İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Veya Ebay Ürün Tavsiyesi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Karabulut

Lokman Abim ile paylaşmıştım, bu satıcıdan uzak durun, ürünün ne halde olduğuna dair mesaj ve fotoğraf attım, şimdi tutmuş bana paketini soruyor, sanki ben ürettim bunu. Sinirle birlikte paketi çöpe attığımı söyledim bakalım ne cevap verecek.

http://tr.aliexpress.com/item/2pcs-1156-Ba15S-7-5W-Auto-Car-LED-Light-Tail-Brake-Headlight-Fog-Turn-Signal-Bulb/527690956.html?recommendVersion=1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aliexpress cılkını çıkarmaya başladı, satıcıları iyi seçin arkadaşlar, 2 adet siparişim vardı, 1 adet yolladı, ürün onaylamasını süre dolduğundan otomotik olarak yaptığı için açık uyuşmazlık yapamadım, şimdi bir adet daha yolladım diyor, ama kayıt numarası istedim cevapta vermedi. 12.5 dolar bu sefer gitti gibi.

sitede direk yöneticilerle irtibata geçilmiyor bu çok büyük eksiklik, sadece satıcıyla yazışabiliyorsun.

Mustafa geçmiş olsun tekrardan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Soner Alp

Süre yaklaştığında süre uzatımı isteseniz daha sağlıklı olur.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

aliexpress cılkını çıkarmaya başladı, satıcıları iyi seçin arkadaşlar, 2 adet siparişim vardı, 1 adet yolladı, ürün onaylamasını süre dolduğundan otomotik olarak yaptığı için açık uyuşmazlık yapamadım, şimdi bir adet daha yolladım diyor, ama kayıt numarası istedim cevapta vermedi. 12.5 dolar bu sefer gitti gibi.

sitede direk yöneticilerle irtibata geçilmiyor bu çok büyük eksiklik, sadece satıcıyla yazışabiliyorsun.

Sağolasın abi, Aliexpressten yediğim ilk kelek :) cob led için tavsiye edeceğin satıcı var mı abi ?

Süre yaklaştığında süre uzatımı isteseniz daha sağlıklı olur.

Nasıl ve nerden isteyeceğiz ? :) eğer böyle bir şey varsa her alışverişte yapmalıyım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aslında uyuşmazlık açtım, aynı gün kargo dağıtımda görünüyordu, geldi diye uyuşmazlığı kaldırdım, süre dolduğundan otomotikman ödeme onaylandı.keşke bekleseydim. neyse sağlık olsun, bu bize ders oldu.

Yorum bağlantısı
Soner Alp

Ürünün kalitesinden emin olmadıkça onaylanıyorum.sizlere de tavsiyem bu yönde olur.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Lokman Abim ile paylaşmıştım, bu satıcıdan uzak durun, ürünün ne halde olduğuna dair mesaj ve fotoğraf attım, şimdi tutmuş bana paketini soruyor, sanki ben ürettim bunu. Sinirle birlikte paketi çöpe attığımı söyledim bakalım ne cevap verecek.

http://tr.aliexpress.com/item/2pcs-1156-Ba15S-7-5W-Auto-Car-LED-Light-Tail-Brake-Headlight-Fog-Turn-Signal-Bulb/527690956.html?recommendVersion=1

İngiliççen iyiymiş. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Neden abi onlara da mail atabilirsin.. İlgileniyorlar. hatta o zaman satıcı anında sana geri dönüş yapıyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

ekmek çıktı :D

veri hızı güzel , kalitesi güzel , burda satılan kingtonlardan daha kaliteli diyebilirim  :good1:

Ztvtp27.jpg

N2Z5KXK.jpg

bNTkpq9.jpg

o mesajı bulamadım abi ;)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kapasitesi gerçek 128 gb ise yavaş olması falan bence sıkıntı değil..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

ekmek çıktı :D

veri hızı güzel , kalitesi güzel , burda satılan kingtonlardan daha kaliteli diyebilirim  :good1:

o mesajı bulamadım abi ;)

Hemen link alalım :D

Yorum bağlantısı
Misafir

aslında uyuşmazlık açtım, aynı gün kargo dağıtımda görünüyordu, geldi diye uyuşmazlığı kaldırdım, süre dolduğundan otomotikman ödeme onaylandı.keşke bekleseydim. neyse sağlık olsun, bu bize ders oldu.

Abi 2 çeşit led aldım 10'ar 10'ar toplam 20 adet.. Tek kargoyla yollamıştı.  Daha dün geldi. İçini açtım bir baktım tek çeşit 10 tanesi var. Ben unuttum tabi 20 tane aldığımı. Az kalsın onay veriyordum.. Sonradan aklım yerine geldi ayrı ayrı ödediğimi hatırladım.  Bugün Dispute açtım. Özür diledi. İade edecek paramı. Hatta faaliyet kontrolü yapıp onay vermeliyiz..

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Ürün sayfa linkini de verebilirmisiniz?

ürün bitmiş maalesef :) link yok 

Yorum bağlantısı
Misafir

ürün bitmiş maalesef :) link yok 

Satıcının mağazayı paylaş oda işimizi görür..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Geçti artık [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Neden abi onlara da mail atabilirsin.. İlgileniyorlar. hatta o zaman satıcı anında sana geri dönüş yapıyor..

Ayhan mail attım, kadın geriye dönmemişti, bugün mail atmış, 1 adet daha yollamış, özür diliyor, geri bildirimi düzeltmemi istedi, çok zararları oluyormuş, takip numarasından baktım, 28 inde yollamış, kıyamadım tekrar düzelttim. :) inşallah doğru ürün yollamıştır.

Abi 2 çeşit led aldım 10'ar 10'ar toplam 20 adet.. Tek kargoyla yollamıştı.  Daha dün geldi. İçini açtım bir baktım tek çeşit 10 tanesi var. Ben unuttum tabi 20 tane aldığımı. Az kalsın onay veriyordum.. Sonradan aklım yerine geldi ayrı ayrı ödediğimi hatırladım.  Bugün Dispute açtım. Özür diledi. İade edecek paramı. Hatta faaliyet kontrolü yapıp onay vermeliyiz..

adamların yüzde 90 ı dürüst arkadaş, bunu anladım, yada tutturabilisek diye düşündükleri de aklıma gelmiyor değil. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mustafa zayıf bunlar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...