İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Gökhan DOĞAN
Ali Darbaz yazdı:

etec 2 motor olduğu için ekonomik sürmeye uygun güzel alt devri var.  Çok nadir bozulurlar fakat, devir çevirmeyi hiç sevmezler. 5000 deviri geçilmemesi tavsiye edilir

Şöyle bir formatla araclarin veyahut kendi aracimin motor karakterini öğrenebileceğim bir kaynak bulabilecek miyim acaba...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz
Ali Darbaz

Zf 4Hp şanzıman varmış Pejoda :D. 4 ncü vites oranı tam ekonomi için :D

Gearbox:

ZF 4HP14

Transmission type:

automatic

Number of gears:

4

Gear ratios (overall):

I

2.41 (9.21)

II

1.368 (5.23)

III

1 (3.82)

IV

0.739 (2.82)

V

()

VI

()

VII

()

VIII

()

IX

()

X

()

R

2.825

Traction:

FWD (front-wheel drive)

Final drive ratio std:

3.82

optional:

Maksimum Tork bandının ne kadar erken geldiğine bakın :D Mühteşem. 3000 devirde nasıl 150 newton veriyor şaşırıyorum :D

ACtC-3cImlofXhF1dQKj2YyiCJZyXgfn_NDZ4sxY

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pejo kaçmaz, sıfırken satın alanlar hava atardı sahil boyu

Ali Darbaz yazdı:

Mühteşem. 3000 devirde nasıl 150 newton veriyor şaşırıyorum

motor 8 valf lidir normal

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

yahu çok canım sıkıldı şimdi. Herkes arabaya okeyi verdi. 

Ama babam 15 günlük devre mülk tatiline parayı gömdüğü için 10 bin tl açık var. :(

Nasıl canım sıkıldı anlatamam, Yeni yutube starimi elimden kaybettim. :( 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ali Darbaz yazdı:

90 model honda nın 1.8 ile 140 HP yapmasını bir kaz daha tebrik etmek lazım :) 1.6 160 HP atmosferiklere değinmiyorum bile, gündelik araçlar için olanı :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

İçinde Connect motoru yokki. Adam sallamış. 

Mondeoda olan motor Ford Endura-D 1.8L

Connectde olan motor ise Dld-418

de/dı aynı motorun beyinlisi, mondeoda ki hali ile uzun ömürlü ömür törpüsüdür yolda

Ümit Türk yazdı:

yurt dışında %70 i böyle satılmıştı

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-otomatik-focus-930571387/detay

Olanda ki araç çok sevdiğim eski bir mesai arkadaşıma ait. Yaklaşık 3 yıl kadar  önce elindeki Düz vites Focus mk2'yi satıp Kırıkkale'den alıp getirmişti bunu. Şimdi; ailede nüfus artınca geniş bagaja geçmek şart olmuş.

Düşük km'de iken almıştı. Km'yi de çoklukla Adıyaman - Adana - Malatya arasında yaptı.

İyi sürücü ve de temiz kullanıcıdır. Ihtiyacı olan varsa diyerekten buradan paylaşmış olayım. 

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Ahmet Çankaya yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-boyasiz-degisensiz-tramersiz-civic-931435260/detay

nasipse satıp üst sınıf bir araç alacağız, üst sınıf otomobil takası da değerlendirilir...

Abi hangi araçlarla takas düşünüyor? Bilginiz var mı yoksa kendisini mi arayayım? Ayrıca takas fiyatı var mı kafasında ayrıca yoksa ilandaki fiyattan mı sayar? 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
Muhammet Ali Deli yazdı:

Abi hangi araçlarla takas düşünüyor? Bilginiz var mı yoksa kendisini mi arayayım? Ayrıca takas fiyatı var mı kafasında ayrıca yoksa ilandaki fiyattan mı sayar? 

takas fiyatı aynı, karşı aracın fiyatı makul tutulduğu sürece tabiki...

audi, mercedes, bmw gibi düşünüyor..

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Ahmet Çankaya yazdı:

takas fiyatı aynı, karşı aracın fiyatı makul tutulduğu sürece tabiki...

audi, mercedes, bmw gibi düşünüyor..

Tamamdır fiyatta anlaşırız inşallah abi HB A3 ve C 200d var da ben fiyatları ve takas işini konuşup akşam ararım ilandaki numarayı. Bmw şu an bildiğim yok bulurum ama sıkıntı yaşatabilir o yüzden girmek istemem bmw topuna çok temizine de ederinden fazla istiyorlar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cavit Çırakoğlu
Saygın Can Oğuz yazdı:

Bu aralar otomobil ruhsatlı uygun bir araç bakıyorum, ne dersiniz bu ilandaki mantıklı olur mu?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-renault-otomobil-ruhsatli-degisensiz-hasar-kayitsiz-133.000-kmde-hususi-933448720/detay/ 

Mantıklı gibi fakat emin olun otomobil ruhsatlı olduğuna . Bazen ruhsatta ki bilgi vergi dairesinde aynı olmayabiliyor. Devamında bir sürü uğraş.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Teşekkürler Cavit bey, kontrol ettim şimdi otomobil vergisi geçerli. 108TLx2.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Çağlar Bayur yazdı:

oldukça mantıklı, clio yerine bu alınır

Ben de öyle düşündüm, rahat rahat eşya taşınır dağa bayıra gidilir. :) 

Araç ilginç biçimde temiz görünüyor ama solda kapı yok ve arka bagaj kapağı yukarı değil 2 parça yana açılıyor. Bunlar önemli midir bu kasada?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Saygın Can Oğuz yazdı:

arka bagaj kapağı yukarı değil 2 parça yana açılıyor. Bunlar önemli midir bu kasada?

piknikte yağmur başlarsa önemli, bir de pazar kapısında satış yapılırken yukarı açılan tercih ediliyor. iş için kulananlar yukarı açılanı tekten tercih eder, ancak oto ruhsatı olması bizim gibi kullanıcılar için ilk tercih.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ben de öyle düşündüm, rahat rahat eşya taşınır dağa bayıra gidilir. [emoji4] 
Araç ilginç biçimde temiz görünüyor ama solda kapı yok ve arka bagaj kapağı yukarı değil 2 parça yana açılıyor. Bunlar önemli midir bu kasada?
Klima var mı tam görünmüyor fotoda. Bizde 2004 1.5dci kamyonet var arka tek kapı çift sürgü babam seviyor arabasını ama kamyonet vergi sigorta muayenesi kötü yanı. Araç olarak memnunuz 5 yıl oldu alalı
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...