İçeriğe Yönlendir

Fiat Egea

Abdurrahman Tekin

Recommended Posts

Önder Özcan
(düzenlendi)

Kaç ay olmuş arabanın segmentine karar veremedik, sanırım bir 6 ay da ismiyle uğraşırız. Son olarak aegea mı egea mı ?

ismi egea oldu ama en güzeli "ege" demek ve uzatmamak.ben ege diyorum

...Dilerseniz FIAT'ın yepyeni kompakt sedan projesi Egea ile tanışmak ve kampanyalardan haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

yukardaki cümle ege nin sitesinden. kompakt sedan = c sınıfı demek değil mi?

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

öylede kardeşim yinede değmiyor işte donanım çok farklı yani egae ederi bende en dolusu bana göre yine çokta maksimum 60 bini geçmemeli

Bence egeanin benzinlisi ile karşıkaştrmak lazm ve fiyat farknı ona göre yorumlamak lazım
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi herhangi bir aracın dizeli ile benzinlisi arasından yaklaşık 10.000 Tl fark var. Bende 2007 de ilk Stilo mu alırken bu gibi önyargılara sahiptim ve etrafımdan da çokça almamam yönünde baskı yedim. Ama aldım ve sonrası iyiki almışım dedim. O önyargılı arkadaşların tümü aracı almak için yarıştı sonrasında.  ;)  :)

:D  :D  :nazar:  :good1:

Yorum bağlantısı

Amblem aegea diyor ama hala :)

46e81ee7e3ba3ab85b2371976c2f2d58.jpg

Aradaki harflerin okunmasi icin A harfleri gizlenmis. Yani algi zaten o yaziyi EGE olarak bize zorluyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Egea'yı basın araçları geldiği zaman 3 günlüğüne Bizim Garaj olarak alıyoruz inşallah. Bir aksilik olmazsa merak ettiğiniz tüm soruları cevaplarız. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

süslü linea değilmi bu, bugün yolda bana kafa tutan araçtı sanırım, yazık oldu garibe  :D  :p

Rodajda olduğundan dokunmamıştır gazına Ali abi :) Hele ki 1.6 mjet ise çatır çatır yer seni istediğin çipi tak :D

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Test aracının olacağı söylenince bugün bayiye gittim.Araç yoktu teste çıkamadım ama showroom aracının inceledim iç aksam malzeme kalitesinde artış var fakat direksiyonuna oturduğum zaman daha önceden c-elysee kullanmış biri olarak sadece biraz geniş ve donanımlısı gibi geldi pek beğenemedim 

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Arka taraf gayet yuksekmis. 1.90 boy ile bile mesafe kalmis. Sanki arka taraf cok begenilmemisti onceki yorumlarda. Koltuklar yorucu olur denmisti diye hatirliyorum bas tavana carpmazsa.

Saygilarimla.

Benim boyum 1.68. Dik bir şekilde oturduğumda başım tavana değiyor...

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

İstanbulda hergün trafikteyim daha bi tana bile görmedim. doğru fiyat politikası ile yollarda görebilirdik, ancak yakınlarda beyaz filolarını görürürüz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Heçbeği tipo diye satsınlar rekor kırar :)

Bizde bilemem ama Avrupa'da tipo olarak satılıyor :) 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Çok pahalı modern linea diyebilirim. 70bin li rakam fiat'a verene kadar ne arabalar var.

İnsaf :shok:

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Çok pahalı modern linea diyebilirim. 70bin li rakam fiat'a verene kadar ne arabalar var.

İnsaf :shok:

Ne arabalar var? Sıfır, dizel vs örnek alayım daha iyi?  :p

Yorum bağlantısı

Ne arabalar var? Sıfır, dizel vs örnek alayım daha iyi?  :p

Liste fiyatı üzerinden konuşuyorum:

Egea Lounge 1.6 M.Jet 120 HP 69.400 tl

Megane hb GT Line 1.5 dCi 110 bg 74.800 TL

O kadar para verdikten sonra madem illaki sıfır alınacak gider naylon alırım, hiç değilse istediğim zaman zararsız satarım. ;) Sıfır şartı olmaz ise bu paraya 2015 f3.5 tadından yenmez.

Yorum bağlantısı

O kadar para verdikten sonra madem illaki sıfır alınacak gider naylon alırım, hiç değilse istediğim zaman zararsız satarım. ;) Sıfır şartı olmaz ise bu paraya 2015 f3.5 tadından yenmez.

Arada 5000 var. Aynı para değil.[emoji6] Otur evladım, sıfır.. [emoji12] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

bu mantıkla gidersek işin sonuna asla ulaşamayız.

Golf 1.6 TDI BMT 90 PS Midline Plus 75.400 TL fiyat-detay-buton.png Golf 1.6 TDI 110 PS Bluemotion 80.900 TL fiyat-detay-buton.png Golf 1.6 TDI BMT 110 PS Comfortline 81.700 TL

bir  başkası da der ki,o paraya gider golf alırım.

Yorum bağlantısı

Şirketin iş merkezinin otoparkında 1 tane var her gün geliyor . İyice inceledim benim kişisel yorumum bu konudaki yorumların % 50 si tamamen ön yargı başka birşey değil. Araba fena değil ayrıca sürekli en pahalı modeli örnek veriliyor. 62 Bin Tl ye urban donanımda dizelide alınabiliyor. Golfun hangi dizel modeli 62 bin TL ye var acaba merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

75 liraya naylon mu alacaksın  :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...