İçeriğe Yönlendir

Quadcopter Ve Drone'lar Hakkında

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Olgu Erhan

Düzenledim bakalım..

Ayrıca bu video çok hoşuma gitti bende bir tanıtım yapayım en kısa zamanda :)

Yani konu sahibi olarak yapmaman hata  :blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şuan elindeki alete bile kamera takabilirsin bak bendeki mini kameralardan ona bir FPV bağlantısı yaparsak bile aynen kullanabilirsin.

H12c deki verimlilik çinli de yok [emoji1]

Eken 9 dan mı bahsediyorsun ?

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Yani konu sahibi olarak yapmaman hata  :blush:

Sorma sen yapınca şimdi epey hoşuma gitti. 

Zaten moderatörlere seslenmek lazım artık konunun adı değişmeli "Quadcopter ve Drone'lar Hakkında" diyebiliriz..

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Sorma sen yapınca şimdi epey hoşuma gitti.

Zaten moderatörlere seslenmek lazım artık konunun adı değişmeli "Quadcopter ve Drone'lar Hakkında" diyebiliriz..

6s az önce geldi. Tam dıronluk :)

d99c0f4fc0915a8d180610b86ee23fd4.jpg20a2a28d6c07a7411bf0986c0df2b675.jpgbfe3c669ac079337d33d5a7afc5b61e2.jpg

60 kuruş vergi yırttık. 4K 24 fps ama helikopterde çok hareketli hamle yapmaz isek güzel olacak.

9ea49dac01d5c821403b059032a048e7.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Öff aynen tam drone'luk belki bakarsın gimbal kadar olmasada titreşimi düzenler biraz daha. Çekimini bekliyorum Olgu abi ..

6s az önce geldi. Tam dıronluk :)

60 kuruş vergi yırttık. 4K 24 fps ama helikopterde çok hareketli hamle yapmaz isek güzel olacak.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Düzenledim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Düzenledim

Teşekkürler Ersen abi böyle daha güzel oldu...  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Valla abi sen araştırmışsın kötü olurmu o hiç :=) Buda güzel birşey zaten bu aletlerde kasanın bir anlamı yok zaten. İçinde GPS sistemleri NAZA zaten tüm drone'larda bu kullanılır. Bütün işi dağıtımı bu yapar. Ki yolladığın youtube videosundada iş Gimbal'a düşüyor 500 mah'lık bataryada tadından yenmez hani :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Valla abi sen araştırmışsın kötü olurmu o hiç :=) Buda güzel birşey zaten bu aletlerde kasanın bir anlamı yok zaten. İçinde GPS sistemleri NAZA zaten tüm drone'larda bu kullanılır. Bütün işi dağıtımı bu yapar. Ki yolladığın youtube videosundada iş Gimbal'a düşüyor 500 mah'lık bataryada tadından yenmez hani :)

Kargo ücreti 100 $ mış pfff...

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bu ara 2 model dikkatimi çekiyor, jjrc h12c kamera kalitesi çok iyi ve uçuşu menzilli vs bi çok artısı var.

Diğeri de syma x8w

Hakan bak senin cihaz için hazır sistem buldum.. 

Link

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-syma-600-metre-menzilli-kamera-ve-monitor-ucretsiz-kargo-245619430/detay

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Quadcopter aldım süper diye sevinmeyin.  :bye: 

Extralar helikopterden pahallı bittim ben :( yeni siparişlerim :

http://www.gearbest.com/multi-rotor-parts/pp_211586.html 5500 mAH Yedek pil içine nasıl sokacaksam..

http://www.gearbest.com/rc-quadcopter-parts/pp_242082.htmlPervane korumalıkları kesin alınmalı

http://www.gearbest.com/rc-quadcopters-parts/pp_129834.htmlYedek pervane bunlar baya ilgimi çekti

Önceden aldığım gimbal Yolda geliyor:

Helikopter bana 260 $ a gelmişti

Extra parçalar 194 $ tuttu..  :shok:  :unknw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

Bakalım daha neler duyacağız.. Bende şuan phantom ile bursaya çekime gidiyorum.. Millet ne maksatla kullanıyor biz ne maksatla ;)

8123b5870631cd6e6845d89e01ff2fee.jpg

tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)
SÜPER FIRSAT KAÇIRAN ÜZÜLÜR !!!!

PİL SEPETE EKLEYİNCE 190 $ A KARGO BEDAVA CX 20 ( QUANTUM NOVA DİĞER İSMİ ) 

Orijinalden alıntı:  dewr

stok hala +10 görünüyor...  bu cihazı alacaklar cx-20 ile aynı fiyat sadece hobbyking firması kendi markasıyla satıyor..  

Garanti konusunda firma güvenilir bir firmadır.. daha önceden teknemi aldıktan 1 yıl sonra esc'em yanmıştı suda iken.. video kayıttaydı o esnada.. video ile birlikte şikayet açtım.. adamlar videoyu izlediler.. 1 saat içerisinde aynı ürünümü istersiniz yoksa para iadesimi diye geri döndüler.. 56 dolarlık yeni escyi ücretsiz singpost ile (gearbestin singpostuyla aynı değil) 1 haftada bana ulaştırmışlardı.. 

piller ve gimbal için bu siteye bakın çok çok iyi indirimler var 1 aralık sabah 6 am de bitiyor indirimler..

BEdavaaaa [sm=ok.gif] Pil dahil 193 $ KArgo Free

BEdavaaaa [sm=ok.gif] Pil dahil 193 $ KArgo FreeBEdavaaaa [sm=ok.gif] Pil dahil 193 $ KArgo Free

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Olgu abi süper indirimmiş alınır bu cihax. Şuan bursa.dan phantom 3 ile bir 4k çekimden dönüyorum. Yarın inceleyeceğim bu linki.

Buda az evvel penguenden alıntı..

ba43645db6ba7a97ddd943677ee60911.jpg

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Maalesef milletçe herşeyi kötü amaçla kullanıyoruz, ne işin var kız yurdunun penceresinde? Acaba kendi evi gözlense ne hisseder? Annesi, kızkardeşi yok mu bu insan müsveddelerinin?

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...