İçeriğe Yönlendir

Samsung Note4 Detaylı İnceleme(Kullanım Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Herkese merhaba şuanda askerde olduğum için cihazı güncelemedim şuanki sürüm 5.1.1 ama internette bakıyorum 6.01 yada 6.1 yayınlanmış deniliyor.Son durum nedir?Siz güncelledinizmi?Güncellemelimiyim ? Yorumlarınızı bekliyorum

Benim cihazima gelmedi henuz guncelleme. Belki sammobile veya yesilcinden yukleyenlwr vardir baska ulke romlarini. Gelince de cok umitli degilim. Bu tarz ana seri degisimlerinde 3-4 yama surumu ile ancak toparlaniyor telefon.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM

Note 4 ün fiyatı düşeceğine bir miktar yükselmiş.Teknoloji mağazalarında 1800 den aşağı yok.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Hadi bakalim umarim artik telefonum reset atmaz. :))

Hüseyin Bey Merhaba,

Benim telefona da güncelleme geldi. İndirdim fakat kurmadım henüz. 

Güncellemeden sonraki gözlemleriniz nedir?

Olumlu ya da olumsuz yönlerinden bahsedebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Hüseyin Bey Merhaba,

Benim telefona da güncelleme geldi. İndirdim fakat kurmadım henüz.

Güncellemeden sonraki gözlemleriniz nedir?

Olumlu ya da olumsuz yönlerinden bahsedebilir misiniz?

Benim telefonumda surekli olarak reset atma sorunu vardi. Guncellemeden sonra hic olmadi. Cok profesyonel olmamakla birlikte gozlemlerim menuler arasi gecis hizi artti. Program logolari goze daha iyi gorunuyor. Şarj da iyilesme var gibi. Şuana kadar da tek sorunum guncellemeden sonra ekran daha fazla isiniyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

hala güncelleme gelmedi bana. bunu kontrol edebileceğimiz bir sistem var mı acaba ayrıyaten.

Senin yurtdışı mı ? Model uzantısı ne ?

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Bende de bugün bir ara güncelleme denetleniyor yazdı sonra devamı gelmedi

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

N910cq

benim cihazımda aynı n 910CQ bana da henüz güncelleme gelmedi 

benim sürüm 5.1.1 olarak görünüyor kontrol ettim en gül olan bu zaten diyor

Bende de bugün bir ara güncelleme denetleniyor yazdı sonra devamı gelmedi

sizin güncelleme ayarınız otomatik de galiba eğer öyle ise arada bir kontrol eder wifi açıksa güncel ise bir şey yapmaz eğer güncel değil ise yüklemeye başlar. güncellemeleri alırken wifiden kopar veya kapsama alanı dışına çıkarsa yarıda kalır ve fabrika ayarlarına dönmeden teli kullanamaya bilirsiniz. 

genellikle önerilen otomatik güncellemenin kapalı tutulmasıdır. belirli aralıklarla aklınıza geldiğinde kendiniz kontrol ederseniz daha iyi olur denildiği için ben öyle yapıyorum. 

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Şimdi baktım bilgi geldiginde mobil verideydim muhtemel o yüzden indirmemis indirdim guncellemeyi

Yorum bağlantısı

Turkcell cihaziysa gec gelir. Diger sekilde seri noya gore dusuyor guncellemeler ama arada bir guncellemeyi manuel olarak kontrol edin.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Turkcell cihaziysa gec gelir. Diger sekilde seri noya gore dusuyor guncellemeler ama arada bir guncellemeyi manuel olarak kontrol edin.

Saygilarimla.

turkcell abi.

eyvallah.

söylendiği gibi note5 deki ekran kapalı iken yazma özelliği geldi mi peki?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

turkcell abi.

eyvallah.

söylendiği gibi note5 deki ekran kapalı iken yazma özelliği geldi mi peki?

Evet abi kapaliyken yazilabiliyor. Sadece spen ayarlarindan aktif etmek gerekiyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Abiler sizce de Note 4 un aksesuarlari cok dandik degil mi ? Ilk once şarj aleti kablom bozuldu şimdi de kulaklığım bozuldu. Siz ne dusunuyorsunuz yoksa ben mi çok hor kulllandım.

Yorum bağlantısı

Abiler sizce de Note 4 un aksesuarlari cok dandik degil mi ? Ilk once şarj aleti kablom bozuldu şimdi de kulaklığım bozuldu. Siz ne dusunuyorsunuz yoksa ben mi çok hor kulllandım.

Dandik degil.
Yorum bağlantısı

Sarj aleti ne kadar hor kullanilabilir bilmiyorum. Sans diyelim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...