İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Evren Erakçora
(düzenlendi)

Rakım farkı vardır

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

sakin kullanıyor ya NEDC test parkur değerinin altına düşebilir. yanlış değil.  

Birkaç gün geçsin detaylı izlenim paylaşırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aracı 300 km yakın hiç zorlamadım. 100 km HIZLA sürdüm. 300 km den sonra 130 - 140 km çıkardım. Pozantı otobanını bilenler için rampalarda kesinlikle bayılma olmadı. Viraj kabiliyeti fena değil. Lastik havaları bakılmadığı için olabilir bir virajda arkadan Bırakma yaptı ama esp devreye bile girmedi. Ben araçla ilgili bundan sonra bilgi veremeyebilirim çünkü hanım kullanacak. Ama benim en çok Hoşuma giden Yakıt olayı ve inanılmaz dikkat çekmesi. 268 tl Yakıt doldu. Toplam 590 km yol yaptıktan sonra tekrar doldurdum depoyu toplam 155 tl Yakıt Aldı. Artık ne kadar yaktığını siz hesaplayın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bilgisayara güvenmek lazım. her pompa aynı noktada atmıyor.

lastik basıncı yüksek diye de az yakması dikkat çekici olmuş olabilir. güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Yakıtı aldığım iki yerdeki pompa atışları farklı olabilir. Yeni ve lastik havaları yüksek bir Aracın bu değerleri yakalaması bence çok ama çok iyi. Aracın kilosununuda unutmamak gerekir diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aracın son bilgilerini Gösteren fotoyu çekmedim ortalama Yakıt 5.6 lt gösteriyor Evren bey. Bence pompa Değeri ile bilgisayar değerleri hemen hemen tutuyor bence

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

klima kapalı değil mi?

klima 250 km kadar açık. Çünkü Güneş'e doğru ve Konya Ovası'nda yol aldım. Sizin Fiesta Yakıt olarak ne tüketiyor Evren bey
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arda abi 590 km deki yol bilgisayarındaki değer nedir?

ortalama Hız 93 km çıktı. Ortalama Yakıt ise 5.6 çıktı
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

klima 250 km kadar açık. Çünkü Güneş'e doğru ve Konya Ovası'nda yol aldım. Sizin Fiesta Yakıt olarak ne tüketiyor Evren bey

Klimasız benzer şartlarda 5 litre civarı. Klimalı 5.5  litre civarı. Zorlayınca 6 litre uzun yol. 

Tiguan çok iyi bu durumda. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Klimasız benzer şartlarda 5 litre civarı. Klimalı 5.5 litre civarı. Zorlayınca 6 litre uzun yol.

Tiguan çok iyi bu durumda.

aslında iyi demek için şehir içinide görmek Lazım. Benim hanım bunla kesin 10 lt yakalar.[emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yeni gelecek 1.5 tsi bundan yüzde 10-15 daha az yakacakmış artık düşünün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Bakalım 1.5 tdi neler yapacak hocam

pinti bu vw

bu yeni motorun SSP dokümanını okudum. kabus gibi karmaşık. taş devri bazen avantajlı.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

pinti bu vw

bu yeni motorun SSP dokümanını okudum. kabus gibi karmaşık. taş devri bazen avantajlı.

Ford motoru taş gibi maşallahı var ama  koca ciple aynı yakınca can sıkar.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Yol rüzgar vs.ses konusunda nasıl araç ?

çok hız yapmadığım için yol sesi ve rüzgar sesi yoktu. yüksek hızlarda sanki rüzgar sesi olacak gibi. Ben Aracın yan aynalarını beğenmedim onlar yüksek hızlarda ses yapacak gibi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

aynaları sap ile gövdeden ayırmak tüm markalarda yeni çıktı ve sesi azaltmak içinmiş. tip olarak hoşuma gitmese de sesi o tiplerin az oluyormuş.

golften sonra nasıl geldi?

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

kapı için bayiye git bak Mert. Ama sana birşey söyleyeyim eski kalite kalmamış. her yeni seride geri gidiyor tüm araçlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arda abi kapılar tok kapanıyor mu biliyorsun ben o konuda çok takıntılıyım :)

mert Kapılar tok kapanıyor. Sıkıntı yok bende takıntılıyım bu konuda[emoji23]

kapı için bayiye git bak Mert. Ama sana birşey söyleyeyim eski kalite kalmamış. her yeni seride geri gidiyor tüm araçlar.

mehmet bey golften hiç bir farkı yok kalite anlamında.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...