İçeriğe Yönlendir

En Güzel Döner Nerde Yenir :)

Misafir

Recommended Posts

Ankara da bir yer bende biliyorum.

Ama İsmi Mükremin Abi de...

Geldiginde seni bi pecenek donere gotureyim ben [emoji39]
Yorum bağlantısı

Şimdi herkesin hoşuna giden, sevdiği bir lezzet vardır. Ankara da Ulus hal de Beşiktaş favorimdir. Yine Nazım ustanın döneri iyidir. Peçenek ve Özler biraz bozdu, eskiden daha iyiydiler. Uludağ yine iyidir ama çok gidemiyoruz :D

İstanbul da çok yerde yemedim, unutamadığım Numan usta diye bir yer vardı.

Besiktas Etlik de yer acti orasi da efsane, bir de Ulus Posta caddesinde Gul kebap var, komurde yapar, cok iyidir
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

İskitlerde Peçenek Döner, Hacıbayram Dönercisi, Cici Piknik, Özge Piknik, bir de Hosta tabi Ankarada bildiklerim...

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Oyumu Sivas, mis dönerden yana kullanıyorum :yes: . Üstünede kaymaklı havuç dilimi yemeden çıkmam :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Et dönerde herşeyden de önemlisi döneri lezzetli kılan beklememiş ve sulu olmasıdır çifliğin ve büyük yerlerin en büyük avantajı budur Ankara'da yazılan bazı yerlerin Etlerini biz verdik bazısına hala veriyoruz[emoji14] hosta aynı kaliteyi devam ettirse şuan tekti Ankara'da ama şuan çukurambarda evin döner var bence Ankara'da tek olan orasıdır çiflik miflik peçenek hikayedir [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı

Klasik lafımı eder giderim..  :)

"Keser döner, sap döner, tavuk öner, et döner, gün gelir balık döner!" 

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Türkiyenin %80inde yemek yedim. En iyi döner ve iskender Bandırma'da.  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Ankara da yemek kültürü varmı da benmi görmedim . Şefkatli adminim burada katılmıyorum sana :D

Senin tükan ve çevresi Ankara değil ki? :biggrin:

Özler Döner Etlik şubesinde zevkini çıkarırsın.

Ancak Ankarada nerede döner yersen ye diğer yerlerin bir tık ötesindedir. Ne de olsa Ankara döneri. :yes:  :good1:

Yorum bağlantısı

Türkiyenin %80inde yemek yedim. En iyi döner ve iskender Bandırma'da.  :biggrin:

Bandırma mı  :shok:

Senin tükan ve çevresi Ankara değil ki? :biggrin:

Özler Döner Etlik şubesinde zevkini çıkarırsın.

Ancak Ankarada nerede döner yersen ye diğer yerlerin bir tık ötesindedir. Ne de olsa Ankara döneri. :yes:  :good1:

beni götürdüğün yerde çok iyiydi abi  :)

Reklamları Türkiye'nin en iyi 10 dürümcüsünden biri..

"Özçelik Aspava"

http://meshurozcelikaspava.com/

bay dönerde 1 numarayız diyo reklamlarda ama,fiyasko,et tadı yok dönerde

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Besiktas Etlik de yer acti orasi da efsane, bir de Ulus Posta caddesinde Gul kebap var, komurde yapar, cok iyidir

Evet Gül Kebap ta iyidir ama mekanın küçüklüğü, masayı başkaları ile paylaşma ve çayı bile içmeden çık git bakışları yüzünden orayı tercih etmiyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İstanbul'da bildiğim, beğendiğim mekanlar sadece döner-iskender değil!; tekrar olabilir

Bağcılar/Parseller Çoruh Lokantası

Bakırköy Bom bom büfe

Mısır Çarşısı çıkışı Zümrüt büfe

Kavacık Bayramoğlu

Ataşehir Tatar Salim

Ümraniye Ali Usta ve Celal Usta (son dönem yakınlığı sebebiyle favorimiz)

Safranbolu' da ekmeksiz yediğimiz döneri unutmuş gibi duruyorsun. Nefsimizi körleyelim diye girip kıza ekmeğe gerek yok dedik mi demedik mi ?  :D

Şimdi herkesin hoşuna giden, sevdiği bir lezzet vardır. Ankara da Ulus hal de Beşiktaş favorimdir. Yine Nazım ustanın döneri iyidir. Peçenek ve Özler biraz bozdu, eskiden daha iyiydiler. Uludağ yine iyidir ama çok gidemiyoruz :D 

İstanbul da çok yerde yemedim, unutamadığım Numan usta diye bir yer vardı.

Beşiktaş dönercisi iyidir, birde ayrancıda Mutlu kebap var. Özler, Mutlu, Beşiktaş, Şençam vs. liste böyle gider bana göre..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

beni götürdüğün yerde çok iyiydi abi  :)

Barış benim anlatmaya çalıştığım da işte budur! Ankara'da nerede yersen ye (kıyma harici) döner güzeldir. Yani Ankara dışında yapılandan güzeldir. Çünki rekabet müthiştir. Kötü döner iflas ettirir. Bunun için kalitede tavan yapmış yerler amenna, ama Ankaranın her yerinde döner kalitesi iyidir.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ankara da yemek kültürü varmı da benmi görmedim . Şefkatli adminim burada katılmıyorum sana :D

Sen işin havasındasın delikanlı, lezzet bende saklı gel seni Ankara yemek kültürü ile tanıştırayım.. :D

Yorum bağlantısı

Sen işin havasındasın delikanlı, lezzet bende saklı gel seni Ankara yemek kültürü ile tanıştırayım.. :D

Zamanında Sakarya cad.'nde her sokakta bir dönerci vardı. Dersanelerin %50'si Sakarya'da olunca harektliydi her yer. Köşebaşı pikniğin kömürde et dönerinin pişmeden verdiğini hatırlarım. Şimdiki gibi, döneri kesip altta bekletecek kadar zamanları olmazdı, o yüzden de dönerin yağı ekmeğin içinde donmazdı fast foodlardaki gibi. Jeton vardı izmir cad.'nde. Ben 2 kere yiyebldim o zaman Ankara'da değildim ama Ankaralılar çok şanslı demiştim o zaman o döneri yediğimde:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Bandırma sahilde yan yana 2 tane var. Kırmızı tabelalı olanı daha güzel. "Meşhur Tarihi Divan İskender" dükkan adı.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Sarıyer'de pideban'da giresun usulu odun ateşinde yapıyorlar .  Döner sever olarak istanbul'da tek geçerim . Hatta dürümleri efsanedir , pamuk gibi lavaşın arasına bol bol döner ve patates püresi koyarlar . Zamanında az göbek yapmadım ora sayesinde :) 

Safranbolu' da ekmeksiz yediğimiz döneri unutmuş gibi duruyorsun. Nefsimizi körleyelim diye girip kıza ekmeğe gerek yok dedik mi demedik mi ?   :D

Beşiktaş dönercisi iyidir, birde ayrancıda Mutlu kebap var. Özler, Mutlu, Beşiktaş, Şençam vs. liste böyle gider bana göre..

Abi o safranbolu'daki döner her damağa hitap etmiyordu . Siz yerken ben bırakmıştım mesela koyun eti koymuştu :)

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Bir gün Ankaraya gelirseniz sözüm olsun..Ulaşın bana sizi bir götüreyim..Ben severek gidiyorum ve çok iyi yiyorum.. :flowers:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...