İçeriğe Yönlendir

Bu Gidişle Televizyon Alamayacağım. Yardımlarınızı Bekleriz :)

Mert Üçkaleler

Recommended Posts

Mert Üçkaleler

Selamlar,

Televizyon alma aşamasındayım. Fakat o kadar çok model var ki inanın kararsızlıktan kafam şişti  :)

Öncelikle almayı düşündüğüm televizyonda belirlediğim özellikler şunlar;

*4K UHD

*Boyut olarak 48" 49" ve ya 50" inç

*Dahili uydu alıcısı ve WİFİ bağlantısı

*Güzel bir tarayıcısı ve işletim sistemi olsun. (yeni yeni işletim sistemleri çıkmış ben bilmiyordum. Sadece Android bilirdim. Tizen , Webos  gibi)

*Akıllı kumanda internete girişlerde çok kolaylık sağlıyor. Birde akıllı kumandası olsun isterim  :)

Tüm bunlar için verebileceğim para 2.500 TL. 

Tecrübeli arkadaşlarımızın yardımlarını beklerim. :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Haha.. ben 3 ayda bir gündeme alıp.. sonra vaz geçiyorum.. 

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

tariflerinizin hepsi LG'ye çıkıyor :) 

hepsiburadada bulunan lg 4k modelleri incelemenizi tavsiye ederim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence şu aşamada android işletim sistemli bir tv iyi bir tercih olur.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Haha.. ben 3 ayda bir gündeme alıp.. sonra vaz geçiyorum.. 

Abi evleneceğim evde televizyon olmayacak bu gidişle  :D  o kadar çok çeşit ve yorum var ki internette öyle kala kaldım  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

4 ay önce 55puk7150 aldım philips Acaip memnunum. bunun 49puk7150 ve 7100 olanları mevcut Android 7150 olan 49 3700 Falan ama 7100 olanları 2800 Falan olmalı

Abi evleneceğim evde televizyon olmayacak bu gidişle  :D  o kadar çok çeşit ve yorum var ki internette öyle kala kaldım  :)

Bu arada evlendikten 3 ay sonra aldım Tv yi :) Dert yapma o işi :)

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

tariflerinizin hepsi LG'ye çıkıyor :) 

hepsiburadada bulunan lg 4k modelleri incelemenizi tavsiye ederim 

Samsunga her zaman daha yakınım ama dediğiniz gibi istediğim özellikleri Lg daha ucuza karşılayabiliyor  :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

bende kararsızlıktan TV'yi balayından sonra almıştım :D Philips smart ve menüler çok yavaştı en son iyileştirme yaptılarmı bilmiyorum ama LG Candır

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

49Uf8507 için fırsat kolluyorum :) sadece o kadar söyleyeyim :D

Tolgahan kardeşim sen diyorsan bir bildiğin vardır  :)

Yazıyorum kenara ;)

http://www.hepsiburada.com/lg-105uc9v-105-267-cm-5k-uhd-3d-curved-smart-led-tv-p-EVLG105UC9V

80.000 lira indirim tanımlamış Hepsiburada isterseniz benim hesabımdan alabilirsiniz  :crazy:

Konut kredisi kullandırırlar mı acep ? :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Yazıyorum kenara ;)

Est. Kardeşim de ben de yeni evlendim biliyorsun, henüz almadım, Fiyat bakınıyorum,

Aslında aynı özelliklerde TV istiyoruz, ama bak mesela akıllı kumandası olmasın ben dışarıdan 80-100 TL alırım diyorsan 55LF650v de hoşuma gidiyor. 

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Bence şu aşamada android işletim sistemli bir tv iyi bir tercih olur.. 

Abidediğin gibi  Android var , tizen çıkmış birde Samsung un kendi için ürettiği bir sistemmiş galiba . Aynı şekilde LG ninde Webos u varmış sadece kendinde . Anlamadım gitti.

Hızlı internet tarayıcı için hangisi daha iyidir ki?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yazıyorum kenara ;)

Ben '' Evi satıp aldım çadır için asma aparatı arıyorum'' diye yorum yaptım yayınlamadılar. :D Biri de bu fiyata alınabilecek tek televizyon teşekkürler hepsiburada yazmış onu da kaldırmışlar :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Abidediğin gibi  Android var , tizen çıkmış birde Samsung un kendi için ürettiği bir sistemmiş galiba . Aynı şekilde LG ninde Webos u varmış sadece kendinde . Anlamadım gitti.

