İçeriğe Yönlendir

Quadcopter Ve Drone'lar Hakkında

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

Olgu abi güzel seçim olmuş da çok hızlı kargo mu seçtin sen jet gibi gelmiş. Uçuşları bekliyoruz gimbal'da çok güzel ona bir alıcı bir verici bağladıkmı al sana güzel bir FPV (First Person View)

Ayrıca yardımcı olabileceğim birşey var ise cep numaram: 0555 346 40 44 whatsapp'da yazabilirsin..

Abi allahtan istanbuldayım :) Ama mahalle arası uçuranlara bende karşıyım indir gitsin :)

Eyvallah teşekkürler.

Evet DHL ile geldi cihazı 190 $ dan + 18 $'kargo + 110 tl gümrük ödemesi ile kapıya teslim aldık. Gümrük kontrol dahil 6 günde geldi sanırım.

Gimbala inanılmaz sevindim 119 $ dan aşşa bulamadığım ürün nerede ise bedavaya geldi. Yaptığı işi geç tipi çok hoşuma gitti öncelikle her taraftan sarkan kablolar yok.

Akşama pili rodaj fln neyse o zımbırtı ile biraz yorayım uçuşa daha çok var :) hemen heyecan kaçmasın.

Güzel bir inceleme konusu açmayıda planlıyorum. Kutu açılım, parçalar vs. whats up süper oldu 7/24 canlı destek :)

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Cx-20 yi topladım, hatta masanın üstünden 10 cm havalandırdım

Videosu bilem var

Acemi droncu yemek masasından dron uçurursa :)

34800d82843c239e7e012f239417879d.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Şuan videoyu izliyorum abi maşallah bizdede var bir tane 1.5 yaşında bir model quadcopter'i görünce elde tornavida tamire geliyor yanıma.. 

Güzel hatta enfes bir tanıtım. TR'de pek quad tanıtan kimse yoktur.. 

Bu arada askı en büyük eksiklik.. Sipariş vermediysen benden sana bir askı gelsin lakin o kumandayı taşımak bir süre sonra uğraştırıyor..

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Şuan videoyu izliyorum abi maşallah bizdede var bir tane 1.5 yaşında bir model quadcopter'i görünce elde tornavida tamire geliyor yanıma.. 

Güzel hatta enfes bir tanıtım. TR'de pek quad tanıtan kimse yoktur.. 

Bu arada askı en büyük eksiklik.. Sipariş vermediysen benden sana bir askı gelsin lakin o kumandayı taşımak bir süre sonra uğraştırıyor..

7-8 dakika uçuracağız yahu olmaz birşey :) 

Acemi acemi kutu açılımı yaptık ne olacak  :blush:  Zaten bi 15 dakika nasıl çalışıyor bu diye cebelleştim  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Tamam nasıl istersen :) O 7-8 dk. ilerde yedek bataryalarla ek üzerine bağlayacağın FPV de kullancağın ekranla daha da keyifli hale gelecektir..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tanıtımı boşverdim, ufaklığı yiyebiliyor muyuz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Arkadaşı taktık bakalım :) çekimler gene iyi oldu üzerinde gelen sarsıntı önleyici ile ( Youtube upload bitince koyacağım ) 

J6b6LE.jpgOB4B23.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Görmemişin araç kamerası olmuş, tutmuş birde durona takmış  :vroom:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aşağıya bakan kameranın görüntüleri, ürkütücü olmuş Olgu :D

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Selam quadcoptere diyecek söz yok kamerada ha keza öyle ama pilot eski pilotlardan :) Kumandaya alışkınlığın belli oluyor gayet stabil ve hatasız bir uçuş olmuş. Bundan sonra gezilecek görülecek yerlerde gezdir bizi...  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı

Bu ara 2 model dikkatimi çekiyor, jjrc h12c kamera kalitesi çok iyi ve uçuşu menzilli vs bi çok artısı var.

Diğeri de syma x8w

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bu ara 2 model dikkatimi çekiyor, jjrc h12c kamera kalitesi çok iyi ve uçuşu menzilli vs bi çok artısı var.

Diğeri de syma x8w

Hakan selam bence Syma'ya hiç bulaşma hatta siğer JJRC'ye de bulaşma. İkinci el bile olsa 600-1000 arası Phantom1'ler düşüyor sahibinden'e oradan bul daha iyi. Ben bir defa 500TL'ye bir defada 400 TL'ye buldum sahibinden'de. Keşke Syma'ya bu parayı vermeseymişim diyorum inan bana..

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

İlan No: 244549204

:)

Bak mesela elimde Phantom 1'ler olmasa bu cihazı alırdım hemen fiyatı makul bir fiyat..

tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Düzenledim bakalım..

Acemi droncu iş başında :)

Ayrıca bu video çok hoşuma gitti bende bir tanıtım yapayım en kısa zamanda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hakan selam bence Syma'ya hiç bulaşma hatta siğer JJRC'ye de bulaşma. İkinci el bile olsa 600-1000 arası Phantom1'ler düşüyor sahibinden'e oradan bul daha iyi. Ben bir defa 500TL'ye bir defada 400 TL'ye buldum sahibinden'de. Keşke Syma'ya bu parayı vermeseymişim diyorum inan bana..

H12c syma nın üstünden atlar, sırf fpv için aklımda syma aslında ;)

Syma yorumları kötü olduğu konusunda yoğunluk fazla, tarantulaya da baktım bi ara ama h12c ağır basıyor, kamera olsun sağlamlık olsun, uçuş kontrolü olsun önde.

Bu cihazlar da ikinci ele güvenmem abi,sanırım h12c yi alacam :)

Bol yedekli bi Set ile [emoji1] [emoji1]

Malum kamera gitti benim diğerinin üstünde, boş boş uçuruyorum arada

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

H12c syma nın üstünden atlar, sırf fpv için aklımda syma aslında ;)

Syma yorumları kötü olduğu konusunda yoğunluk fazla, tarantulaya da baktım bi ara ama h12c ağır basıyor, kamera olsun sağlamlık olsun, uçuş kontrolü olsun önde.

Bu cihazlar da ikinci ele güvenmem abi,sanırım h12c yi alacam :)

Bol yedekli bi Set ile [emoji1] [emoji1]

Malum kamera gitti benim diğerinin üstünde, boş boş uçuruyorum arada

Şuan elindeki alete bile kamera takabilirsin bak bendeki mini kameralardan ona bir FPV bağlantısı yaparsak bile aynen kullanabilirsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...