İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
15 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Arsa daha değerlendi değilmi abi

Bilmem.. Hareket başlamayınca bilemeyiz onu.. Ancak Audi geri kalmaz arsadan . 

13 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Seninkisi canavar sınıfında. Seninkine dünyanın en uzun adamı anca yeteremoji41.png

Araba Grand yaa.. :shok:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

c749d1684bf96e87bdfa99a7c72af3d2.png
Bugün itibari ile 10.000 tl daha zam geldi tiguye. 199 bin oldu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Obarey..

Siz alalı da bir yıl olmuş Hocam

Ya hadi arabayı anlarım.
Ay çiçek yağına ne oldu da 25 liradan 40 liraya çıktı. Salçaya ne oldu da bir ayda %150 zamlandı.

• Beğen 3
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ya hadi arabayı anlarım.
Ay çiçek yağına ne oldu da 25 liradan 40 liraya çıktı. Salçaya ne oldu da bir ayda %150 zamlandı.

Stagflasyon
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ya hadi arabayı anlarım.

Abey Allah yardımcımız olsun. Hele asgari ücretle geçinen arkadaşların.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ülke el değiştirecek. 1919 yılında ege bölgesinin %42 si ingilizlerindi. 

Ben bu filmi önceden de gördüm sanki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bir kaç haftadır alınan kararlar aslında çoktan yapılması gereken şeylerdi.. Bu da bunlardan sadece birisi.
Bu kadar gecikmemeliydi ilk soylendiginde sonradan cerez parasi denmemeliydi. Zararin neresinden donulurse artik.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
4 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

c749d1684bf96e87bdfa99a7c72af3d2.png
Bugün itibari ile 10.000 tl daha zam geldi tiguye. 199 bin oldu.

Hey gidi günler. Geçen sene dizelini 120 bine almıştı ekip şefim..

Şimdi, Metin Akbal yazdı:
2 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:
Bir kaç haftadır alınan kararlar aslında çoktan yapılması gereken şeylerdi.. Bu da bunlardan sadece birisi.

Bu kadar gecikmemeliydi ilk soylendiginde sonradan cerez parasi denmemeliydi. Zararin neresinden donulurse artik.

Tabi ya. Üç beş derken a’dan z’ye israf oldu devlette..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
12 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Türkün aklı sonradan gelir, gelene dek elindekini kaybeder .....  bunlar iyi günlerimiz, yıllardır batıyoruz memleket gidiyor hemde her alanda (1-2 şey hariç onlarında mazisi 40 sene falan, siyaset üstü şeyler) derdim bazıları kızardı, şimdi forumda olmayan birileri özellikle, hep haklı çıktım , mesela basit örnek ayponda her yazılım aleti bilerek yavaşlatır dediğimde hadi orada m.. atma derlerdi mesela, gördük hallerini, ortada olanı görememek görmek istememek seçin birini...

yine diyorum şimdi, ülkemizin gidişi ne yazıkki.... neyse yine tartışmaya gerek yok, zamanla acı gerçeği görecekler ama işten çoktan geçmiş olacak gibi (İnşallah yanılırım), yazık vallahi elden birşeyde gelmiyor....

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
On 17.08.2018 at 15:51, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bıyık boyalı ondandır... 

Haha :D Yok abi, boy kısadır ondan. Ben yan basamağa basıp çıkıyorum, onda da hepsine hükmedemiyorum, 4 kapı ve bagaj üstü ayrı ayrı geziyorum :D

13 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Salçaya ne oldu da bir ayda %150 zamlandı.

Sene başından beri totalde %225

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
43 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Türkün aklı sonradan gelir, gelene dek elindekini kaybeder .....  bunlar iyi günlerimiz, yıllardır batıyoruz memleket gidiyor hemde her alanda (1-2 şey hariç onlarında mazisi 40 sene falan, siyaset üstü şeyler) derdim bazıları kızardı, şimdi forumda olmayan birileri özellikle, hep haklı çıktım , mesela basit örnek ayponda her yazılım aleti bilerek yavaşlatır dediğimde hadi orada m.. atma derlerdi mesela, gördük hallerini, ortada olanı görememek görmek istememek seçin birini...

yine diyorum şimdi, ülkemizin gidişi ne yazıkki.... neyse yine tartışmaya gerek yok, zamanla acı gerçeği görecekler ama işten çoktan geçmiş olacak gibi (İnşallah yanılırım), yazık vallahi elden birşeyde gelmiyor....

