İçeriğe Yönlendir

P.t.t Ve Ziraat Bankası Zts

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Ahmet Nalbantoğlu

Evet Ziraat bankasının sigorta kuruluşu var. Diğerlerinden farklı olarak acente örgütlenmesine gitmiyorlar sadece Ziraat Bankası şubelerinden hizmet veriyorlar. Şubesinden veya web sayfasından (http://www.ziraatsigorta.com.tr) gidip fiyat alabiliyorsunuz. Uygun fiyata da yapıyorlar yaptıranlardan duyduğum kadarıyla. Trafik sigortasının süresi bitince bir fiyat almak lazım.

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Muhattap bulma konusunda sıkıntı olabilir.

Katılıyorum muhattap bulma konusunda sıkıntı olma ihtimali yüksek. Kazadan sonra süreç gereksiz uzayıp ücreti siz ödeyin biz sizin hesabınıza göndereceğiz olayı olabilir.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

200 lira aşağısı diye fiyat belirlememe mi olur ? Kapsamları neler, muhatap kim ayrıca fiyat belirlemede bir çok etken varken kime göre neye göre bu fiyatlar. Facebook zırvalığı gibi görünüyor ama yine de araştırıp danışmakta fayda var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Kapsamı nedir, teminatları ne kadardır, onlara bakmalı.

Yorum bağlantısı

Tahir'in dedigi gibi kime gore 200TL ucuza yapilmis. Bu tarz haberler son zamanlarda bir cok konuda oldugu gibi sosyal aglarda paylasilan kulaktan dolma bilgiler. Teklif alinmasinda sakinca yok ama ne getirirsen 200tl altina yapalim demedikten sonra bu yorumun haber niteligi yok zaten.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hayrettin abi transite yaptır, baktın sıkıntı yok arkandan geliriz :biggrin:

Transite uyar mı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Az önce bir sigorta yaptım.

Dün de forumdan bir arkadaşımıza tutanak konusunda 1 saat falan satır satır yardımcı oldum.

Geçen hafta hatalı bir tutanağı düzelttirdim.

Yine geçen hafta geçersiz evraklar ile tutanak tutulmasını önledim.

Afedersiniz ama kaza yapınca kimi arayacaksınız. O an basiretiniz bağlanınca kime alo diyeceksiniz. Memur verecek mi cep telefonunu.

Sizin bankadan alacağınız kağıt parçası olur. Hani hizmet.

Ben kendim kaza yaptığımda ortağımı aramıştım..

24 saat kapanmayan acente telefonu bence ayrı bir güvendir.

Bankaların poliçe satmasını uygun görmüyorum. Bankadan poliçe alırken de düşünülmeli.

Ayrıca.

Sonuçta bir şeylerin bedeli var. Ben geçen hafta 297 liraya kamyonet poliçesi kestim..

Ne yani o şimdi bunu 97 liraya mı kesecek.

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Senelerdir hem kasko hem sigorta yı ziraat ten yaptırıyorum. Hiç bir problem yaşamadım 7/24 hizmet alacağınız bir numarası var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Bankalara fazla bulaşmayı tavsiye etmem şahsen. Bunların bir sistemi vardır o sisteme göre sizi yontarlar, laf anlatamazsınız. Yaptırım gücü için sağlam paranız olması gerekiyor. Eğer şubeye girdiğinizde müdür sizi kapıda karşılıyorsa buyrun o bankada istediğinizi yaptırın. Ama bankalar sıradan vatandaşa pek yaramaz..

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Özbal

Aracıma üç dört farklı firmadan Zorunlu Trafik sigortası için fiyat aldım birkaçı şöyle;

Allianz: 1147 TL

Ak Sigorta: 1060

Halk: 1300

Ziraat Bankası: 791 TL

Denilenler dogru cıktı Ziraat hepsinden daha uygun fiyat verdi. Ancak hizmetleri nasıl bilmiyorum 7/24 hizmet veren bir müsteri temsilcilikleri var sizin fikriniz nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. (:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bende fiyat aldim Ziraat Bankası`ndan. Belirtildigi gibi 200 civari daha ucuz fiyat çıkardılar. İçerik ve kapsamlarini bilmiyorum. Bilgi ve fiyat almak icin herhangi bir banka subesine gitmeniz yeterli.

tarihinde Gökhan Çelikk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

bende daha doğrusu babamda işe yaramadı...

neova dan 872 liraya yaptırdım. ziraat 2700 küsür teklif verdi :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Servet Özdemir

En uygun teklifi genelde neova veriyor. Anadolu sigorta 730 TL diğerleri 900-1000 TL arasında teklif verdi neovaya 520TL ye yaptırdım. İyimidir kötümüdür bilmem ama :)

Yorum bağlantısı

200 lira aşağısı diye fiyat belirlememe mi olur ? Kapsamları neler, muhatap kim ayrıca fiyat belirlemede bir çok etken varken kime göre neye göre bu fiyatlar. Facebook zırvalığı gibi görünüyor ama yine de araştırıp danışmakta fayda var.

Ucuz etin yahnisi olmasında bir araca ortalama 40/50 bin para verdikten sonra 1 depo yakıt için ucuz aranmaz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

vesile ile kasko yok ise, çekicili trafik sigortası yaptırın

Hangisi çektirdin yine [emoji23]
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

2 haftadır saçma sapan şu paylaşımlar yüzünden trafik sigortası sormayan kalmadı ziraat bankasını bilmem ama ptt için söylüyorum sigortacımda yaptırdığım sigorta fiyatı 700 tl pttden almış olduğum teklif 1250 çıktı hdi sigorta ile anlaşmalı ptt ziraat gibi kendine has bir şirketi yok malesef keşke olsada bizde kullansak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ziraatin paylaşımı da yalan. Motorsiklet poliçesi olduğu açıklandı.

Ben 100 liraya yapıyorum o poliçeyi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sigorta sigortacından yaptırılır. Ötesi hikaye, fiyat istediği kadar ucuz olsun iş yürümedikten sonra . Ayrıca ziraat bankası banka olarak bile genelde ilgisiz personellere sahip. Çünkü çoğu yerde bir türlü devlet dairesi mantığından sıyrılamıyorlar.

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...