İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Cam Sıyırıcı Sorunu Çözümü

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Çelebi

Böyle bir arkadaş mondeoya dikmişti görmüştüm daha iyi olmuştu öyle bir deri arıyorum sordum derileri burda 80 lira dediler ufak bir deri için biraz fazla 20 30 bulabilirsem kendim hallederim elim yatkın saolasın bilgi için

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Şİmdiden kolay gelsin Mehmet bey, o mondeoyu ben de görmüştüm ama konuyu bulamadım. Tek parça deri yerine dikiş yapılan mesafe kadar parça parça deri satın almıştı, derinin ebat küçülünce daha ucuz olur.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Saat 8 den beri göstergeyle uğraşıyorum. Dinine yandığım lambalar çok sönük kalıyor. Valla billa inat ettim t10 taktım bir şekilde. Münir'in dediği 180 km den sonraki kısım çok ışık istiyor o yüzden sönük kalıyor. Hepsi tamam bir orası kaldı. Tam girmiyor yuvaya. Duyu genişletip ledi az daha içe alıp uzunluk payını almaya çalışıyorum. İş bitince paylaşımı yaparım. Cümleten hayırlı geceler

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Şİmdiden kolay gelsin Mehmet bey, o mondeoyu ben de görmüştüm ama konuyu bulamadım. Tek parça deri yerine dikiş yapılan mesafe kadar parça parça deri satın almıştı, derinin ebat küçülünce daha ucuz olur.

Eyvallah sağolasın, Parça değildi direksiyon ebatındaydı sanırım araştırız ucuz yollu bişi bulursam yapıcaz artık

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Direksiyon derisi çok mu kötü durumda... Yırtıklarımı var, yoksa sadece yüzeysel yıpranma mı var?

Yırtık yok ama baya yıpranmış

Yorum bağlantısı

Yırtık yoksa boya denemezmisin? Çok uzuca maloluyor, hemde orijinalliği bozulmuyor. Ben, benim direksiyonda çok kötüydü boyamıştım. Konusuda var. Üzerinden 8 ay ve sıcak bir yaz geçti; boya ele çıkmadı, deforme olmadı. Hala boyadığım günkü gibi kullanıyorum. Benim fikrim, önce boya, beğenmezsen deri yaparsın.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/281572-direksiyon-simidi-boyama/

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
(düzenlendi)

Yırtık yoksa boya denemezmisin? Çok uzuca maloluyor, hemde orijinalliği bozulmuyor. Ben, benim direksiyonda çok kötüydü boyamıştım. Konusuda var. Üzerinden 8 ay ve sıcak bir yaz geçti; boya ele çıkmadı, deforme olmadı. Hala boyadığım günkü gibi kullanıyorum. Benim fikrim, önce boya, beğenmezsen deri yaparsın.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/281572-direksiyon-simidi-boyama/

Boya mantıklı benim direksiyon sizinki kadar deforme değil, elinize sağlık güzel olmuş, bu boyayı nerden temin ettiniz internette bulabilirmiyim tarihinde MehmetÇelebi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Boya mantıklı benim direksiyon sizinki kadar deforme değil, elinize sağlık güzel olmuş, aynı boyadan buldum sipariş geçtim gelsinde deneyelim bakalım nasıl olucak

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Derviş kardeşimin gönderdiği tavan çıtaları bugün elime ulaştı.Sizce uygulamayı nasıl yapmalıyım???

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Derviş kardeşimin gönderdiği tavan çıtaları bugün elime ulaştı.Sizce uygulamayı nasıl yapmalıyım???

Kardeşim güle güle kullan. Bir önceki sayfada uygulama ile ilgili konuştuk. Bi gözat istersen. Bende yapamadım daha. Çok soğuk, kar yağmur var. Yarın yağış yok gibi, yarın halletmeye çalışıcam bende
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Dikişli deri direksiyon kılıfı diye aratabilirsiniz ben hb sitesinden 10 liraya almıştım 6 ay oldu sorun yok tavsiye ederim. Dikim yaklaşik 40-50 dk sürdü bende. Sabırlı ve dikkatli olursanız dikim esnasında bir sorun yaşamazsınız kesinlikle tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Ben dikim islemi yapmistim ama deriyi arkadas bulmustu fiyat konusunda bilgim yok.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/271179-mondeo-mk2-direksiyon-derisi-yenilemesi/

Bu konuyu görmüştüm eline sağlık güzel olmuş, senin yaptığın dikim bana referans oldu aslında ama önce boyayayım olmazsa dikim işine bakıcam

Dikişli deri direksiyon kılıfı diye aratabilirsiniz ben hb sitesinden 10 liraya almıştım 6 ay oldu sorun yok tavsiye ederim. Dikim yaklaşik 40-50 dk sürdü bende. Sabırlı ve dikkatli olursanız dikim esnasında bir sorun yaşamazsınız kesinlikle tavsiye ederim

Tavsiyen için saol önce boyayayım olmazsa bakarım

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Bugün fitil işini hallettim. Gayet güzel durdu ama her ne hikmetse bu oluğu planlayan arge ci arkadaş, arkaya gittikçe oyuğu genişletmiş. Sonuç bu oldu

576f15aff3cfa9c8bf51d6a318cf05c9.jpg

36a9b131b2c9bd1fcd9b9fbdb6639ce8.jpg

d7adc47828450ab5df1bd7ee386769ba.jpg

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Derviş güzel durmuş gene de eskisinden iyidir. Şeytan diyor kanalın kenarlarını bantla oluğun içini de komple siyah silikonla doldur :)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bu konuyu görmüştüm eline sağlık güzel olmuş, senin yaptığın dikim bana referans oldu aslında ama önce boyayayım olmazsa dikim işine bakıcam

Tavsiyen için saol önce boyayayım olmazsa bakarım

00226a9d4689c829e532c8d747944214.jpg

Mehmet Bey direksiyon kilifinin kutusu bu.direksiyonun fotografida imzamdaki konu da var.ben kilifla beraber 50tl ye yaptirdim

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
(düzenlendi)

Derviş güzel durmuş gene de eskisinden iyidir. Şeytan diyor kanalın kenarlarını bantla oluğun içini de komple siyah silikonla doldur :)

Abi zaten benim sağ taraftaki eski çıtanın üstüne siyah slikon çekmişlerdi. adam akıllı da yapmamışlar, yamuk yumuktu. Ama dediğin yöntem de olabilir. Düz gelecek şekilde bant çekip siyah slikonu basıp üstünü düzgün yaptıktan sonra daha güzel olur bence de. tarihinde Derviş Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Silikona ıslak bir şeyle şekil verirsen parlak orjinal bir yüzey elde edebiliyoruz. Evde şurda burda yapıyorum parmaımı ıslata ıslata cila da veriyorum ama arabada cesaret edebilir miyim bilmiyorum. Sonuçta çaresiz kalınca yapılır güzel de olur.

Sabri Usta tavan için muadil fitil yaptırdığımız firma var dedi onu bekliycem ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Valla aynı ebatta daha düzgün birşey özel olarak uretiliyorsa değerlendirilir aslında

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Valla aynı ebatta daha düzgün birşey özel olarak uretiliyorsa değerlendirilir aslında

Dervis Bey sizin gorderdiginiz cam fitilleri mi tavan fitilleri mi biraz kafam karisti
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Dervis Bey sizin gorderdiginiz cam fitilleri mi tavan fitilleri mi biraz kafam karisti

Tavan fitili onlar. Cama olmaz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...