İçeriğe Yönlendir

Yaralamalı Kaza Sonrası

Akif Özkan
Çözüme git Akif Özkan tarafından,

Recommended Posts

Akif Özkan

Peki bu raporun gecikmesiyle ilgili dilekçemi karakola  mesai saatleri dışında verebilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

kamera görüntülerini aldım.

Geçmiş olsun akif bey.... Görüntüleri kaybetmeyin CD ye aktarıp  cumhuriyet savcılığında dosya içerisine koyulmasını talep edin.....

Yorum bağlantısı
Süleyman Karadağ

Peki bu raporun gecikmesiyle ilgili dilekçemi karakola  mesai saatleri dışında verebilirmiyim?

karakol 24 saat açıktır :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Karakola gitmenize gerek yok tekrardan direk savcılığa gidin dilekçe ile olayı anlatan ve memurun tutumundan da bahsedin var ise elinizde hastane raporu falan dilekçenize ekleyin polisten de şikayetçi olun derim kii olay mesai saatleri içinde olduysa o gün olmadıysa ertesi gün dosyayı toparlayıp savcılığa sevk etmesi gerekiyor

Çok geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Sadık Güleryüz

Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasin.

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Polis bunnun dikine gidiyorsa açığa alınma riski var Çorum,da polisin biriyle sorunum vardı korumalar müdürü de ona yardımcı oluyordu Çorum,dan başka bir ile sürdüler korumalar müdürünü o poliste kuzu gibi oldu

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Dün akşam on sıralarında karakola gittim.Dosyanın karakoldan savcılığa sevk edilmesi için gerekli yasal sürenin aşılmadığını söylediler.Ama yasal süre kaç gündür bilen yok.Yani biraz baştan savma  durumu ile tekrardan karşılaştım

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Akif Özkan

Sol tarafımdaki yorgunluk için doktor omirilik zedelenmesine dayalı his kaybı olduğunu söyledi.Aslında hisden çok güç kaybı.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Akif Özkan

Malesef bir ay kadar önce geçirdiğim trafik kazası ile ilgili kamera görüntüleri de olmasına rağmen haklılığımı ispat edildiği bir rapor çıkmadı.Kazaya karışan kamyonun sol sinyal lambası olmadığı için, sola dönüş işareti veremeyeceğinden, sola işaret vermemiş bir aracın sağından geçmiş olmam yönünde hazırlanan trafik raporuna itiraz ettim.Umutla beklediğim bilirkişinin raporu da aynı yönde olacağını öğrendim.

Halbuki  kaza kendi şeridimde devam ederken önüme kıran kamyon ile çarpışmamdan ibaret.Kaza sonrasında omirilik zedenlemesine bağlı his kaybı ve belimde kütürdemeler başladı.Tedavim devam ederken  konuyu açıp açmama noktasında ikilemde kaldım.Ancak benzer durumlar için emsal teşkil etmesi için konuyu açmaya karar verdim.

Kanunların yanlış yorumlanması sonucunda varılan bu yanlış kararı, yine kanunları dayanarak gösterek  ispat etme noktasında desteklerinizi bekliyorum.

Saygı ve sevgilerle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çok geçmiş olsun.

Kamyonun zaten sol şeritten gitmesi hata,keşke sizde sağdan değilde arkasından sellektör atıp onu sağa aldırsaydınız.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Hocam geçmiş olsun. Kamyon bence hatalı. En iyisi siz iyi bir avukattan yardım alın.

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Yol bir gidiş bir dönüş olmak üzere iki şerit.Asli suç kamyona veriliyor.Ancak bana da tali suç verilecekmiş.

Çok geçmiş olsun.

Kamyonun zaten sol şeritten gitmesi hata,keşke sizde sağdan değilde arkasından sellektör atıp onu sağa aldırsaydınız.

Kamyon videoda 6. saniyeden 10. saniyeye kadar olan bölümde birden sola çıkınca, kaza yerinin on- on beş metre ilerisindeki benzinliğe gireceğini düşündüm.

Aslında trafikte asli kuralın kendi şeridinde ve hız sınırları içerisinde ilerlemek olduğunu düşünüyordum.

Yorum bağlantısı

Yol bir gidiş bir dönüş olmak üzere iki şerit.Asli suç kamyona veriliyor.Ancak bana da tali suç verilecekmiş.

Kamyon videoda 6. saniyeden 10. saniyeye kadar olan bölümde birden sola çıkınca, kaza yerinin on- on beş metre ilerisindeki benzinliğe gireceğini düşündüm.

Aslında trafikte asli kuralın kendi şeridinde ve hız sınırları içerisinde ilerlemek olduğunu düşünüyordum.

Kesinlikle +1 ama gel de anlatın işte.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...