İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel
3130cdec36a8bf448cc117479525612a.jpgilk bıcı bıcısını yapıyor evinde.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun Bülent abi.

teşekkür ederim ali kardeşim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

arka süspansiyonlar multilink mi?

valla bilmirem. Benim aklıma tavuk yumurta hikayesi geldi[emoji23]ben horozum tavukmu yumurtadan yumurtamı tavuktan bilmem ben işimi Yaparım Demiş. Bende bilmem sadece binerim[emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bizim 87 ye aldığımız aracı adamlar 96.5 Satıyor. Vw para kazandırıyormuş demekki[emoji23][emoji23]49c2dbc265167fb2f92cb7a7d30c4a7c.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun abi. :)

teşekkür ederim Mustafa kardeşim
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

Abi hayırlı olsun..baz versiyonu mu bu?

Tam düşündüğüm araç hanım beğenirse düşünüyorum bende hanıma..fiyat olarak ne kadara geldi..gidişi hakkında yorumları bekliyorum..hanım şimdi 170 lik 3 harfliden indi bu gitmiyormuş derse yandık :D sıra durumu nasıl biliyormusun? Kaç ay sonraya sıra veriyorlar?

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

Abi hayırlı olsun..baz versiyonu mu bu?

Tam düşündüğüm araç hanım beğenirse düşünüyorum bende hanıma..fiyat olarak ne kadara geldi..gidişi hakkında yorumları bekliyorum..hanım şimdi 170 lik 3 harfliden indi bu gitmiyormuş derse yandık :D sıra durumu nasıl biliyormusun? Kaç ay sonraya sıra veriyorlar?

volkan araç güzel ama üç harfliden sonra nasıl olur onu bilmem denemen Lazım. Sıra durumu çok olmaması Lazım 1 ay içinde alınır diye düşünüyorum. Ama Aracın çok tutacağını düşünenlerdenim. Sana tavsiyem test sürüşü yapman.evet bizim aldığımız araç baz versiyon. Kullanmayacağımız özelliklere para vermek istemeyenlerdenim. Araç evin ikinci aracı olunca sadece alışveriş ve çocukların Güvenli şekilde okula gitmesi için Kullanılacak tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

volkan araç güzel ama üç harfliden sonra nasıl olur onu bilmem denemen Lazım. Sıra durumu çok olmaması Lazım 1 ay içinde alınır diye düşünüyorum. Ama Aracın çok tutacağını düşünenlerdenim. Sana tavsiyem test sürüşü yapman.evet bizim aldığımız araç baz versiyon. Kullanmayacağımız özelliklere para vermek istemeyenlerdenim. Araç evin ikinci aracı olunca sadece alışveriş ve çocukların Güvenli şekilde okula gitmesi için Kullanılacak

Aynen abi bende senin gibi düşünüyorum..baz versiyonuda oldukça dolu..bir tek cruze kontrol olsaymış dedim o da ş.içinde kullanılacak çok fark etmez..Hayırlı olsun tekrar..

üç harfliden sonra en azından rahat eder :)

O rahat edermi bilmemde 7 harfli ister gibi..ben şuna ikna edersem asıl ben rahat edicem :D

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aynen abi bende senin gibi düşünüyorum..baz versiyonuda oldukça dolu..bir tek cruze kontrol olsaymış dedim o da ş.içinde kullanılacak çok fark etmez..Hayırlı olsun tekrar..

O rahat edermi bilmemde 7 harfli ister gibi..ben şuna ikna edersem asıl ben rahat edicem :D

volkan cruze kontrol var araçta haberin olsun

volkan cruze kontrol var araçta haberin olsun
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Donanım listesinde comfortline da var demişler demekki bir karışıklık oldu..çok iyimiş abi o zaman gayet dolu dolu bir araba..Eskişehirle konuştum 25 kota varmış hepsini satışlar..1 ay sonra yakut kırmızı highline ile comfortline dizel geliyormuş..acaip işler anlamadım gitti..neyse tek araba idare eder okullar Kapanıyor..kısmet bakalım..