Forumda çok klişe oldu bu laf ama üretmeden tüketmeye devam ettikçe böyle malesef..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
14 saat önce, Metin Akbal yazdı:

13 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Bundan bir şey çıkmaz. Adını vermeyim bir kurumda 350 400 araç var, içlerinde A6 ların Passat ların olduğu bir filo. Hepsi hizmet aracı görünüyor, makam aracı 1 tane. Değişen bir şey olmayacak yani. Kiralık hizmet aracı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Leon golf vs dizel otomatik 200 kagit 

gerci rapid bile 170 kagit 😂

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

kendileri binsinler 200 kagıda, zaten böyle giderse bayilerde gümler....

Yorum bağlantısı
Ali Gök
13 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

kendileri binsinler 200 kagıda, zaten böyle giderse bayilerde gümler....

Ali abi gecen sene araba degismeye niyet ettiginde kac liraydi almayi dusundugun araba  simdi kac oldu fiyat

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

Ali abi gecen sene araba degismeye niyet ettiginde kac liraydi almayi dusundugun araba  simdi kac oldu fiyat

150 gibiydi şimdi 250 gibi, ki o zaman bile 150 ye çok diyordum, asla haketmeyecek arabalara bu para çok diyordum ama yinede mecburen oflaya puflaya he diyordum, şimdiyse o sınır çoktan geçildi, kullan at tarzı sümbül 100 bin geçmiş, dahada ben araba maraba almam,  o zamanlar baktığım motor 31.000 tl. idi şimdi 54.200 tl., olay bitmiştir artık....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

ne yalan söyliyim bende daha araba almam. mesele para değil enayi yerine konduğumu hissediyorum.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
13 dakika önce, Ali Gök yazdı:

ne yalan söyliyim bende daha araba almam. mesele para değil enayi yerine konduğumu hissediyorum.

Ben 100 bini sindiremedim, 200 ü geçti.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben 100 bini sindiremedim, 200 ü geçti.

benim gözümde golf 50 bin fluance 35-40  . hakkaten gözümde ederi bu kadar başka bişe değil. hadi dedik piyasa yükseldi üzerine 15 20 hadi 30 eklendi bişekilde tamam dedik.

200 nedir bee nasıl bir para bu c sınıfı vw ye renoya opele vs vs verilecek bir paramı cidden 

bu fiyatlarla galeriler 6 ay da kapanır eğer yıl sonu satış rekoru açıklanırsa yine helal olsun vatandaşlarımızdaki paraya ne diyim

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
15 dakika önce, Ali Gök yazdı:

benim gözümde golf 50 bin fluance 35-40  . hakkaten gözümde ederi bu kadar başka bişe değil. hadi dedik piyasa yükseldi üzerine 15 20 hadi 30 eklendi bişekilde tamam dedik.

200 nedir bee nasıl bir para bu c sınıfı vw ye renoya opele vs vs verilecek bir paramı cidden 

bu fiyatlarla galeriler 6 ay da kapanır eğer yıl sonu satış rekoru açıklanırsa yine helal olsun vatandaşlarımızdaki paraya ne diyim

Galeri derken bayileri mi kast ettiniz? Zira ikinci eller hızlanır galeriler yine ekmek yer ama sıfır araçlar zor satılır bir süre.. Sonra yine alışırız.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
1 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Galeri derken bayileri mi kast ettiniz? Zira ikinci eller hızlanır galeriler yine ekmek yer ama sıfır araçlar zor satılır bir süre.. Sonra yine alışırız.

sıfır araç satanları kast ettim. 

filolar bişekilde alır yine

normal maaşla çalışan vatandaş gittiğinde alacağı araba yok gibi bişey zaten. sadece filo satışı galerileri doyururmu bilemedim

100 bine benzimli symbol den başka sayılı araç var sanırsam

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Ali Gök yazdı:

haklısın,  senin araba canavar zaten, keyfini sür, benim için değişmem tamamen lüks zaten, ihtiyaçtan değil, überi daha 10 sene kullanırım nasılsa :)

dur hele, kış gelmeden übere bir Sonax NPT atiyimda kışa karşı boyanın korumasının korumasını arttırayım, malum çamur yağmur kar dal böcük, kışa hazır olsun, malum emekli edecek beni bu araç, bakımı aksatmamak lazım :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...