İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Veya Ebay Ürün Tavsiyesi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Kazım Yılmaz

Garanti yok. Şimdiye kadar AE'den aldığıdım hiç bir üründe garanti yoktu. Zaten global garantili ürünler ilginç bir şekilde Türkiye'de geçerli olmuyor.

Gümrükte sorun olmadı. 

Doğrudan satıcıyla iletişime geçip indirim talep et.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Tamam teşekkürler.Dedim ikincisini belki uygun fiyata satarım o yüzden fatura sorayım dedim 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bir sakıncasık yok tabikide. Birkaç değişk satıcıdan alım yaptım 5630-5730 smd led, DRY pcb film, UV floresan lamba, mini daire testere, mini mandren vs. İngilizcem de pek iyi degil zaman uzatmayı yapmasam sıkıntı olur mu kendileri uzatır mı? Süreyi. ben ürünleri teslim almak istiyorum da

Sonuç ne oldu?

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Son 1 haftadır aliexpressden alışverişlerim ödemeden sonra iptal oluyor.

Önce 2 adet kulaklık sipariş verdim 80$.

Sonra 1 adet daha sipariş verdim 40$.

80$lık iptal oldu.40$'lık başarıyla gerçekleşti.

Sonra 2li siparişimi 1 1 ayrı ayrı verdim.40$ ve 40$ olarak.İkisi de iptal oldu.

Sonra 2 adev kart okuyuu sipariş verdim 0.7$.O da ödeme işleminden sonra iptal oldu.Bi daha sipariş verdim yine iptal oldu.

Bir haftadır uğraşıyorum gerildim iyice bu durumdan.Nedendir bu? Bankayı arıyorum bizim tarafta bi sıkıntı yok diyorlar.Kartta limit de var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rakamalrı aşırı dşüşk sahte satıcıdan sipariş açmışsınızdır

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

rakamalrı aşırı dşüşk sahte satıcıdan sipariş açmışsınızdır

Yok bilhassa en iyi satıcılardan alırım her zaman

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ipğtal gerekçesini yazarlar? genelde satıcı kaynaklı oluyor

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Kartım onaylanmıyormus.Ne alakaysa.10 dk içinde 2 alışveriş yaptım ilki kabul oldu ikincisi olmadı.Aynı kart :) kart onayı için nette araştırdım.kart ve kimlik fotolarını gonderince kartı onaylıyorlarmıs.Gonderdim bakalım ne zaman onaylanacak

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Bu aralar ptt kargo iyice cıvıttı.ptt kargo araçları seçim arabasına çevrilmiş geçen gün gördüm.tepesini kaplamayı unutmuşlar ve apartmandan bakınca tepesi ptt kargo yanları sçeim arabası.

Kargo geliyor teslimatçıya veriliyor fakat araç sayısı az oldugundan teslim edilemedi yazıp kafasına göre bi zamanda getiriyor.

Teslim girisiminde bulunuldu veya Teslim edilemedi (Gelen)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bu aralar ptt kargo iyice cıvıttı.ptt kargo araçları seçim arabasına çevrilmiş geçen gün gördüm.tepesini kaplamayı unutmuşlar ve apartmandan bakınca tepesi ptt kargo yanları sçeim arabası.

Kargo geliyor teslimatçıya veriliyor fakat araç sayısı az oldugundan teslim edilemedi yazıp kafasına göre bi zamanda getiriyor.

Hadi canım [emoji33] Keşke fotoğrafını çekseydiniz...
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu yazı sisteme otomatik düşüyor bazen.. Yani şöyle söyleyim ürün postacıya zimmet edilyior ve o gün dağıtıma çıkması gerekiyor normalde ancak ertesi güne kalıyor çoğunlukla..Bu zaman zarfında da eğer teslim edildi bilgisi sisteme girilmezse otomatikman yerinde bulunamadı işleniyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt
(düzenlendi)

Bu yazı sisteme otomatik düşüyor bazen.. Yani şöyle söyleyim ürün postacıya zimmet edilyior ve o gün dağıtıma çıkması gerekiyor normalde ancak ertesi güne kalıyor çoğunlukla..Bu zaman zarfında da eğer teslim edildi bilgisi sisteme girilmezse otomatikman yerinde bulunamadı işleniyor..

Aksini savunamam tabi ama geçen hafta kameram geldiğinde 30.04.2015'de dağıtıcıya verildi sabah 10 gibi.Oglen 1'de girip baktım ve teslim edilemedi yazıyor.Saatine de 16.30 yazılmış.Saat daha 13.00 iken 16.30 da teslim edilemedi yazıyor.

Aradım 444'lü numarayı.Ordaki temsilci kıvırdı da kıvırdı kapadım bende.

Ve bu ürün 07.05.2015'de geldi bana.tam 8 gün gezdirdiler ürünü araçta.1-2 gün neyse de 8 gün dolaştırmak nedir.Bir de üstüne ürün bozuk çıktı tam oldu  :icecream:

tarihinde Burak Beykurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Sistemde son zamanlarda abuk subuk şeyler yazıyor.. Sorun var.

Bu paketimi de kamyonda 1 hafta gezdirirlerse gelen elemanı fırçalarım artık. yurtdışından gelişi daha hızlı yahu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Burak kulaklık mı geldi yoksa :)

Bu paketimi de kamyonda 1 hafta gezdirirlerse gelen elemanı fırçalarım artık. yurtdışından gelişi daha hızlı yahu

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Burak kulaklık mı geldi yoksa :)

Yok kamera gelmişti o bozuk çıktı.Şimdi parklar için mercekli led geliyor.Kulaklıkda ödemede sıkıntı çıktı 1 adet ödedim.Kredi kartı onayı olmadan yenisini alipay izin vermiyor.Kartı onaylattım da eski iptal kredi kartıma henuz yansımadıgından bekliyorum.Aldıgım kulaklık daha giriş yapmadı ülkeye

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Hangi ledlerden aldın? link var mı?

Yok kamera gelmişti o bozuk çıktı.Şimdi parklar için mercekli led geliyor.Kulaklıkda ödemede sıkıntı çıktı 1 adet ödedim.Kredi kartı onayı olmadan yenisini alipay izin vermiyor.Kartı onaylattım da eski iptal kredi kartıma henuz yansımadıgından bekliyorum.Aldıgım kulaklık daha giriş yapmadı ülkeye

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Yanındaki sofit ampul aparatına bakarak tahminen sığar gibi.

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Bende böyle birşey düşünüyorum.T10 bizim giriş.Bunu da cama göre yerleştirebilirsek süper durur.Ama sığar mı acaba

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Yahu yeter ama bu kaçıncı oluyor!!! Adam arabaya atıyor malı gezdiriyor bir hafta.

PqrlRb.png

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...