İçeriğe Yönlendir

En Güzel Döner Nerde Yenir :)

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Doner kiymasiz sadece etten olursa tane tane dokulur. Kiymali doner parcalanmadan kesilir. Ankara'da kumrularda komur atesinde doner yapan nadir yerlerden cici piknik en iyilerinden bana gore. Yine demirtepedeki ozge piknik'in doneri hosta/aba tarzi atakta ye git donerciler arasinda en lezzetlilerdendir. Lokantalarda ise Etlikteki Ozler doner guzel. Ankaranin guzel iskendercisi ise Uludag.

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

İstanbul'da bildiğim, beğendiğim mekanlar sadece döner-iskender değil!; tekrar olabilir

Bağcılar/Parseller Çoruh Lokantası

Bakırköy Bom bom büfe

Mısır Çarşısı çıkışı Zümrüt büfe

Kavacık Bayramoğlu

Ataşehir Tatar Salim

Ümraniye Ali Usta ve Celal Usta (son dönem yakınlığı sebebiyle favorimiz)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

En iyi döner Sivas Divriği'de yenir sonrasında Erzincan Merkezde Evin Döner var sonraki tercihim ise Erzincan Kemaliye'de yenir. Divriğideki döner dillere destan bölgede iyi bilinir et tamamen doğal ve odun ateşi olduğundan dolayı çok leziz

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Sizler gibi bütün memleketteki dönercilere gidip en iyisinin hangisi olduğuna karar veremiyorum ama geçen İkitlli'de Saraylı Döner diye bir yere gittim iskenderine bayıldım, gayet iyi olmuştu.

http://www.saraylidoner.com/

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Bu hamur çok su götürür. Ancak Aksaray HAS Dönerden yediğim dönerlerden aldığım tadı hemen hemen hiç bir yerde bulamıyorum. Tavsiye ederim.

NOT: Şırnak/Cizre de bir mekan vardı merdivenlerden aşağıya iniyorsunuz. Adını bir türlü hatırlayamadım. Közde döner yapıyordu. Etinden olsa gerek orası da çok kaliteliydi. Sadece döner-iskender yapıyordu.

Yorum bağlantısı

Ankara da yemek kültürü varmı da benmi görmedim . Şefkatli adminim burada katılmıyorum sana :D

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

en iyi döner tatar salim ve 

altunizade de yeni açılan meşhur kastamonulu nail usta

bu ikisini vedat milörde çok övdü

nailin döneri özellikle biraz fazla yağlıdır

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

En iyi döner Bursa'da yenir. Orada yediğim İskenderin tadını hiç bir yerde bulamadım çünkü... :)

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Bursa'da döner yedim, Ankara'da döner yedim, Sivas'ta döner yedim. Hepsinde de en meşhur dönercilerde yedim. Sivas mis döner gibisi yok bana göre.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

En iyi döner Sivas Divriği'de yenir sonrasında Erzincan Merkezde Evin Döner var sonraki tercihim ise Erzincan Kemaliye'de yenir. Divriğideki döner dillere destan bölgede iyi bilinir et tamamen doğal ve odun ateşi olduğundan dolayı çok leziz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evin dönerim istanbulda şubeleri var,vasatın altında :(
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Beyler bedavadan fordclub reklam yapıyor valla ama napalım bende söyliyeyim Beylikdüzünde efsane Enbey Döner var sırada bekliyor millet kocaman bir döner ve 25 yaşındayım yediğim en iyi döner diyebilirim yolunuz düşerse burlara deneyin pişman olmazsınız  :good1:

Yorum bağlantısı

Beyler bedavadan fordclub reklam yapıyor valla ama napalım bende söyliyeyim Beylikdüzünde efsane Enbey Döner var sırada bekliyor millet kocaman bir döner ve 25 yaşındayım yediğim en iyi döner diyebilirim yolunuz düşerse burlara deneyin pişman olmazsınız  :good1:

Benim patronda çok övdü burayı :)

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

İskenderun da döner dürümü çok güzel yaparlar. Yolunuz düşerse tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bir de ben tekrar edeyim bari..Dönerin hası Ankara'da yenir.Ayrıca Maraş'a yolunuz düşerse sanayiide parkın içinde bir dönerci var.Adını sanını bilmem.Sanırım sanayiideki dönerci adı.Herkes öyle diyor.Tam bir fiyat performans mekanı...

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Sivas da mis döneri şiddetle tavsiye ederim yolunuz düşerse mutlaka deneyin. Sahibi hayvanları kendi yetiştirip kesimlerini kendisi yapıyor dönerde sadece hayvanın belirli bölgesindeki etten yapılıyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Şimdi herkesin hoşuna giden, sevdiği bir lezzet vardır. Ankara da Ulus hal de Beşiktaş favorimdir. Yine Nazım ustanın döneri iyidir. Peçenek ve Özler biraz bozdu, eskiden daha iyiydiler. Uludağ yine iyidir ama çok gidemiyoruz :D 

İstanbul da çok yerde yemedim, unutamadığım Numan usta diye bir yer vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Sivas da mis döneri şiddetle tavsiye ederim yolunuz düşerse mutlaka deneyin. Sahibi hayvanları kendi yetiştirip kesimlerini kendisi yapıyor dönerde sadece hayvanın belirli bölgesindeki etten yapılıyor..

kasasında para ödeme sırası oluyor mis dönerde [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Mersin'de iyi döner nerede var bilmem ama iyi iskenderin adresi Gündoğdu'dur. Merkezi eski çarşıda olduğundan tarifi ve de bulması kent dışından gelenler için zorlu olabilir diye Forum AVM'nin Food Court'undaki şubesini önerebilirim. 

İyi döner için verebileceğim adres ise Batman'da istasyon alt geçidinin hemen karşısındaki Urfalı Et Lokantası.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Benim patronda çok övdü burayı :)

Abi gerçekden güzel mekan ailecek gidilebilecek ve lezzetli valla tavsiye ediyorum bende  :good1:  

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Yalnız o kadar çok döner konuşdukki fena halde canım çekdi beyler ben yarın iş çıkışı dönercideyim  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Yalnız o kadar çok döner konuşdukki fena halde canım çekdi beyler ben yarın iş çıkışı dönercideyim  :biggrin:

Dönerde harbi süper bi lezzet ya

Hangisinde olcan :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

1- Bayramoğlu

2- Ataköy galleria cadde tarafı bir yer (adını bilmiyorum, eski usul turşulu getiriyor)

3- Uludağ

4- Bağdat cad iskender

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Döner Ankara da Ankara da da cici piknik Te yada çiftlikte yenir. 

e16dda1f36d50e88b51a26a924fc227b.jpg
Kömür Ateş'inde yaparlar lezzeti değişilmez benim için. Her Ankara ya gidişimde özellikle giderim
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

herkes bir yerleri yazmış dur ben de trollük yapayım  :crazy:

dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır

ha bir de bu var (yemedim, tavsiye etmem)

d3J7g7.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...