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

Donanım listesinde comfortline da var demişler demekki bir karışıklık oldu..çok iyimiş abi o zaman gayet dolu dolu bir araba..Eskişehirle konuştum 25 kota varmış hepsini satışlar..1 ay sonra yakut kırmızı highline ile comfortline dizel geliyormuş..acaip işler anlamadım gitti..neyse tek araba idare eder okullar Kapanıyor..kısmet bakalım..

volkan inanılmaz keyifli bir araç. Pazar gezmesine önceden BMW giderdik şimdi yeni tiguanla gidiyoruz. Çocuklar belkide yeni diye bunla dolaşmayı istiyorlar. Arka havalandırmanın bile ısısını istediğin dereceye ayarlıyabiliyorsun. En boşu bile dolu Aracın aslında. Tek eksik olarak şimdilik karatmalı dikiz aynasını arıyoruz.birde arabaya karar verirsen doğuşta arkadasım var müdür. O buldu aracı bana yardımcı olmaya çalışırım sana. tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Araba çok premium duruyor Eskişehirdeki bayinin sahibi almış onu inceledik 2.0TDI highline valla çok beğendim..bakalım kısmet.. çok teşekkürler yardım teklifin için..

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aracı şirket adına Alınca trafik Sigorta'sı 600 tlden 972 tl oldu. Kasko hiç indirim olmadan 1280 tl tuttu. Yakıt ortalaması şu anda 8 lt geziyor araç. Şimdilik hanım memnun sıkıntı yok gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aracı bayiden Alınca lastik havalarına bakmamıştım. Lastik havalarına bakınca 40 psi çıktı. Aracın yüksek hızlarda zıplamasının nedeni bu olsa gerekmiş.

Bu arada yavaş yavaş araç modifiyeside başlayacak. Öncelik olarak Mersin sıcak bir şehir olduğu için cam filmi. Yapılacak araca. Sonra ise seramik boya koruma. Kapı yanlarına çizilmesin diye kapı yan kaplaması yapılacak. Sonrada devamı gelir diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Hayırlı olsun, çok heybetli duruyor eskisine göre, X5 gibi gözüküyor hatta uzaktan.

Aracı bayiden Alınca lastik havalarına bakmamıştım. Lastik havalarına bakınca 40 psi çıktı. Aracın yüksek hızlarda zıplamasının nedeni bu olsa gerekmiş.
Bu arada yavaş yavaş araç modifiyeside başlayacak. Öncelik olarak Mersin sıcak bir şehir olduğu için cam filmi. Yapılacak araca. Sonra ise seramik boya koruma. Kapı yanlarına çizilmesin diye kapı yan kaplaması yapılacak. Sonrada devamı gelir diye düşünüyorum.

Kapı yan kaplaması dediğiniz nedir acaba? açılan kapılardan korumak için mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun, çok heybetli duruyor eskisine göre, X5 gibi gözüküyor hatta uzaktan.

Kapı yan kaplaması dediğiniz nedir acaba? açılan kapılardan korumak için mi?

evet ceyhunbey açılan kapılardan korumak için
Yorum bağlantısı

Arac hayirli olsun. Konuyu yeni farkettim ama simdi detaylari okuyunca dogru karar verilen bir arac oldugunu kolayca anladim:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arac hayirli olsun. Konuyu yeni farkettim ama simdi detaylari okuyunca dogru karar verilen bir arac oldugunu kolayca anladim:)

Saygilarimla.

sizin gibi değerli bir Üstad'ın onay vermesi doğru yolda olduğumuzun göstergesidir Evren bey. Teşekkür ederim ilginiz için.
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Abi tekrar hayırlı olsun. Konuyu takip ediyorum. Benimde ilgimi çeken bir araç.Gerçekten çok tutacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi tekrar hayırlı olsun. Konuyu takip ediyorum. Benimde ilgimi çeken bir araç.Gerçekten çok tutacak.

fedai kardeşim teşekkür ederim ilgin için. Gerçekten araç tutulacak gibi. Ben aldığımdan beri 2500 tl yakın zam yedi ve daha yok Satıyor.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

evet ceyhunbey açılan kapılardan korumak için

nasıl oluyor o kaput filmi gibi mi yoksa siyah yahut gövde rengi çıta mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...