İçeriğe Yönlendir

4.5 Geldi Hoş Geldi

Aydın Perçem

Recommended Posts

Aydın Perçem
(düzenlendi)

Ne oldu şimdi?

292ba175daf222cde30cf13fac620858.jpg

Opr:Türksel

Bölge : Başiskele / Kocaeli

Bu şimdi hızlı mı demek, ben fark görmedim[emoji850]

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Çağlar abi grafik nasıl türkcell stabil demi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bendeki grafik 5 ti 2 ye düştü an itiabrı ile 2.8 mbs... :oghk:

Çağlar abi grafik nasıl türkcell stabil demi?

tsi torku gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

efb3cd3b15c773169e321fdc56438055.jpg

Turkcell, Levent

:fiuw:

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Test edenler operatörlerini ve lokasyonlarını da yazarsa karşılaştırma yapabiliriz :good1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Test edenler operatörlerini ve lokasyonlarını da yazarsa karşılaştırma yapabiliriz :good1:

450 ye kaç kaldı?

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

buçuklara dikkat edelim yalnız, bir bizde var aman bir yeri çizilmesin. 

:help:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

3g bile adam gibi değilken  :biggrin:   haa bu arada ne işimize yarıyacak,hem kazıkcell hem adam gibi çalışmıyor hemde düdük gibi limitli, adsl+wifi= ultra tokat, 4g imiş hadi oradan beee  :D

kahretsin benim cihaz 4.5G uyumlu değilmiş  :shok:  :shok:

üzülme, birşey kaçırmadın  :D

şunu okudum, 4.5g yani 450mbps desteklyen işlemciler, zaten duman olduk, ne yani telefonmu alacağız şimdi.....

Qualcomm'un Snapdragon 810 ve Snapdragon 808 işlemcisinde kullandığıX10Snapdragon 820 işlemcisinde kullandığı X12 LTE modemler 450 Mbps'lik hızları destekliyor.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Güven Kaya

4.5G ile Neler Değişecek?

3G'de görülen kapsama alanı sorununu çözmesi beklenen 4.5G'de bağlantı hızı 10 kat artıyor. Peki 1 Nisan'da hayatımıza girecek olan 4G kullanıcılara ne gibi avantajlar sağlıyor?

3G teknolojisinin bir sonraki adımı olan 4.5G sayesinde akıllı cihazların veri indirme hızında gözle görülür bir hız artışı yaşanacak.

İşte 4.5G'ye geçişle beraber akıllı telefon kullanıcılarının mobil internet hızında gözlemleyeceği değişimler... 

3G'ye sahip bir cihazla oyun yüklemek ortalama 3 dakika sürerken, bu hız 4.5G'de 25 saniyeye düşüyor.

3G'li bir cihazda kullanıcılar ortalama 10 saniyede müzik indiriyor. 4.5G bu süreyi 1 saniyeye düşürüyor.

3G'de video yüklemek isteyen kullanıcılar ortalama 20 saniye beklemek zorunda. 4.5G'de işe bu süre 1 saniye.

HD video izlemek için gereken bekleme süresi 3G'de 1.5 dakika. 4.5G ise bu süreyi 30 saniyeye düşürüyor. 

3G'li bir cihaz ortalama 25 saniyede fotoğraf indirebiliyor. 4.5G'de ise kullanıcılar 1 saniyede bu işlemi yapabilecek.

4.5G NEDİR?

Telekomünikasyon'da dördüncü nesil kablosuz telefon teknolojisi 4G, ilk olarak 2007 yılında Güney Kore'de kullanılmaya başladı, şu anda ise 50'ye yakın ülkede hizmet veriyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Turkcell de şöyle bir sıkıntı var. Benim telefon lenovo vibe x2.. sorgulamada sim kart desteğiniz var ancak cihaz uyumlu değil diyor. Oysa ki cihazda uyum mevcut.. Turkcell bu telefonu aylarca kendisi 4g uyumlu diye sattı fakat uyumlu cihazlar listesinde yer almıyor. Neyse ben şimdi turkcell hat ile 4.5 g ye bu telefon ile geçiş yapmış oldum. Turkcell de cihazlar konusunda listeye güvenmeyin bunu demek istedim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...