İçeriğe Yönlendir

%100 Oto - TRT Tamirhane

Sani Gerşon

Recommended Posts

Konuyu birleştirdim,tek konudan devam edelim Doğuş. :good1:

İyi yapmışsın abi daha iyi oldu bu şekilde  :)

Yorum bağlantısı

İyi yapmışsın abi daha iyi oldu bu şekilde  :)

Başlığıda düzelttim,bu programın paylaşımlarını tek konu üzerinden yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı

Başlığıda düzelttim,bu programın paylaşımlarını tek konu üzerinden yapabilirsiniz.

Gerisi gelecek bu programın zaten belli oldu bu başlıktan devam ederiz bu sanat eserlerini paylaşmaya :) 

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Halil abi bu haftaki Accent için bugüne kadar gelen en kötü durumdaki araçtı dedi. En kötü kelimesini ekleyince bir nebze de olsa farklı bir cümle kurmuş oldu. Araç sahibi kadın ısrarla siyah veya koyu renk istemiyorum dedi arabayı koyu yeşil mi kahverengi mi yaptılar anladım..

Abi bi de demezler mi buraya gelene kadar, ışıklarda bir kaç kişi bu aracın rengi ne diye sordular diye  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi bi de demezler mi buraya gelene kadar, ışıklarda bir kaç kişi bu aracın rengi ne diye sordular diye  :D

O zaten efsane, genelde ışıklarda satar mısın bilader şeklinde sorarlar birde.. Mesela benim bir arkadaşıma günlük sorarlar (dı) ki bana henüz soran olmadı. Bir kez bir esnaf bunlar kaç lira dedi, şu kadar dedim satarsan haberim olsun dedi. Ayıp ettin ilk senin haberin olacak dedim ama kimdi hala hatırlamıyorum... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Arakadaşlar araç sahibi bayanı program çıkışı trafik çevirmesinde almışlar. Aracını bağlayıp sahte plakadan bayanı içeri almışlar. Malum terör gündemde, bombalı araç yapımı şüphesiyle 6 yıl yemiş. Program yapımcıları ve ustaları da almışlar yardım ve yataklıktan. Hapisanede 5 den geriye sayarak hapisane müdürünün koltuk takımlarını yeniliyorlarmış. :D  :D  :D

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arkadaşlar, birkaç bölümü izledim, kusura bakmayın ama midem hala bulanıyor  :angry:

Devlet televizyonun düştüğü halleremi, uçan vergilerimize mi, araba modifiye diye yaptıkları apaçi ve 30 sınıf sanayi işliğine mi neye kızayım şaşırdım vallahiii  :angry:

%100 TıRT tamirhane.....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Bir bölümünü izleyip şaşırmıştım, demek herkesin dikkatini çekmiş.

Daha evvel Land Rover topladıkları bir program vardı TRT'de, o güzeldi, tekrarını bulsam izlerim hatta.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

hem dandik buluyorum, hem de merakımdan bütün bölümlerini izledim niyeyse (24 bölüm tekmili birden %100 oto)

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Ağırlığı olmayan hafif bir program. Bayanın arabasını yaptıkları bölüm denk geldi izledim. Ustalar at hırsızı gibi programda da çakma işler yapılıyor. Eskiden tgrt'de AutoGusto mu ne vardı o bile daha zevkliydi :-) belki hala vardır.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Ağırlığı olmayan hafif bir program. Bayanın arabasını yaptıkları bölüm denk geldi izledim. Ustalar at hırsızı gibi programda da çakma işler yapılıyor. Eskiden tgrt'de AutoGusto mu ne vardı o bile daha zevkliydi :-) belki hala vardır.

Hala var :yes:  :good1:

Bir de TV8' de 8.ETAP vardı, o da güzeldi. Şimdi ne oldu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı

Hala var :yes:  :good1:

Bir de TV8' de 8.ETAP vardı, o da güzeldi. Şimdi ne oldu bilmiyorum.

Kanal 24 e geçti pazar günleri saat 2 yada 3 te sanırım 

Yorum bağlantısı
Selçuk Karabulut

Trt 1 ' de yayınlanan %100 Oto Adlı program Discovery Overhaulin ve Discovery Turbo Kanalı West Coast Customs Programından esinlenerek yapılan bir program bilmeyenler için paylaşmak istedim. İnanılmaz derece egosu tavan olan insanların arabaları nasıl beraber edip birde bunu televizyon'da göstermesi bana aşırı komik geldi. İnşallah bizi yabancılar görmüyordur  :p   bide aklıma şey takıldı zekim ürende bizi görüyor mu ki  :rolleyes:

Ve birde birşey öğrenmiş oldum Focus Alman arabasıymış :)

FORD FOCUS 

İNANILMAZ DEĞİŞİM BEN MÜKKEMMEL TASARIMCIYIM DİYEN KARLIKCI HALİL USTAMIZIN EGOSU VE ARAÇ SAHİBİNİN ŞOKA UĞRAMASI :)

Ve daha niceleri İyi seyirler...    :D  :D

:)))))))))

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Olcay Sert

Örnek aldıkları programlarla sadece araba konusunda benzerlik yakalayabilmiş anca dört teker, bide patron ne ayak resmen

"çalışın köleler !!!"

pozisyonunda gas monkey öyle mi adam kendini koyuyor ortaya

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Sanirim bugune kadarki elle tutulur ilk arac oldu. Eksikleri yokmu var ama guzel olmus. Net anlayamadim bu aracda kampana yok sanirim enteresan.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sanirim bugune kadarki elle tutulur ilk arac oldu. Eksikleri yokmu var ama guzel olmus. Net anlayamadim bu aracda kampana yok sanirim enteresan.

124 lerin hepsinde dört fren disktir.

Ben olsam lastikçi kısmında o lastiğe sabun sürme kısmını falan göstermem, lastikleri takıp yerden basketbol topu gibi sektirmeleri falan hoş görünmüyor. Biz profesyoneliz, havaya atar tutarız bize bir şey olmaz tarzı hoş olmayan hareketler. Ancak olumlu adımlar atılıyor mutlaka yavaş yavaş olsa bile.. Memnunum.. ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu şimdi restarasyonmu oluyor, anlamadı ben  :unsure2:    %100 Uydurma TıRT Tamirhane  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...