İçeriğe Yönlendir

%100 Oto - TRT Tamirhane

Sani Gerşon

Recommended Posts

dipart bukalemun mavi-mor kendimiz yaptırsak fiyat ne çıkar acaba ?  :fiuw:

Bir önceki programda 3000-4000 lira arası olduğunu söylemişti uygulamayı yapan adam.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Bir önceki programda 3000-4000 lira arası olduğunu söylemişti uygulamayı yapan adam.

Zevk meselesi illaki ama değer mi?

Yorum bağlantısı

Zevk meselesi illaki ama değer mi?

Değmez, olay rengi değil, kaplama yada bunun gibi uygulamaların hiçbiri için değmez 1 seneye kalmaz yoldaki taşlardan dolayı delikler, soyulmalar başlayacak gereksiz bir para bana göre.

Yorum bağlantısı
Selçuk Karabulut

çok merak ediyorum bu programı yapanlar milletin aracının boyasını kafasına göre zımparalayıp üstüne kauçuk kaplama yapıyorlar (ücreti1200 lira kaldı ki ford ka bu kadar tutmaz ) geri eski haline aracın boyasının dönmesi için ne b..k yicekler acaba,kaldı ki araca ne yaparlarsa yapsınlar döşeme ustasının haricinde birşeyden anlamadıkları kanaatindeyim.ilk önce bana kalırsa aracın farından başlamaları lazım....

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Döşemenin de birçok yeri pot.Deri koltuğa neden deri koltuk dendiğini halen anlamış değiller :) Suni deriyi ısıtıp genleştirmek çözüm değil.Aynaları ben olsam değiştirirdim,bu çirkin ördek yavrusunun en çirkin yerlerinden biri aynalar.Collection jantları ya da StreetKa jantları dışında jant yakışmıyor işte kasmanın gereği yok.Fiber aksesuar kadar arabayı basit yapan birşey yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fibere basacan vidayı salacan metal kaportaya.. montaj sonrası zımpara... üstüne ilk basınçlı yıkamada çıkacak bir plastik kaplama ( sağ arka çamurlukta kalkmaya başlamıştı bile) döşeme fırtınalı deniz gibi pot pot.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

fibere basacan vidayı salacan metal kaportaya.. montaj sonrası zımpara... üstüne ilk basınçlı yıkamada çıkacak bir plastik kaplama ( sağ arka çamurlukta kalkmaya başlamıştı bile) döşeme fırtınalı deniz gibi pot pot.

Ka bakarken bir tanesi ben bu kaplamaya 1000 lira verdim hocam aşağı satmam demişti :) 1000 lira fiyattan inse atlayacam halbuki üzerine.Aldığım arabayı komple 800 liraya boyatıyorum şu an.Kafa bi gidiyo bazen insanda zaar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz

Renk güzelde uygulama tazzikli suyla yamuluyor o dert. Kaplamalar oto yıkamada basınçlı suyu yiyince kalkma yapabiliyor. Döşeme rengi çok sönük kalmış. En güzel yanı 4 tane cillop gibi lastik ve jant tabi :D

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Heryeri zımparalı, macunlu.. Arkadaş şu arabayı komple bi güzel boyasanızda, sonra ne zıkkım kaplayacaksan kaplasanız..

Adam sıkılsa, sökeyim dese.. Anam, heryer çizik heryer macun.. Doğru komple boyaya.. E neye yaradı şimdi...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Halil abi bu haftaki Accent için bugüne kadar gelen en kötü durumdaki araçtı dedi. En kötü kelimesini ekleyince bir nebze de olsa farklı bir cümle kurmuş oldu. Araç sahibi kadın ısrarla siyah veya koyu renk istemiyorum dedi arabayı koyu yeşil mi kahverengi mi yaptılar anladım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gençtürk
(düzenlendi)

Trt 1 ' de yayınlanan %100 Oto Adlı program Discovery Overhaulin ve Discovery Turbo Kanalı West Coast Customs Programından esinlenerek yapılan bir program bilmeyenler için paylaşmak istedim. İnanılmaz derece egosu tavan olan insanların arabaları nasıl beraber edip birde bunu televizyon'da göstermesi bana aşırı komik geldi. İnşallah bizi yabancılar görmüyordur  :p   bide aklıma şey takıldı zekim ürende bizi görüyor mu ki  :rolleyes: 

Ve birde birşey öğrenmiş oldum Focus Alman arabasıymış :)

FORD FOCUS 

İNANILMAZ DEĞİŞİM BEN MÜKKEMMEL TASARIMCIYIM DİYEN KARLIKCI HALİL USTAMIZIN EGOSU VE ARAÇ SAHİBİNİN ŞOKA UĞRAMASI :) 

Ve daha niceleri İyi seyirler...    :D  :D

tarihinde Erkan Gençtürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Gençtürk

Erkan Bey;

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Teşekkürler Hakan bey.. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

insaniyet namına kaldırılmalı bu programn yayından

Niye abi, adamın tasarımları mükemmel.. Faydalanmayalım mı ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

FORD FOCUS 

insaniyet namına kaldırılmalı bu programn yayından

La siz de mi böyle boyuyorsunuz yoksa  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mahvetmişler güzelim pejoyu...  :shok:

En başarısız çalışmalarına bunu aday gösteriyorum... 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yaptıkları arabayı eskişehirde canlı gördüm

Arabayı performa lastiklerinden tanıdım :)

Yakında soyulmalar, çizilmeler başlar :) Altta sağı solu macunlu kaporta var nasıl olsa 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Modifiyede gelinen son nokta, aracın plakasını bile modifiye etmişler, sonu 683 olan plaka hafif bir stage 1 yazılımla 693 olmuş, sahibi de plaka çok güzel olmuş demezmi birde  :D  :D

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Doğuş abi,bu gidişle yüzde yüz oto senin arabayada el atacak  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Doğuş abi,bu gidişle yüzde yüz oto senin arabayada el atacak  :biggrin:

Allah yazdıysa bozsun tövbe de  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...