İçeriğe Yönlendir

Osram Night Breaker Plus/Unlimited/Laser

Safak Acar

Recommended Posts

• 7 ay sonra...
Safak Acar

Ampülün ömrü 1.5 yıl oldu, konulara bakarken denk geldim ,

2015 Ekim ayında ilk sol ampul kısa sı giti, Kasımda da sağ taraf kısa sı gitti. , Uzunları sağlam :D 

torpidoda tuttuğum yedeklere geçtim onlar hala çalışıyor :D   

Nbu ampüle göre şuanda hiç birşey görmüyor gibiyim,  verdiğimiz para değer bir aydınlatma,alıyormuşum onu anladım. 

kısmet bi xneona :p 

Yorum bağlantısı

Ampülün ömrü 1.5 yıl oldu, konulara bakarken denk geldim ,

2015 Ekim ayında ilk sol ampul kısa sı giti, Kasımda da sağ taraf kısa sı gitti. , Uzunları sağlam :D

torpidoda tuttuğum yedeklere geçtim onlar hala çalışıyor :D   

Nbu ampüle göre şuanda hiç birşey görmüyor gibiyim,  verdiğimiz para değer bir aydınlatma,alıyormuşum onu anladım. 

kısmet bi xneona :p

Ne oldu konu mu hortladı diye daldım içeri. 

e artık yeter ŞAFAK bir ampül almana vesile olduk, kaç zamandır patlamıyordu. Taş mı yesin adamlar :D 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Megalight Ultra +120 General Electric aldım bir hafta önce aydınlatması çok iyi önceden Nb unlimited kullanıyordum ondan hiç eksiği yok fiyatıda 35tl. h7

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Ne oldu konu mu hortladı diye daldım içeri. 

e artık yeter ŞAFAK bir ampül almana vesile olduk, kaç zamandır patlamıyordu. Taş mı yesin adamlar :D

Dimi bozulacakki ekonomi canlansın :D 

Yorum bağlantısı
Celil Alpay

Bugun osram night breaker unlimited ampullerim takildi. Daha önce de Civic aracimda kullanmistim. Bence oldukça başarılı. Resimler telefonumun gece modunda cekilmistir;

b90c518af78e826d36601327bc874607.jpg

7e583bed2d168990d27cfbf2235d25ec.jpg

bdbd90824fc8fc5db67d25d810467072.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Köksal Yılmaz

Elektrik komponentleri yıllardır bizimle beraber :)

Hala würth müdür abi? Neden würth biraz bahseder misin? Kokusu mu güzel, gözleri mi renkli nedir onu eşsiz kılan?

http://www.oto-parca.net/Bosch-Xenon-Silver-Serisi,LA_277-2.html#labels=277-2

http://www.sanalpazar.com/urunara?criteria=BOSCH+XENON+silver

En son sanal pazardan hesaplıparça kullanıcısından aldım.   Onun dışında otoparça sitesinde bosch serisi farlar var.

Yorumlara gelirsek abicim, nb sonrası çok daha güçlü bir ampul oduğunu gördüm.  Değerini gece 2de Sivasdan Antebe giderken zifiri karanlıkta anladım.  Son derece konforlu bir yolculuktu benim için. 

Tavsiye ederim. :good1:

Kangooya h4 lazım osram bilux lar ucuz ama etkisiz, hala bosch mu dersin, ne alayım?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Hala würth müdür abi? Neden würth biraz bahseder misin? Kokusu mu güzel, gözleri mi renkli nedir onu eşsiz kılan?

Kangooya h4 lazım osram bilux lar ucuz ama etkisiz, hala bosch mu dersin, ne alayım?

Hala xenon silver derim çünkü hala kullanıyorum.  NB den 1-2 tık fazla aydınlatıyor lakin 5 tık fazla dayanıyor. 

xenon silver olmazsa NB devam

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Alpay Sumer

2005 fiesta standart halde, gece gorusu ve karli yagmurlu havalardada adam gibi aydinlatacak bi ampul modeli rica edebilirmiyim? kullanan ve hakikaten f/p acisindan is gorecek bi model tavsiyeniz ne olur acaba? yorumlara baktim fakat daha cok kafam karisti.. ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Farların markası nedir. Orjinal mi ordan başlamalı. Gölge oluşuyor mu yola düşen ışıkta

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

farlar orjinal fiesta fari..herhangi bir ekipman mevcut degil..uzerindeki ampullerde sanirim standart bi osram diye dusunuyorum..araci bir kac ay oldu alali, acma imkanim olmadi.. bayram surecinde gece daha cok kullandim.. ama goremeden kullandigimi farkettim.. ki gozlerimde bayagi iyidir..golge degil de yolu aydinlatmadigini ayarla oynadigimda isigin dagildigini farkettim...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Öncelikle özekikle fiesta da yan sanayi farlar gölge yapıyor. Yağmurda ve kış şartlarında narva contrast plus veya osram allseasons dwrim. Yolu aydınlatır sarımtrak ışık verir damlayı göstermez yolu gösterir. Uzun süreli kullanımda gözü yormaz

