İçeriğe Yönlendir

4.5 Geldi Hoş Geldi

Aydın Perçem

Recommended Posts

Mert Yeldan

3g nin oturmasına 5 (ki artık demode öyle kalır) 4g nin 10 (ki oda demode aynen kalır) 4.5g ninde 3g gibi tekleye tekleye çalışmasına 15 sene var  :D

ADSL+Wi-Fi sınırsız bağlantı ise candır  :biggrin:  evde hızlı fiber bağlantım var rahatım, işte keza öyle, sokakta zaten işim anca bankayla olur, onada kağnı hız yeter, yerim 3g-4g-4.5g yi  :D

Tabi, insanın telefonu desteklemeyince böyle avutur kendini :D :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Bu aralar beni arayanlar ulaşamaz oldu. Telefonum her zaman kullandığım yerde çekiyor gözükse de zaman zaman ulaşılamaz oluyor.

4.5G bunda etken midir?

Kesinlikle etkendir, aynısı arkadaşımda oldu. 4.5g yi kapatınca düzeldi..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

desteklese ne yazar, zaten çalışmıyorki şebeke, bu yeter bana Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac :) zaten 3g deyok burada H yazıyor bazen 3g var, baz direğide 1.5 km. ötede gözümün önünde, vodafone,  4.5 g imiş, hadi oradan, 3g zor çalışıyor  :D 

desteklesede ne yapacaksın telefonla, torrentmi indireceksin  :p denede görelim, Avatar Blueray, indirdiğini düşünsene, ne telefon kalır nede cüzdanın  :D 

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ya bi espirisi yok, izlediğin şey aynı gitdiğin site aynı her şey 2sn daha erken olsun diyr

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Site boyutları artar yakında , kotayı kısa sürede doldururuz artık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kesinlikle etkendir, aynısı arkadaşımda oldu. 4.5g yi kapatınca düzeldi..

3G'de bugün ulaşılamama sıkıntısı hiç çıkmadı.

Eşimin isteğiyle 4.5G'yi kapatmış bulunmaktayım.

Elveda 4.5G. Eşimle aramı bozamazsın :biggrin:

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

3G yi yavaşlattılarmı naptılar bugun mecburen 4g yi açmak zorunda kaldım [emoji1]

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

SDN, öncesi ve sonrası testini yapmış.

İşin ilginç tarafı aynı operatör üst düzey iki farklı platformu kullanan cihazlarda ciddi farklarda sonuç vermiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

4.5G'ye geçenlere lafım yok ama herkesin gittiği evde işte cafede wifi şifresini sorup wifiden bağlandığı ülkemde 4.5G için fazla heyecan yaptık gibi geliyor bana :)

Türkiye'de 4.5G :) (temsili)

1483d6d46ad8fd96a7a7b8b8ba599c54.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sadece jant lastik bir araba parasıydı zaten. :)

sadece Michelin lastikleri 17bin dolarmış.  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Bu aralar beni arayanlar ulaşamaz oldu. Telefonum her zaman kullandığım yerde çekiyor gözükse de zaman zaman ulaşılamaz oluyor.

4.5G bunda etken midir?

3G'de bugün ulaşılamama sıkıntısı hiç çıkmadı.

Eşimin isteğiyle 4.5G'yi kapatmış bulunmaktayım.

Elveda 4.5G. Eşimle aramı bozamazsın :biggrin:

Aynı sorunu ben de yaşadım. 4G yi kapatınca düzeldi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Şehir merkezindeyim 24 mb fiber hattı kullanıyorum. Binaya kadar vfiber kablo ile geliyor internet ve eve swichden cat5 ile galiyor. Evde Lanet Tilgin modem var. hız tesinde 3-4 gündür 7-10 mbit geçemedi. Tivi Bu mozaikleşme yaşıyordu. TiviBu aradım sorun var diye. Sabah 22 mbit gördük. Fiber fiber diyoruz stabil değil sürekli kesinti. Kendiler bile kabul ediyor Maraşta bu tür durumlar için.

Türkiye geneline 3g daha tam oturmadan 4.5g geldi. Tamam teknolojinin gelişmesi çok güzel. Ancak sen eksik olduğun yerleri tamamla. 3g tam çekmeyen yerdeki adamda aynı faturayı ödüyor .4.5 g çeken yerdeki de. Hizmet aynı mı?

Siyah yada beyaz deyim yerindeyse labada yaprağı gibi bir modem, hocam benim durum daha vahim 16 paket işin içindeyken 5 mb alamıyorum. Ev ile iş yerim 3 dk sürmez balkona çıksam binayı görüyorken çözdüremedim. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Siyah yada beyaz deyim yerindeyse labada yaprağı gibi bir modem, hocam benim durum daha vahim 16 paket işin içindeyken 5 mb alamıyorum. Ev ile iş yerim 3 dk sürmez balkona çıksam binayı görüyorken çözdüremedim. :D

Ben Tivi bu aldım sorun düzeldi gibi. 1 haftadır şükür kesilmedi internet.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

avunmaya gerek kalmayacak sanırım :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Ben Tivi bu aldım sorun düzeldi gibi. 1 haftadır şükür kesilmedi internet.

Mozikleşme olmuyorsa senden iyisi yok. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mozikleşme olmuyorsa senden iyisi yok. :)

Discovery de çoooook Nadir çok ince şerit halinde donmadan yapıyor. 3-5 dk bir. Başka kanallarda olmuyor. 10 kez aradım düZelttiler.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...