İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz
Köksal Yılmaz yazdı:

Klima var mı tam görünmüyor fotoda. Bizde 2004 1.5dci kamyonet var arka tek kapı çift sürgü babam seviyor arabasını ama kamyonet vergi sigorta muayenesi kötü yanı. Araç olarak memnunuz 5 yıl oldu alalı

Klima var ilan açıklamasında belirtilmiş. Araçlar güzel bence de, o yılarda kullanmışlığım da var. Ama cesaret etmek lazım düşük modelli araca, Mutluluk yaratalım derken sanayiye abone olmaktan korkuyorum 😊

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Klima var ilan açıklamasında belirtilmiş. Araçlar güzel bence de, o yılarda kullanmışlığım da var. Ama cesaret etmek lazım düşük modelli araca, Mutluluk yaratalım derken sanayiye abone olmaktan korkuyorum [emoji4]
Atmosferik motor yaptırma 10-12 bin, dci sanırım min 20 bin tutar enjektör turbo derken
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Yılmaz Er
Mehmet Ozyurek yazdı:

Burada kalsın Yılmaz Bey.. 

ilan bölümü için en az 100 mesajınız olması gerekir. 

Tamamdır Mehmet bey, teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Koray Demir yazdı:

HASARSIZ BOYASIZ KAYITSIZ İlan No: 940534683
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hasarsiz-boyasiz-kayitsiz-940534683/detay

Şu aracın özellikle fiyatı hakkında yorumlarınız nedir alınabilir mi alınabilirse en ideal kaça olmalı?

marka bağımsız: sürü modellerinden  200 bin tl lik birşey alacak isem , sıfır veya sıfıra yakın birşey isterdim , bana hala çok yüksek geliyor bu sayı adetleri.  veya az kasar birşeyler yapar bütçeyi şişmanlatır yeni nesil b suvcuk alırdım

vesile ile yeni muhabbeti olmuştu, hemen herkezin derdi aynı gibi, artan ötv ler yüzünden 2. ele nur yağdı

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hasarsiz-boyasiz-kayitsiz-940534683/detay

Şu aracın özellikle fiyatı hakkında yorumlarınız nedir alınabilir mi alınabilirse en ideal kaça olmalı?
Bu bütçeye zorlanarak çekilmiyorsa sıfır coralla vb hyundai bayon hatta elentra vs bir sürü seçenek bulunup alınabilir. Ancak bütçe maksimum da ise karar alicinindir ne diyelim hayırlı olsun.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba 

Eski makam korumalığından çıkma, arka koltuklarında güneşliğinde, silah dayama alanına kadar buram buram "kamu" kokan güzel temizlikte bir Megane .

Bu gün kendisi ile sürüş deneyimi yaşadım. Şanzımanı çok güzel çalışıyor, tork konverterin yumaşaklığı , şanzımanın prüzsüz geçişleri çok hoş. Motor dizel olsada kabine pek bir sesi yansımıyor. Arkadaşımın arabası. Tavsiye ederim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2009-renault-megane-ii-otomatik-100-hp-dizel-940758587/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Eski makam korumalığından çıkma, arka koltuklarında güneşliğinde, silah dayama alanına kadar buram buram "kamu" kokan güzel temizlikte bir Megane .

Bu gün kendisi ile sürüş deneyimi yaşadım. Şanzımanı çok güzel çalışıyor, tork konverterin yumaşaklığı , şanzımanın prüzsüz geçişleri çok hoş. Motor dizel olsada kabine pek bir sesi yansımıyor. Arkadaşımın arabası. Tavsiye ederim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2009-renault-megane-ii-otomatik-100-hp-dizel-940758587/detay

arkadaşın arkadaşımızdır, şahsen koltuk kılıfı gördüğüm ilanı direkt kapatıyorum. iç mekana hassas bir çok alıcı vardır

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Koray Demir yazdı:

200 bin borca girdikten sonra , manual almak pek ne biliyim. Motoru eski motor , Manual şanzıman, kasa yeni. Biraz daha yeni teknoloji bişey bakardım acıkcası. 

Çağlar Bayur yazdı:

arkadaşın arkadaşımızdır, şahsen koltuk kılıfı gördüğüm ilanı direkt kapatıyorum. iç mekana hassas bir çok alıcı vardır

Arabanın döşemeleri değiştirildi diye biliyorum. Kapıları, tavanı, koltuğundan emin değilim. Sadece motora şanzımana odaklandım. Birde arka kapılardaki yukarı doğru çıkan perdeler hoşuma gitti 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

marka bağımsız: sürü modellerinden  200 bin tl lik birşey alacak isem , sıfır veya sıfıra yakın birşey isterdim , bana hala çok yüksek geliyor bu sayı adetleri.  veya az kasar birşeyler yapar bütçeyi şişmanlatır yeni nesil b suvcuk alırdım

vesile ile yeni muhabbeti olmuştu, hemen herkezin derdi aynı gibi, artan ötv ler yüzünden 2. ele nur yağdı

Maalesef öyle. İş basit aslında Mk 2.5 satıp Mk 3.5 alacağım ama kime sorduysam bu fiyatlara alışacağız artık diyor. Aslında gönülden de Ford Puma geçiyor.

Ali Darbaz yazdı:

200 bin borca girdikten sonra , manual almak pek ne biliyim. Motoru eski motor , Manual şanzıman, kasa yeni. Biraz daha yeni teknoloji bişey bakardım acıkcası. 

Elinde 200k nakit cash meblağın var manuel vites ve bayan kullanacak ne alırsın? diye düşünelim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pumanın işi zor bu zamanlarda, rakipleri oldukça dişli

Koray Demir yazdı:

Mk 2.5 satıp Mk 3.5 alacağım

tercih meselesi , mesela o değişime hiç girmezdim, 2.5 daha kullanışlı

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

pumanın işi zor bu zamanlarda, rakipleri oldukça dişli

tercih meselesi , mesela o değişime hiç girmezdim, 2.5 daha kullanışlı

Fransızlar rahat durmuyor, her kesime hitap eden cezbedici otomobiller üretiyorlar.
Ergonomik açıdan öyle yalnız sorun şu:

200-250 bin km bandındaki metal yorgunluğu mekanik eskime, aşınma, çevresel faktörler  vs. hangi araç olursa olsun haliyle yıpranıyor ve artık bu safhadan sonra aracın alıcı ve kullanıcı nezdindeki psikolojik değeri de düşüyor yoksa aracımdan memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Koray Demir yazdı:

200-250 bin km bandındaki metal yorgunluğu

bişey olmaz, 2 perçini atsa da bence 3.5 tan iyidir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Koray Demir yazdı:

Maalesef öyle. İş basit aslında Mk 2.5 satıp Mk 3.5 alacağım ama kime sorduysam bu fiyatlara alışacağız artık diyor. Aslında gönülden de Ford Puma geçiyor.

Elinde 200k nakit cash meblağın var manuel vites ve bayan kullanacak ne alırsın? diye düşünelim

En az 2020 model Corolla 1.5 litre alırdım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Örnek ilan linki var mı?
Donanım fark etmezse mesela bu olabilir 0 km. Yada düşük km 2020 donanımlisi alınabilir. 2397a992d57fa6443c0b8c7fd50b10ce.jpg
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...