Hızlı internet tarayıcı için hangisi daha iyidir ki?

Ben şuan alacak olsam kesinlikle Android tercih ederdim. Diğerleri deneme gibi oluyor en azından android her platformda bildiğimiz bir şey.. Tizen belki bugün var yarın yok.. Webos ilk çıktığında öyle bir lanse edildi ki vay bee dedik. Bence koca bir balon..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bende android olanı tercih ederdim. En azından android içeren telefon,tablet vs gibi cihazlarla uyumlu olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Kardesım hayırlı olsun öncelikle ewlılık arefesınde bende cok arastırdım ama çoğu tv ye ekranı zaten lg verıyormus demem oki lgnın ıyısı samsungun orta derecesıne eşit 2014 de babamlarla beraber aldık onlarda 50'' aldı bizde ayıptır söylemesı onların aldıgı fıyata ben birde 5+1 lgnin premium ses sistemini aldım suan fiyatı 1200tl ama yıne bır samsung parası odemedım hea kalıteye gelınce onlar ıkı sefer garantıye yolladılar ben hala ızlıyorum gayette memnunum  tabi tercih yıne senın ayrıca LG nin ekranı korumalı ekran var belırtmek ıstedım

Ayrıca LGnin kutusunda 3d gözluklerı cıkıyor samsungda ayrıca alıyosun 

tarihinde Halil İçingir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende android olanı tercih ederdim. En azından android içeren telefon,tablet vs gibi cihazlarla uyumlu olur.

Ben aldım kullanıyorum zaten abi 16 gb hafıza Android 5.0 4 k full hd 4 çekirdek Vs Vs smart 3 d ne ararsan var en zevkli olan da nfs airbone yükleyip oynamak [emoji106]
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Ben şuan alacak olsam kesinlikle Android tercih ederdim. Diğerleri deneme gibi oluyor en azından android her platformda bildiğimiz bir şey.. Tizen belki bugün var yarın yok.. Webos ilk çıktığında öyle bir lanse edildi ki vay bee dedik. Bence koca bir balon..

Bende Android istiyorum açıkcası ama bildiğim kadarı ile LG alacağım diyelim. LG sadece Webos kullanıyor doğru mudur?

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

sizin sendromu herkes yaşıyor sanırım,seçenek çok ondan sanırım bende 1 sene araştırma yaptım alıncaya kadar ve en sonunda samsung aldım sizede tavsiye ederim hangi model olursa olsun ama sizin bütçelerde adres LG gibi,evde tv varsa aceleye gerek yok kampanyaları takip edin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Kardesım hayırlı olsun öncelikle ewlılık arefesınde bende cok arastırdım ama çoğu tv ye ekranı zaten lg verıyormus demem oki lgnın ıyısı samsungun orta derecesıne eşit 2014 de babamlarla beraber aldık onlarda 50'' aldı bizde ayıptır söylemesı onların aldıgı fıyata ben birde 5+1 lgnin premium ses sistemini aldım suan fiyatı 1200tl ama yıne bır samsung parası odemedım hea kalıteye gelınce onlar ıkı sefer garantıye yolladılar ben hala ızlıyorum gayette memnunum  tabi tercih yıne senın ayrıca LG nin ekranı korumalı ekran var belırtmek ıstedım

Ayrıca LGnin kutusunda 3d gözluklerı cıkıyor samsungda ayrıca alıyosun 

Kardeşim teşekkür ederim. 3D olmasa da olur . sinema da bile 3D filmlere gitmiyorum özellikle bir sevemedim şu 3d olayını :)

LG ye yoğunlaşmış durumdayım öneriler doğrultusunda :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yeni televizyonların çoğunda 3D yok ama fiyatlar ucuzlamıyor.. 

50 inç mantıklı bir samsung 3300-3400 lira.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Benim oğlan kullandığımız tv'yi matkapla delince gidip hemen bir Samsung aldım, çokta iyi etmişim..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

2.500 TL'ye istediğiniz büyüklük ve özellikteki TV'yi bulmanız zor değil mi?

LG f/p noktasında Samsung'un önüne geçiyor. Kalite olarak geri de kalmaz.

Para çıkın biraz daha. :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

vesteller çok ucuz :) Panelleri samsung

Ama tek başına panel yetmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...