İçeriğe Yönlendir

%100 Oto - TRT Tamirhane

Sani Gerşon

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

tamirhaneyi de seyredeceğim ama %100 otoda sadece döşemeci cihanın yaptığı işleri beğeniyordum gerisi tırt  :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

tamirhaneyi de seyredeceğim ama %100 otoda sadece döşemeci cihanın yaptığı işleri beğeniyordum gerisi tırt  :crazy:

Az evvel bi subarı yapılışını izledim. Onu beğendim. Döşemeler gerçekten iyi :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Salih Temel

Daha çok çalışmamız gerek

Böyle bir programda mesela boya yapıyor adam ne bir maske ne bir gözlük var

hani iş güvenliği Amerikan Restorasyon izlerdim adam boyaya bi girerdi sanırsın astronot olmuş

program epey yapay olmuş 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Bizim forum oynasa daha gerçekci olurdu valla, çok saçma  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Yabancı menşei yapımların farkında olması güzel ama biraz daha özgünlük katabilse daha iyi tutacağının farkındayım. %100 oto diye bir program var, motor modifiye bölümü eksoz susturucusuyla başlayıp bitiyor. Ülkem gerçekleri bu değil halbuki.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Yayından kaldırılası bir program , çok yapmacık , o kaportacı ustanın kolundaki dövme bile sahte :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Daha çok çalışmamız gerek

Böyle bir programda mesela boya yapıyor adam ne bir maske ne bir gözlük var

hani iş güvenliği Amerikan Restorasyon izlerdim adam boyaya bi girerdi sanırsın astronot olmuş

program epey yapay olmuş

Gerçekçilik bu ama. Bizde hangi usta takiyor [emoji3]
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Bizim bütün ustalarımız bir tornavida bir çekiçle motordan girip egzoz'dan çıkıyor. kendini yetiştirme, yenileme eğitme yok.  Bazı ustalar hariç, belli bir alanda uzmanlaşma falan yok. Hal böyle olunca programda bu şekilde saçma sapan bir hale gelmiş. Sanayide araba toplayıp satmak konulu belgesel veya dizi çekilirmi yahu? yaparsınız bir Gas Monkey, overhaulin, wheeler Dealers tarzı birşey seyrederiz. Kolunda çakma dövmeli hacı baba, jigolo kılıklı patron ve birde bilgisayar teknisyeni tipinde bir adam piyasadan kayıt dışı ( hasarı Tramer'e yansımamış) araçları toplayıp, sanayide dükkan,dükkan gezip yaptırıyorlar bir tane vida sıktıkları bile yok. Saçma sapan pazarlık sahneleri hey allahım ya... :kafa2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Belgesel kanalında?

Yüzde yüz otonun yanında tamirhane yine iyi kalmış bence  :)

Bu arada ortaklardan şapkalı olanın tişörtüde her bölüm üzerinde hiç değiştirmiyor sanırım :D 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

kolda dövme, atraksiyonlu bıyık, kasket bunlar biraz amerikan özentisi olmuş ama gayet izlenebilir buldum. izleyicinin de genel seviyesine uygun gibi duruyor. araya bilgi notları koymuşlar. bence iyi program. sürdürülmesi lazım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

"noname servis" adında bir program yapmalı nerde çekilir acaba?

mangal başında darbuka ile .. fragmanı mevcut

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Az önce yine denk geldim, bence çok yanlış çekiyolar. Mesela konu hurda alınıp toplanması ise mersin e gidilmeli, Taunus restorasyon :p

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Herkes birbiri üzerinden kâr gudme peşinde..yalanla dolanla adamı enayi yerine koymayla.. Kötü örnek oluşturabilecek bi yapım

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

5 dakikadır arabanın tavanındaki jantın mantığını çözmeye çalışıyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

5 dakikadır arabanın tavanındaki jantın mantığını çözmeye çalışıyorum

Osman usta'nın cem karaca olabilmesini çözebildiniz mi yoksa :crazy:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

2. El araçlar tamir edilirken genelde çıkma parça kullanılıp orjinallik boulmaz diyor adam ya.. Ayrıca mondeonun yamulan şasisini çektirerek ve ısıtarak düzelttiler ve gayet normal bir işlem olarak anlatıyorlar.. Ciddi birisinin şikayet etmesi gerekir.. Şımarıklıktan başka bir şey değil, parayı ödeyen trt ise bolca israf sözkonusu..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
(düzenlendi)

Yüzde yüz oto yeni bölümlerinde biraz değişiklikler yapmış ve bu bölümde de Ford Focusu "baştan yaratmışlar" ..yinede ben yorum yapmayayım en iyisi focus sahibi arkadaşlarım yapsınlar yorumları :)

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hala çok amatörüz ama güzel yinede bir emek var ortada.

Programda yapılanlar araçların plast dip ile boyanması, performans lastik diye piyasadaki en kalitesiz v desen lastiğin takılması, araçlara hiç yakışmayan et değerleri uygunsuz jantlar, ve karlıkçı halile taktırılan fiber tampon ekleri :)

Bütçe meselesi.

TRT ona göre bir bütçe ayırmış.  :D  Malum birde Angara faktörü giriyor işin içine

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...