İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Cam Sıyırıcı Sorunu Çözümü

Misafir

Recommended Posts

Derviş Dursun

Bu arada ne kadar tutkal gider? 500 gr, 1kg. ? Ve beyaz kova yapıştırıcılar işe yarar mı? Kokusuz olduğu için sordum. Yoksa bally alırım 

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
18 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Bu arada ne kadar tutkal gider? 500 gr, 1kg. ? Ve beyaz kova yapıştırıcılar işe yarar mı? Kokusuz olduğu için sordum. Yoksa bally alırım 

Tavan içinmi derviş? Tavan içinse baly kullan çok fazla koku yapmıyor oda 1 günde gidiyor

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
(düzenlendi)
Bir saat önce, MehmetÇelebi yazdı:

Tavan içinmi derviş? Tavan içinse baly kullan çok fazla koku yapmıyor oda 1 günde gidiyor

Evet abi tavan için. Bende degistiricem mecbur. Sen nerden ne kadar aldın abi. Yarım kilo bir kilo ne kadar gider

tarihinde Derviş Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
(düzenlendi)
6 saat önce, Derviş Dursun yazdı:

Evet abi tavan için. Bende degistiricem mecbur. Sen nerden ne kadar aldın abi. Yarım kilo bir kilo ne kadar gider

Valla Derviş kutu bally bulamadım büyük tüplerden aldım 4 kutu yeterli,   yağlı boya fırçası toplam 20 lira gibi birşey tuttu, önce su nerden geliyor onu bulman lazım, gazcılarda buldum heryer satmıyor almak istedipinde ara tarif ediyim

tarihinde MehmetÇelebi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yıllar önce bizde değiştirmiştik, yanılmıyorsam toros'ların kini kullanmıştık

Yorum bağlantısı
Erdem Yılmaz

bir cevap alamadık.derviş gelip sökecem arabandan cam sıyırıcıyı :)

camcı yaşar ve sayan ticarette daha orjinali yok mu şimdi yani ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Bir saat önce, Erdem Yılmaz yazdı:

bir cevap alamadık.derviş gelip sökecem arabandan cam sıyırıcıyı :)

camcı yaşar ve sayan ticarette daha orjinali yok mu şimdi yani ?

Kardeşim bana mı demiştin :biggrin: ben cam sıyırıcı işini bilmiyorum valla. Bende de mazdaninki var şuan. Cam işine diğer camcı arkadaşlar bakıyordu :hohoho:

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Derviş tavan nasıl su aldı.Tavandaki çıta yerlerinden çürümelerden mi ???

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

@Erdem Yılmaz bey ben sayan ticaretten almıştım gecen sene. Simdi fiyat nedir bilmiyorum. 80 liraydi o zaman. Yani cam basi 20 tl. Tatil donusu musait bir zamanda kartala gecip bakabilirim isteyenler olursa. 

@Derviş Dursunkardeskardesim gecmis olsun. Simdi tirstim iste. Hic sokmesek mi citayi?

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Yılmaz

@yunusemreçırak bey 3 yada 4 araçlık almayı düşünüyoruz.eğer uğrarsanız sevinirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Kaan
23 saat önce, Derviş Dursun yazdı:

Ayakkabıcılarda kiloluk bali oluyor, su alma konusunda anten çubuğunun tavan bağlantısınıda gözden geçir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Benim çıta yerleri önceden zaten su alıyormuş, bu yüzden siyah slikon çekmişler üstüne. Ben söktüm bunları taktım ama slikonu iyice basmadım hata yaptım. Şimdi söküp altına siyah slikonu doldurup öyle kapaticam. Eğer sizin eski çıtalar duruyorsa zaten onların heryeri açık olur. Şimdiye almadıysa daha almaz. Ama yinede slikonu güzel doldurun. Hata benim hatamdı 

Yorum bağlantısı
ali içel

kardeşim aynı sorun bende var 2004 mondeo cam fitilleri bozuk içeri su giriyor nerede bulurum teş

cevap yazarsan sevinirim

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan
56 dakika önce, ali içel yazdı:

kardeşim aynı sorun bende var 2004 mondeo cam fitilleri bozuk içeri su giriyor nerede bulurum teş

cevap yazarsan sevinirim

Mk2 mondeo ile mk3 mondeonun fitil yapısı farklı olabilir, 1. sanayide oto cam işi yapanları dolaşsanız bulunabilir belki.

Yorum bağlantısı
ali içel

arkadaşlar şimdilik ben çıtanın delik olan yerleri sıcak silikon sürdüm bakalım sonuç ne olacak

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Yılmaz2
arkadaşlar şimdilik ben çıtanın delik olan yerleri sıcak silikon sürdüm bakalım sonuç ne olacak

Aracınızda sunroof varsa, giderleri tıkanmış olabilir. Benim başıma gelen buydu.
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Derviş Dursun
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Ayarlarız bişiler. Sitesinde sadece connect var ama

Abi bazen siteyi güncellemiyorlar, sırf bu tür işler üzerine bir yere benziyor. Ellerinde benzer ürün olabilir diye düşündüm 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Güzel bir yere benziyor. Bir ara uğrayıp incelemek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Kaan

Telefon edip soralım, çünkü sitenin stoklarında 1 çeşit ürün görünüyor.

Yorum bağlantısı
Burhan Yiğit

Dolaptere sanayindeki yere çok yakınım bu haftaa içinde uğrar bakarımmm. Sonuçu yazarım hem cam sayırıcıya hemde cam çerçeve lastiğine...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Taner Duran
(düzenlendi)

biraz önce 96 mk1 için cam sıyırıcı sipariş ettim. Ürün yan sanayi tabiii soranlar olmuş. fiyat 4 cam için 80 tl. gelsin bakalım foto atarım. camcı yaşar oto cam ;)

tarihinde Taner Duran tarafından düzenlendi
eksik yazı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
5 saat önce, Taner Duran yazdı:

biraz önce 96 mk1 için cam sıyırıcı sipariş ettim. Ürün yan sanayi tabiii soranlar olmuş. fiyat 4 cam için 80 tl. gelsin bakalım foto atarım. camcı yaşar oto cam ;)

memnun kalırsan bana da lazım hocam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...