İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

bu o değil de, almadık bi iki tane... bunlar da kaçtı artık 120-150 den aşağı hasarlı terk kalmadı

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Barış Göktürk

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-full-astra-988458957/detay

Opel Astra 1.6 CDTI Excellence Otomatik Vites 2016 Model 105Bin km'de...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-satilik-2015-model-citroen-c3-991072298/detay/

Citroen C3 1.2 VTi Cool Yarı Otomatik 2015 Model 98Bin km'de...

İlandaki her iki araç da çalıştığım şirkette çalışanlara ait. Fiyat hususunda bir yorum ya da indirim yapmam mümkün değil ancak sahibi tarafından kullanılan ve yine sahibince satılan, temiz araçlar olduğunu söyleyebilirim. Özellikle ilk ilandaki araç sahibinin aracına karşı çok titiz olduğunu söylüyorlar.

İlgilenen olursa diye buraya bırakmış olayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Panoramik ön cam, cam tavan gibi çok kullanışlı 😊

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Gedik

Arkadaşlar Kayınbabamın uzun süredir arabası yok. Bütçesine uygun daha önceden sahip olduğu bir araç arıyordu. Şu arabayı bulduk. Yarın Nevşehir'den gidip bakacağız. Adam 45 bin TL olur dedi. Daha pazarlık yaptırmadık. Söyleyeceği bir şey olan var mı diye paylaşıyorum. Yoruma açıktır. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-1999-sahin-1.6ie-hidrolik-direksiyon-plus-kristal-mavi-995550155/detay

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Murat Gedik yazdı:

Arkadaşlar Kayınbabamın uzun süredir arabası yok. Bütçesine uygun daha önceden sahip olduğu bir araç arıyordu. Şu arabayı bulduk. Yarın Nevşehir'den gidip bakacağız. Adam 45 bin TL olur dedi. Daha pazarlık yaptırmadık. Söyleyeceği bir şey olan var mı diye paylaşıyorum. Yoruma açıktır. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-1999-sahin-1.6ie-hidrolik-direksiyon-plus-kristal-mavi-995550155/detay

Koltuk kılıfları ve arka stoplar şüpheci geldi. Pursaklardan araç alırken dikkatli olmalı mimlidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Koray Demir yazdı:

Koltuk kılıfları ve arka stoplar şüpheci geldi. Pursaklardan araç alırken dikkatli olmalı mimlidir.

Zaten ön üç parça değişmiş ve araç komple boyanmış. Bunu biliyoruz ve kabul ediyoruz. Motorunda ve yürüyeninde bir sorun yok dedi satan galerici arkadaş. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Murat Gedik yazdı:

Zaten ön üç parça değişmiş ve araç komple boyanmış. Bunu biliyoruz ve kabul ediyoruz. Motorunda ve yürüyeninde bir sorun yok dedi satan galerici arkadaş. 

Tofaş ustası detaylı şekilde inceleyip bakmalı sonradan masraf açmasın. Galericinin lafına güvenmek zor her zaman daha fazla risklidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Gedik yazdı:

öncelikle o döşeme kılıflarını kaldırıp bakardım, renk güzel , boya cincik harika ama bu arabalara üstten değil alltan bakılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Araba alırken bir kez kazıklandım hayatımda..Onu da Pursaklardan almıştım. Ocağıma incir ağacı dikmişti o araba..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

öncelikle o döşeme kılıflarını kaldırıp bakardım, renk güzel , boya cincik harika ama bu arabalara üstten değil alltan bakılır.

Şu marşpiyellerde gözüken metal aksesuar baş şüpheli kesinlikle bakılmalı. Araç lego gibi o bölgeden kesilip birleştirilmiş olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. 

Koray Demir yazdı:

Şu marşpiyellerde gözüken metal aksesuar baş şüpheli kesinlikle bakılmalı. Araç lego gibi o bölgeden kesilip birleştirilmiş olabilir.

Hiç aklıma gelmemişti. Çok haklısınız.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Murat Gedik yazdı:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. 

Hiç aklıma gelmemişti. Çok haklısınız.

Bursa'da bu versiyonların %99 u ticaride çalışmıştır. Hatta taksi ve dolmuş için üretildi hurafeleri de vardır. iyi kontrol etmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Koray Demir yazdı:

onları yan sanayi plastikler düşmesin, hizada durabilsin diye vidalayıp yapıştırıolar :) hiç haz etmiyorum

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Fiyat biraz yüksek gibi geldi ama piyasanın da ne olduğu belli değil

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-ford-focus-1-0-gtdi-trend-x/sahibinden-ford-focus-1-0-gtdi-trend-x-2012-model/13607368

Araç arkadaşımın soylediklerine kefilim fiyat konusunda bilgi sahibi değilim ama ciddi düşünen olursa konuşurum forum icin

trend x donanım

benzinli

1.0 motor

2012 model

ve tüm bunlara rağmen 266 bin tl mi??? 😲😲😲

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Öner Kurukuz yazdı:

trend x donanım

benzinli

1.0 motor

2012 model

ve tüm bunlara rağmen 266 bin tl mi??? 😲😲😲

Herkesin yapmış olduğu gibi açmış bakmış emsallere malesef durum boyle 😔

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Çankaya

Focus - 1.6 TDCI Titanium - Manuel

2016 model ( 23 Mayıs-2017 trafik çıkışlı) 

69.000 km. Tektonik Gri ( balköpüğü rengi gibi değişik bir gri)

Şirket aracı değil, 2 sahip değiştirmiş, geçmişi bilinen ve kayıt altına alınmış,

Taban döşemesi ve serviste navigasyonlu geri görüş kameralı ekran takılmış,

2 adet küçük kazası var (fotoğrafları var)

Sol arka çamurluk ve arka tampon lokal boyalı, 1379 ₺ tramer kaydı mevcut...

360.000 ₺

Henüz malum siteye ilan verilmemiş olup, ilgilenen arkadaşlara detaylı resimler paylaşılabilecektir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...