4 cizgiden en az 3'u cekiyor olarak gozukuyor.

Saygilarimla.

psilkolojik midir nedir ama şarj iyi gibi ilk gün ama bkacağız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Saygilarimla.

Abi 5.1.1 e yeni mi geldi?
Yorum bağlantısı

Benim ki de Turkcell'di ama aylar once arindi, diger kardeslerinin arasina katildi:)

Saygilarimla.

Bu arada yazarken farediyorum klavyede tepkime suresi oldukca iyilesmis.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Lolipop en gec note4'e geldi. Yaklasik 8 ay gecikti gelisi. Hatta note3'e bile daha once geldi. Duzgun calissin da lolipop, marshmallow farketmez aslinda.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Biz fakirlerde note2 yi rootlayıp note4 yazılımı yüklüyoruz. Aynen bildiğin note4 oluyor. İnsan sanki yeni telefon almış gibi mutlu oluyor. Böyle avutuyoruz kendimizi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Benim ki de Turkcell'di ama aylar once arindi, diger kardeslerinin arasina katildi:)

Saygilarimla.

Bu arada yazarken farediyorum klavyede tepkime suresi oldukca iyilesmis.

Saygilarimla.

Çok uğraştırır mı bu işlem abi ?
Yorum bağlantısı

Uğraştırıyor ama işi bilen için yorucu değil sadece zaman alıcı. 4 dosyalı 4.4.4 Türkiye sürümünü telefona odin programı aracılığı ile yükleyeceksin. Sonrasında telefon güncellemeleri görecek. 

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Biz fakirlerde note2 yi rootlayıp note4 yazılımı yüklüyoruz. Aynen bildiğin note4 oluyor. İnsan sanki yeni telefon almış gibi mutlu oluyor. Böyle avutuyoruz kendimizi :D

Gariban note 2 kullanıcısına Yardımcı olacak bi kaynak varmı? :)
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Gariban note 2 kullanıcısına Yardımcı olacak bi kaynak varmı? :)

Aynn bende bakiniyorum abi yapacak bi arkadas arıyorum ☺☺
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Uğraştırıyor ama işi bilen için yorucu değil sadece zaman alıcı. 4 dosyalı 4.4.4 Türkiye sürümünü telefona odin programı aracılığı ile yükleyeceksin. Sonrasında telefon güncellemeleri görecek.

Saygılarımla.

Biraz daha geniş anlatsaydın ya [emoji1]
Yorum bağlantısı

Biraz daha geniş anlatsaydın ya [emoji1]

Yesilcin'e uye ol. Oradan turkiye varsa 5.1.1 4 parcali romu indir. Yoksa 4 parcali hangi rom varsa onu al.

Sonra odin adli programi indir.

Sonra telefonu recovery modu ile ac. 3 tus kombinasyonu ile (ses kisma, fiziksel tus ve acma kapama dugmesine basarak)

Odin programini ac.

Program acildiginda 4 adet yukleme yapilacak bosluk gireceksin.

Yesicinden indirdigin dosyayi rardan cikar. Icindeki 4 ayri dosyayi uzantisina gore odinde karsilik gelen alanlara yukle.

Telefonu bagla ve islemi baslat. 4-5 dk.icinde telefoa yukleme yapacak ve ekranda komutlar goreceksin. En son pass yazisi gelecek ve baglantiyu ayirabilirsin dediginde telefonu baglantidan ayir.

Sonra ses acma fiziksel tus ve acma kapama dugmesi ile once telefona format at. Sonra da wipe cache yap. Bu ekran ses acma kapama tuslarinile yukari asagi gider. Guc tusu okeyler.

Tum bunlardan sonra telefon sifirdan acilacak. Eger 4.4.4 ise muhtemelen kisa surede guncellemeyi gorecek. Gormezse ayarlardan sisteme girip guncellemeleri kontrol et diyeceksin.

Iste bu kadar basit[emoji12]

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Okurken yoruldum ben [emoji14]

Ilk yazdigim mesaj yerindendi sen istedin makamindan oldu:))

saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...