İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Bu konunun bu kadar boş kalması bile piyasanın durumunu gözler önüne seriyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu ilandaki arabaya içim gidiyor. 
Alıp o içindeki speakerleri söküp atmak istiyorum. 

Onuda geçtim, tüpünü müpünü söküp ikinci elde satmak isterim. 

Eksik parçalarınıda tamamlayıp toplayasım var. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1993-model-yeni-nesil-111-motor-136-bg.otomatik-e-200-879614589/detay

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz yazdı:

Bu ilandaki arabaya içim gidiyor. 
Alıp o içindeki speakerleri söküp atmak istiyorum. 

Onuda geçtim, tüpünü müpünü söküp ikinci elde satmak isterim. 

Eksik parçalarınıda tamamlayıp toplayasım var. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1993-model-yeni-nesil-111-motor-136-bg.otomatik-e-200-879614589/detay

o hoparlörler aküyü çok yer. alternatöre binen yük artar yakıt artar.  nasıl öğrenmişmiyim :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

o hoparlörler aküyü çok yer. alternatöre binen yük artar yakıt artar.  nasıl öğrenmişmiyim :D 

İçimde restorasyon zevki var. Darbaz Car restoration diye web sayfası açasım var. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Tanir mıyız denk mi geldi. Şase vs nasıl durumda acaba

denk geldi. elbette anladım bakılır alınır. Ağır hasarlı olduğu için araçtan kaçış var bu da fiyatı olumlu etkiliyor. Ucuz al ucuz sat.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mehmet Göktürk yazdı:

denk geldi. elbette anladım bakılır alınır. Ağır hasarlı olduğu için araçtan kaçış var bu da fiyatı olumlu etkiliyor. Ucuz al ucuz sat.

Yakın olsa gidip degerlendirirdim. Ön 3 parca hasarınin derinliği önemli. Ama o paraya calsalar verirler çok kötü olmasa 😛 bı sonraki en ucuzu 45 sonrası 50 60 ilanlarda

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Derken ilan gitmiş

Bahadır Taşpolat yazdı:

lupo uçmuş sanırım :bye:

O paraya serçe alamadım :) bu kanatlanmasin da ben mi ucayim. Birisi zarları attı kumar gibi araba idi yada rakami duzelttiler takip edelim bı kaç Zaman görelim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Keskin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-temiz-bakimli-853842192/detay

Benim eski araba amma yalan yazmış diyeceğim ayıp olacak aracın 2 i sahibi benim sattığım kişi bu değil en azından ad soyad farklı yani en iyi ihtimalle 4 sahibi sol arka çamurluk yetkili serviste değişmiş ti tavanda sunrof kenarların da kabarmalar olduğu için benden sonraki sahibi boyatmıştı.

Şimdi gideceksin ekspertiz yaptırım parasını bu kişiye kitleyip geleceksin

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
taciz edeyim mi adamı geçmişini biliyorum aracın ilanı düzelt diye [emoji4]

Ben bişeyler yazdım hiç renk vermiyor
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
Fatih Keskin yazdı:

Ben bişeyler yazdım hiç renk vermiyor

Toplu taciz edelim.  😄

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Piyasada yaprak kımıldamıyor.

Nakit parası olan beklemede, acil ihtiyaç dışında araç alıp satan yok gibi neredeyse.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mehmet Pınar yazdı:

Nakit parası olan beklemede, acil ihtiyaç dışında araç alıp satan yok gibi neredeyse.

Piyasa çok yüksek hocam. Aslında piyasa çok yüksek değil, fiyatlar balon. Herkes düşer diye bekliyor. Hükümetin ithal ikinci el araç getirmesi ile piyasanın %50 düşeceğini düşünenler çoğunlukta. 2013 linealara, 2000 model boralara 2002 astra lara 100 bin lira yazmışlar. 2 yıl önce kardeşim 2013 focus tdci 115 hp trend x'i 75 bin liraya aldı. Araç lansman rengi ve hatasız idi. Şu an 150 isteyenler var aynı araca ve maalesef çoğunluktalar. Haliyle insanlar elindekini satmaya korkuyor yerine yenisini koyamam diye. Lineayı değiştirmek niyetindeyim, inanın aracı satmaya korkuyorum ben alana kadar piyasa gene yükselirse diye... Acil ihtiyacı olan alıyor sadece.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Pınar yazdı:

200 bine 2750tl aylık vadeli hesap getirisi var. Yaprak daha çok kıpırdamayacak. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

200 bine 2750tl aylık vadeli hesap getirisi var. Yaprak daha çok kıpırdamayacak. 