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

caglar bey herhangi bi ayri tesisat veya ekipmana gerek varmidir erime vb. sorun cikarmaz degilmi? voltaj degerleri mevcutlarla farkli oldugu takdirde problem yaratirmi peki?

far icinde kararma sararma vb sorun cikarmaz insallah...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

12v tur hepsi. Boyalı camlı kalitesiz ampuller far tasını bozar

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

caglar bey cok tesekkur ederim.. bakindim biraz pahali geldi netten.. es dostu arayip buyuk magazalardan baktiracagim.. ilk firsatta taktirip fotograf paylasacagim... ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Rakamı xenon kit kadardır. Işığını gören hısım akraba alay edebilir otoparkta karşıdan bakınca hay bunu tavsiye eden denir.. Alışığım.. Yola çıkıp sağanak yağmurda yol alınca.... Hepsine değer

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

valla karsidan bakip alay eden olursa gel sen kullan derim ;) cunku suanki farlarim sakat... gece aydinlatsin karda kista isik dagilmasin yeterli..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ali Gök
(düzenlendi)

Herkese iyi akşamlar,

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. internette epey bir bakındım ama kafam karıştı tam ne yapsam karar veremedim bu sebebpe abilerime danışmak istedim

benim fluancenin aydınlatmaları çok yetersiz geliyor. Gözler astigmatlı olmasıda bunda büyük etken

Eski erada h4 philips extravision %130 ampül vardı aydınlatması fena değildi . ama fluancede özellikle yağışlı havada hiçbişey göremiyorum standart h7 ampül var üzerinde . mercekli far yapısı var

karşıdaki kişileri rahatsız etmeden maximum aydınlatmayı nasıl sağlayabilirim. yani en güçlü görüşü başkasına sıkıntı yaratmadan nasıl alabilirim.

şuan bixenon dönüşümüne giremiyorum.   tavsiye edeceğin bir ampül varmı yada buna led mi takılır ne uyar vs net bir tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

aklımda şu var .  http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/osram-h7-night-breaker-laser-2-li-ampul-set-256104669?gclid=CjwKEAiA2OzDBRCdqIyIqYaaqQoSJABeJZditVONf_ZJ6GXnduwjwfa0ub7tjgj1Bt7Tw8j3toE99BoCbCHw_wcB&ggmktg=PaidSearch*PLA*634605280*35250001047*98648318967*pla**aud-277212249995:pla-79002696447&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

başka bir ürün varsa n11 vs link verseniz oda olur ne yapayım ben bu arabaya ?

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
.
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Herkese iyi akşamlar,

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. internette epey bir bakındım ama kafam karıştı tam ne yapsam karar veremedim bu sebebpe abilerime danışmak istedim

benim fluancenin aydınlatmaları çok yetersiz geliyor. Gözler astigmatlı olmasıda bunda büyük etken

Eski erada h4 philips extravision %130 ampül vardı aydınlatması fena değildi . ama fluancede özellikle yağışlı havada hiçbişey göremiyorum standart h7 ampül var üzerinde . mercekli far yapısı var

karşıdaki kişileri rahatsız etmeden maximum aydınlatmayı nasıl sağlayabilirim. yani en güçlü görüşü başkasına sıkıntı yaratmadan nasıl alabilirim.

şuan bixenon dönüşümüne giremiyorum.   tavsiye edeceğin bir ampül varmı yada buna led mi takılır ne uyar vs net bir tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

aklımda şu var .  http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/osram-h7-night-breaker-laser-2-li-ampul-set-256104669?gclid=CjwKEAiA2OzDBRCdqIyIqYaaqQoSJABeJZditVONf_ZJ6GXnduwjwfa0ub7tjgj1Bt7Tw8j3toE99BoCbCHw_wcB&ggmktg=PaidSearch*PLA*634605280*35250001047*98648318967*pla**aud-277212249995:pla-79002696447&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

başka bir ürün varsa n11 vs link verseniz oda olur ne yapayım ben bu arabaya ?

Alttaki konuda çözüm önerim var ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

bence philips daha güzel aydınlatıyor bende kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bende %130 Philips'ler takılı ve aracıma binen kişiler çok iyi bir aydınlatmanın olduğunu söylüyorlar.Bu tip farların ömürleri kısa olması konusunda çok şikayet vardır ama ben yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Arkadaşlar yapmayın halojen ampule 80-100 tl verilir mi ?

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)
4 dakika önce, Serdar GÜNGÖR yazdı:

Arkadaşlar yapmayın halojen ampule 80-100 tl verilir mi ?

Aydınlatma yetersiz ise ve aracıma ve başkalarına zarar vermeden yapılacak en uygun çare iyi bir çitt ampül'den daha iyisi ne olabilirki. Aranırsa 65 tl'yede aynı sitede var.

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
kelime düzenlemesi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...