Aynen, aracı yıllık olarak kiralamak daha makul hale gelecek az daha zorlarlarsa :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Piyasa çok yüksek hocam. Aslında piyasa çok yüksek değil, fiyatlar balon. Herkes düşer diye bekliyor. Hükümetin ithal ikinci el araç getirmesi ile piyasanın %50 düşeceğini düşünenler çoğunlukta. 2013 linealara, 2000 model boralara 2002 astra lara 100 bin lira yazmışlar. 2 yıl önce kardeşim 2013 focus tdci 115 hp trend x'i 75 bin liraya aldı. Araç lansman rengi ve hatasız idi. Şu an 150 isteyenler var aynı araca ve maalesef çoğunluktalar. Haliyle insanlar elindekini satmaya korkuyor yerine yenisini koyamam diye. Lineayı değiştirmek niyetindeyim, inanın aracı satmaya korkuyorum ben alana kadar piyasa gene yükselirse diye... Acil ihtiyacı olan alıyor sadece.

Murat hocam bende aynı şekilde düşündüm ama alacağım aracı rezerve edip öyle sattım. 

2006 ford fiestayı satıp 2011 dacia logan aldım. şimdi yine aynısını yapacağım. yükselmek istiyorum :) 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

200 bin olmasın o :(

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

Murat hocam bende aynı şekilde düşündüm ama alacağım aracı rezerve edip öyle sattım. 

2006 ford fiestayı satıp 2011 dacia logan aldım. şimdi yine aynısını yapacağım. yükselmek istiyorum :) 

Hocam linea'yı almak için astra g sattım. Sabah astranın satışını verdim. Öğlen lineanın satışını aldım. Ama hem astra hem linea piyasada çok bulunan araçlar olduğu için böyle oldu :) 

Şimdi sırada almayı planladığım araç hiçte piyasa arabası olmayacak. Öyle olunca mecbur şehir dışına gidilecek, araç güzelce kontrol ettirilecek falan, haliyle rezerve işi zor. Hem eski model hem büyük hacim bakıyorum. :D 

Jeep liberty 2.4 2005 modelleri inceliyorum. Taktım kafaya, 4 çeker arazi aracına binecem :) 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Jeep liberty 2.4 2005 modelleri inceliyorum. Taktım kafaya, 4 çeker arazi aracına binecem :) 

ben çok düşündüm ama yemiyor bende. :(

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

ben çok düşündüm ama yemiyor bende. :(

Ümit hocam, bende de yemiyordu ama çok düşündüm, yaş 35 oldu, bir daha yaşamayacağım. Şartları zorlayacağım. Jeep olmaz mitsubishi olur, o olmaz subaru olur, ama illa 4 çeker arazi aracına bineceğim. 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Murat Sahın yazdı:

Ümit hocam, bende de yemiyordu ama çok düşündüm, yaş 35 oldu, bir daha yaşamayacağım. Şartları zorlayacağım. Jeep olmaz mitsubishi olur, o olmaz subaru olur, ama illa 4 çeker arazi aracına bineceğim. 

abi 1.3 multijet linea'yı verip şartları zorlamadan alıp binebileceğin suzuki vitara var. 3 suzuki sahibi oldum, sonuncusu 2001 1.6 jlx idi; yüksek hacimli, zorlayacak bir şeyler yerine ben olsam piyasası olan, yürütmesi daha kolay bir aracı en azından basamak olarak kullanırım. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arkadaşım 250 bine 308 alıyordu bir ay önce. Son anda vazgeçip parayı faize yatırdı. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Umut Taşlı yazdı:

abi 1.3 multijet linea'yı verip şartları zorlamadan alıp binebileceğin suzuki vitara var. 3 suzuki sahibi oldum, sonuncusu 2001 1.6 jlx idi; yüksek hacimli, zorlayacak bir şeyler yerine ben olsam piyasası olan, yürütmesi daha kolay bir aracı en azından basamak olarak kullanırım. 

Bahsettiğiniz modelden bir iki örnek link atarsanız (öm olur, buraya yazarsanız da olur) bakmak isterim hocam. 4 (5) kapılı olması gerek ama :) 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Murat Sahın yazdı:

Bahsettiğiniz modelden bir iki örnek link atarsanız (öm olur, buraya yazarsanız da olur) bakmak isterim hocam. 4 (5) kapılı olması gerek ama :) 

fena durmuyor mesela: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-suzuki-denizli-otomotiv-den-suzuki-1.6-jlx-vitara-4x4-orjinal-891768623/detay

passız ve lpg'siz veya motoru yapılmış bir tanesi iş görür bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...